Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sword of the Stars: Born of Blood

Sword of the Stars 2 - nowe informacje i pierwsze screeny

Adrian Werner, 18 czerwca 2010, 09:24

W styczniu firma Paradox Interactive ujawniła, że trwają pace nad kontynuacją kosmicznej strategii Sword of the Stars. Twórcy tego tytułu obecni byli na tegorocznym E3 i wzięli udział w wywiadzie z fanami. Dzięki temu otrzymaliśmy sporo nowych informacji oraz pierwsze screeny.

Sword of the Stars II oraz inne nowe gry Paradox Interactive

Adrian Werner, 23 stycznia 2010, 09:05

Pisaliśmy już o Paradox Interactive Convention 2010, czyli imprezie zorganizowanej przez znanego głównie ze skomplikowanych gier strategicznych szwedzkiego wydawcę. Zlot dobiegł już końca, przynosząc nam masę ciekawych wieści. Wśród nich znalazły się także informacje o nowych tytułach, jakie Paradox ma obecnie w produkcji.

Powstanie kontynuacja Sword of the Stars

Jiker, 16 października 2008, 14:54

Z informacji ujawnionych przez Chrisa Gerspachera w wywiadzie udzielonym serwisowi GameShark wynika, że twórcy popularnej strategii kosmicznej Sword of the Stars, firma Kerberos Productions, planują już deweloping oficjalnej kontynuacji historii czterech ras: Ludzi, Hiverian, Tarkasian i Liirian.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 kwietnia 2008)

Jiker, 10 kwietnia 2008, 10:40

Edycja Kolekcjonerska Sword of the Stars w złocie, BBC Player dla Wii już dostępny, kampania reklamowa Kane & Lynch zablokowana, premiera Pirates vs. Ninjas Dodgeball opóźniona, kolejna łatka do Burnout Paradise już wkrótce – zapraszamy Was do lektury codziennych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

Szczegóły dotyczące edycji kolekcjonerskiej Sword of the Stars

ult, 30 stycznia 2008, 07:21

Firma Lighthouse Interactive zapowiedziała wydanie kolekcjonerskiej edycji Sword of the Stars. Zestaw złożony będzie z dwóch gier stworzonych przez Kerberos Productions - Sword of the Stars i niesamodzielnego dodatku: Born of Blood oraz kilku innych ciekawych bonusów.

Twórcy Sword of the Stars pracują nad nową grą

Metatron, 24 stycznia 2008, 11:32

Twórcy Sword of the Stars, Kerberos Productions, przygotowują kolejną osadzoną w dalekiej przyszłości grę na PC, NorthStar. Tym razem zamiast strategii możemy spodziewać się produkcji RPG nastawionej na handel i eksplorację kosmosu.

Sword of the Stars: Born of Blood w złocie

Metatron, 6 czerwca 2007, 12:20

Firma Lighthouse Interactive ogłosiła wczoraj, że Born of Blood, pierwszy dodatek do gry Sword of the Stars osiągnął status złoty. Od dzisiaj można go pobrać z serwerów serwisu GamersGate. Pod koniec miesiąca do europejskich sklepów powinna również trafić również pudełkowa edycja wspomnianego rozszerzenia.

Pierwszy dodatek do gry Sword of the Stars zadebiutuje w połowie maja

Krystian Smoszna, 3 maja 2007, 11:27

Pierwszy dodatek do gry Sword of the Stars, który nosi tytuł Born for Blood, będzie dostępny wyłącznie przez Internet. Odpowiedzialna za wydanie programu firma Lighthouse Interactive dogadała się w tej sprawie z właścicielami systemu elektronicznej dystrybucji GamersGate.