Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Myst Online: Uru Live

Odświeżone wersje wszystkich części Myst trafią do sprzedaży w tym roku

Ender, 18 marca 2018, 14:53

Studio Cyan ogłosiło właśnie, że odzyskało prawa do wydania wszystkich gier z przygodowej serii Myst. Dzięki temu jeszcze w tym roku pojawią się one w sprzedaży w odświeżonych i poprawionych wersjach, w pełni współpracujących z systemem Windows 10. Publikacja tytułów będzie towarzyszyć obchodom dwudziestej piątej rocznicy istnienia cyklu.

Twórcy serii Myst wystartują z nowym projektem na Kickstarterze

Draug, 7 października 2013, 10:56

Rand Miller, współtwórca kultowych przygodówek z serii Myst, ujawnił, że studio Cyan Worlds zamierza rozpocząć zbiórkę na nowy projekt za pośrednictwem serwisu Kickstarter. Niestety, na tę chwilę nie wiemy nic więcej o tej grze, nie znamy też terminu jej pojawienia się na crowdfundingowej platformie.

Wieści ze świata (Mortal Kombat, Operation Flashpoint: Red River, Myst Online) 7/04/11

Jiker, 7 kwietnia 2011, 14:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżkach dźwiękowych do gier PopCap Games, opóźnieniu amerykańskiej premiery Operation Flashpoint: Red River, a także darmowym dodatku do Mortal Kombat na PlayStation 3. Zapraszamy do lektury.

Powstanie filmowa adaptacja serii Myst

Hed, 1 października 2010, 11:17

Wygląda na to, że projekt filmowej adaptacji klasycznej przygodówki Myst w końcu zyskał poważne wsparcie. Tematem zainteresowały się firmy Roserock Films oraz Gran Via Productions, które pomogą w zrealizowaniu pomysłu. O stworzenie dzieła zabiegają od jakiegoś czasu dwaj fani kultowej gry - Adrian Vanderbosch oraz Isaac Testerman z Mysteria Film Group.

Wieści ze świata (Empire: Total War, Mass Effect 2, Deus Ex 3) 9/02/10

Jiker, 9 lutego 2010, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowa łatka do Empire: Total War, darmowe DLC do Mass Effect 2, zapisy na beta-testy Craft of Gods, demonstracja Sonic & SEGA All-stars Racing i inne. Zapraszamy do lektury.

Myst Online staje się projektem Open Source

Ramsik, 14 grudnia 2008, 17:55

W lipcu informowaliśmy o tym, że studio Cyan Worlds odzyskało od Gametap prawa do MMO zatytułowanego Uru Live i zamierza odrestaurować podupadły projekt. Fani otrzymali także gwarancję uzupełniania gry o własną zawartość. Dziś studio idzie nieco dalej w tej kwestii.

Myst Online będzie wskrzeszony

Vercetti, 2 lipca 2008, 11:45

Na początku lutego serwis GameTap poinformował, że z powodu niskich zysków, przynoszonych przez projekt Myst Online: Uru Live, rezygnuje całkowicie z jego wspierania i po dwóch miesiącach wyłączy serwery gry, kończąc definitywnie jej żywot. Producenci sieciowego Mysta, choć z opóźnieniem, zareagowali na tę decyzję i postanowili wziąć sprawy we własne ręce.

Myst Online kończy swój żywot

Łosiu, 5 lutego 2008, 11:08

Ricardo Sanchez z serwisu GameTap (Vice President of Content i Creative Director) poinformował, iż zadecydowano o zamknięciu sieciowego wcielenia gry Myst - Myst Online: Uru Live, efektu pracy studia Cyan Worlds.

Myst Online wzbogaca się o trzecie rozszerzenie

Vercetti, 31 lipca 2007, 12:20

Twórcy przygodowej gry MMO Myst Online: Uru Live dotrzymali słowa danego swym odbiorcom na początku maja. Zgodnie z planami wydawania comiesięcznych rozszerzeń do swego produktu, firma Cyan Worlds opublikowała w sieci trzeci dodatek do internetowej odmiany popularnego Mysta.

Myst Online wzbogaci się o nowe epizody

Vercetti, 11 maja 2007, 16:23

Serwis GameTap, wydawca sieciowej gry adventure o nazwie Myst Online: Uru Live poinformował dziś, że współpracujące z nim studio Cyan Worlds zdecydowało się na cykliczne publikowanie nowych epizodów swej multiplayerowej przygodówki. Rozszerzenia ukazywać się będą w Internecie co miesiąc, a pierwsze z nich trafi do odbiorców już 19 maja.

Myst Online: Uru Live już dostępny w sprzedaży

Basza, 16 lutego 2007, 13:17

Przedstawiciele GameTap oświadczyli, że do sprzedaży trafiła właśnie najnowsza produkcja filmy Cyan Inc. o nazwie Myst Online: Uru Live, która reprezentuje nowy gatunek przygodowych gier MMO.

Znamy datę premiery Myst Online: Uru Live

Khornel, 26 stycznia 2007, 12:43

GameTap ogłosiło, że długo oczekiwana kontynuacja znanej serii przygodówek ujrzy światło dzienne już 15 lutego 2007 roku. Cyan World, producent Myst Online, zapowiada, że gra będzie dostępna dla subskrybentów GameTap w USA i Kanadzie.

Myst Online wkroczył w fazę beta

Vercetti, 22 grudnia 2006, 11:55

Prace nad grą Myst Online: Uru Live powoli zmierzają ku końcowi. Świadczy o tym fakt, że za sprawą popularnego serwisu GameTap.com można już przetestować wersję beta sieciowej przygodówki. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że jest to zwiastun rychłej premiery produktu, którego rynkowy debiut zaplanowano na początek przyszłego roku.