Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Spec Ops: The Line

10 lat temu uznawano tę grę za porażkę, dziś to strzelanka kultowa

kalwa, 14 lipca 2022, 15:01

Niełatwo sprzedać Spec Ops: The Line. To gra, która pozornie jawi się jako przeciętniak. Potrafi jednak mocno zaskoczyć, co też stało się te 10 lat temu, gdy miała miejsce jej premiera – premiera jednej z najlepszych strzelanek.

Spec Ops The Line kolejną darmową grą na PC

Góral, 29 marca 2018, 19:50

W ostatnich tygodniach mogliście się załapać na rozmaite darmowe produkcje, ale jeżeli ciągle Wam mało, to czas na następną promocję. Tym razem w Humble Store rozdawana jest strzelanka Spec Ops: The Line.

„Wolimy zjeść potłuczone szkło, niż zabrać się za sequel” - mówi scenarzysta gry Spec Ops: The Line

godrikus, 4 października 2017, 19:09

Jedna z osób stojących za grą Spec Ops: The Line krótko i treściwie wypowiedziała się na temat szans na kontynuację tej bardzo ciekawej pod względem fabularnym strzelanki w pustynnych klimatach.

Spec Ops: The Line – nie będzie drugiej części

Orbech, 22 lipca 2014, 10:54

Studio Yager Development poinformowało w wywiadzie dla niemieckiego serwisu Gamestar, że nie doczekamy się kontynuacji gry Spec Ops: The Line. Głównym powodem tego jest niska sprzedaż tytułu oraz przekonanie twórców, że na rynku nie ma miejsca na ambitniejsze produkcje.

10 najbardziej niedocenionych gier obecnej generacji konsol

Imperialista, 22 maja 2013, 09:37

Przypominamy sobie gry, które miały szansę stać się wielkimi hitami, ale z jakichś przyczyn nie zostały docenione przez szerszą publikę.

Udostępniono za darmo tryb kooperacji w grze Spec Ops: The Line

Sarge, 22 sierpnia 2012, 10:30

Firma 2K Games udostępniła darmowy dodatek DLC wprowadzający tryb kooperacji w grze Spec Ops: The Line. Znajdziemy w nim cztery misje rozgrywające się w Dubaju, niedostępne wcześniej w jednoosobowej kampanii.

Polska premiera gry Spec Ops: The Line

Sarge, 29 czerwca 2012, 08:00

Dzisiaj ma miejsce polska premiera gry Spec Ops: The Line - taktycznej strzelanki od studia Yager Development, które ma na swoim koncie wydany w 2003 roku symulator lotniczy Yager. Tytuł zadebiutował na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Wieści ze świata (Inversion, Spec Ops: The Line, Gran Turismo 5) 27/6/12

Sarge, 27 czerwca 2012, 14:45

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Crusader Kings II, Gran Turismo 5 oraz Spec Ops: The Line, otwartych beta testach SimCity Social, a także kolekcjonerskiej edycji Journey. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Demo Spec Ops: The Line dostępne do ściągnięcia przez Steam

Muninn, 13 czerwca 2012, 11:13

Na serwisie Steam dostępne jest do ściągnięcia demo gry Spec Ops: The Line, zapowiadanej na koniec czerwca. Wersja demonstracyjna pozwala zapoznać się z fragmentami dwóch pierwszych etapów produkcji.

Wieści ze świata (Grand Theft Auto V, Spec Ops: The Line, ArmA II: Army of Czech Republic) 5/6/12

Sarge, 5 czerwca 2012, 15:20

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Spec Ops: The Line oraz ArmA II, zamkniętych beta testach DUST 514, terminie premiery Grand Theft Auto V, a także liście produkcji dostępnych w ramach akcji Summer of Arcade. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Spec Ops: The Line - znamy wymagania sprzętowe i datę wypuszczenia wersji demonstracyjnej na PC

Muninn, 24 maja 2012, 09:35

Wydawca gry Spec Ops: The Line, firma 2K Games, zaprezentowała minimalne i zalecane wymagania sprzętowe, stawiane przez ten tytuł. Oprócz tego poinformowała, że wersja demo strzelanki rozgrywającej się w pokrytym piaskiem Dubaju ukaże się na początku czerwca.

2K ogłosiło datę premiery Spec Ops: The Line

Muninn, 21 lutego 2012, 17:04

2K ustaliło datę premiery Spec Ops: The Line na czerwiec tego roku. Dla graczy zamawiających w systemie pre-order przewidziane są unikatowe dodatki.

Spec Ops: The Line z multiplayerem, ale bez trybu co-op

Hed, 6 lutego 2012, 15:11

Spec Ops: The Line będzie zawierał multiplayer, ale nie uświadczymy w nim rozgrywki kooperacyjnej. Studio Yager Development potwierdziło to podczas pokazu gry w Londynie i wyjaśniło, dlaczego zrezygnowano z tak popularnego wśród graczy trybu co-op.

Premiera Spec Ops: The Line wiosną przyszłego roku

Adrian Werner, 23 listopada 2011, 09:41

Mamy dobre wieści dla graczy czekających na Spec Ops: The Line. Firma 2K Games zapowiedziała właśnie, że premiera gry nastąpi wiosną przyszłego roku. Z tej okazji udostępniono też sporo nowych materiałów video.

Agent i Max Payne 3 nadal w produkcji. Spec Ops: The Line opóźniony

Sarge, 25 maja 2011, 09:50

Firma Take-Two ujawniła daty premier kilku oczekiwanych gier. Z informacji podanych na konferencji poświęconej wynikom finansowym za ostatni rok fiskalny wynika, że w produkcji nadal znajduje się zapowiedziany przed dwoma laty Agent (PS3), a deweloping Max Payne 3 (PS3, X360, PC) postępuje bez przeszkód.

Wieści z E3 (Medal of Honor, Mortal Kombat, Red Dead Redemption) 17/06/10

Jiker, 17 czerwca 2010, 14:43

„Wieści ze świata” po raz kolejny zastępujemy wyjątkowo „Wieściami z E3”, w których przedstawiamy Wam nieco mniej istotne informacje, ujawnione w ostatnich godzinach w Los Angeles. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu bety MoH w wersji na X360, brutalnym Mortal Kombat, dacie premiery pierwszego DLC do Red Dead Redemption, a także przyszłorocznym debiucie Spec Ops: The Line. Zapraszamy do lektury.

Przybliżona data premiery XCOM i lista gier 2K Games na E3

omadaha, 10 czerwca 2010, 13:20

2K Games idąc śladem innych firm wybierających się na targi elektronicznej rozrywki E3, ujawniło listę gier, które zaprezentowane zostaną podczas odbywających się między 15 a 17 pokazów. Znalazły się na niej między innymi takie pozycje jak Mafia II, Sid Meier's Civilization V oraz najnowsza część cyklu XCOM. Jednocześnie twórcy ujawnili też bardzo przybliżony termin premiery ostatniego z wymienionych tytułów.

Gra Spec Ops: The Line oficjalnie zapowiedziana

Hed, 14 grudnia 2009, 17:45

Weekendowa gala Spike VGA 2009 przyniosła jedną niespodziankę – grę akcji Spec Ops: The Line, czyli powrót do serii święcącej umiarkowane triumfy wiele lat temu. Dzisiaj produkcja 2K Games została oficjalnie zapowiedziana, dzięki czemu poznaliśmy jej szczegóły. Twórcy obiecują, że tytuł wystawi na próbę naszą moralność, zmuszając do podejmowania trudnych decyzji.

Kontynuacja Spec Ops nową grą 2K Games?

Jiker, 21 listopada 2009, 11:35

12 grudnia doczekamy się ujawnienia nowej gry firmy 2K Games. Filmowa zapowiedź, zamieszczona na łamach serwisu internetowego telewizji Spike sugeruje, że produkcja będzie najprawdopodobniej strzelaniną, której akcja osadzona zostanie w zrujnowanym Dubaju.