Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine

The Elder Scrolls IV: Oblivion przeceniony na Steamie

Kono, 16 listopada 2011, 08:41

W tym tygodniu w ramach akcji Midweek Madness na Steam przygotowano promocję dla wszystkich miłośników gatunku RPG. O 75 procent przeceniono dwie edycje specjalne gry The Elder Scrolls IV: Oblivion.

The Elder Scrolls - krótka historia cyklu

Ender, 25 października 2011, 14:29

Z okazji zbliżającej się mamucimi krokami premiery The Elder Scrolls V: Skyrim, warto przyjrzeć się chyba raz jeszcze drodze, jaką przeszła seria Elder Scrolls, od swych trudnych początków do dzisiejszej opływającej w zielone banknoty chwały.

Promocja gier od id Software i Bethesdy na Steamie

Sarge, 13 sierpnia 2010, 11:27

Z okazji trwającej właśnie imprezy QuakeCon 2010 przygotowano specjalne promocje dla użytkowników Steama, którzy w najbliższym czasie mogą taniej kupić wybrane gry z portfolio id Software i partnerującego studia Bethesda Softworks.

The Elder Scrolls V definitywnie w planach Bethesda Softworks

Jiker, 18 sierpnia 2009, 09:10

Pete Hines z firmy Bethesda Softworks postanowił odnieść się do zeszłotygodniowych, zaskakujących informacji, sugerujących, że firma nie ma obecnie planów odnośnie piątej odsłony cyklu The Elder Scrolls. W specjalnym wpisie zamieszczonym na łamach oficjalnego bloga Bethesdy stwierdził, że wnioski wyciągnięte z wystąpienia Todda Howarda były zwykłym nieporozumieniem.

The Elder Scrolls MMO zamiast piątej części serii?

Hed, 16 sierpnia 2009, 12:03

Todd Howard z Bethesdy powiedział podczas konferencji na imprezie QuakeCon 2009, że firma nie ma obecnie planów odnośnie piątej części cyklu The Elder Scrolls. Dość zaskakujące stwierdzenie, bo wielu fanów spodziewało się ujawnienia kolejnej odsłony znanej sagi RPG, która istnieje od kilkunastu lat. Być może coś o tym świecie jednak usłyszymy, bo Howard dał pewną wskazówkę.

Co słychać u twórców The Elder Scrolls Online?

vampire, 4 listopada 2008, 15:10

Przeszło rok temu usłyszeliśmy o powstaniu trzeciego, obok Bethesda Softworks i Vir2l Studios, oddziału koncernu ZeniMax Media - ZeniMax Online Studios. Jak sama nazwa wskazuje miał się on zająć wyłącznie grami typu MMO. Minęło już sporo czasu, a my wciąż oficjalnie nie wiemy nawet nad jakim właściwie projektem ekipa pracuje.

The Elder Scrolls Online pierwszym produktem firmy ZeniMax Online Studios?

Krystian Smoszna, 2 listopada 2007, 13:42

Redaktorzy serwisu Voodoo Extreme 3D odkryli, że koncern ZeniMax Media zarejestrował domenę ElderScrollsOnline.com. Nazwa ta sugeruje, że amerykańska firma przymierza się do produkcji gry z cyklu The Elder Scrolls w konwencji MMO.

Ostatni dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion już dostępny

Misiek, 16 października 2007, 12:57

Tak jak zapowiadaliśmy w poprzednim tygodniu, ukazał się właśnie ostatni dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion, zatytułowany Fighter’s Stronghold. Mogą go już pobierać zarówno użytkownicy pecetów, jak i posiadacze Xboxa 360 (poprzez Xbox Live).

Premiera ostatniego dodatku do Obliviona w najbliższy poniedziałek

Jiker, 12 października 2007, 11:25

Zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami, ostatni dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion będą mogli pobrać zarówno właściciele pecetowej wersji gry, jak i posiadacze edycji przeznaczonej dla konsoli Xbox 360. Dzisiaj wiemy już, że stanie się to dokładnie 15 października, a więc w najbliższy poniedziałek.

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition również na PlayStation 3

Krystian Smoszna, 10 lipca 2007, 10:52

Niedługo musieliśmy czekać na potwierdzenie plotki o planach wydania specjalnej edycji gry The Elder Scrolls IV: Oblivion na amerykańskim rynku. Firma Bethesda Softworks LLC wystosowała wczoraj oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie zapowiedziała ujawniony wcześniej przez sklep GameStop produkt.

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition we wrześniu?

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 11:58

Firma 2K Games przymierza się do dystrybucji gry The Elder Scrolls IV: Oblivion – Game of the Year Edition na amerykańskim rynku. Tak przynajmniej utrzymują strony internetowe sklepów GameStop i EB Games, które doczekały się w miniony weekend aktualizacji oferty.

Bethesda Softworks kończy z Oblivionem

Krystian Smoszna, 18 kwietnia 2007, 08:00

W wywiadzie dla serwisu Next Generation, Todd Howard powtórzył słowa swojego kolegi z firmy Bethesda Softworks i zapowiedział, że Shivering Isles był ostatnim dodatkiem do czwartej odsłony cyklu The Elder Scrolls. Twórcy rozszerzenia zostali już zaangażowani w kolejny projekt studia – grę Fallout 3.

Shivering Isles pierwszym i ostatnim pełnoprawnym dodatkiem do Obliviona

eLKaeR, 27 lutego 2007, 13:23

Pod czujnym okiem Pete'a Hinesa z korporacji Bethesda Softworks przyglądaliśmy się niedawno w Londynie nowemu dodatkowi do The Elder Scrolls IV: Oblivion, noszącemu nazwę Shivering Isles. Ten sam człowiek ujawnił redakcji brytyjskiego magazynu 360 Gamer, że niniejsze rozszerzenie będzie pierwszym i zarazem ostatnim pełnoprawnym add-onem, przygotowanym z myślą o wspomnianej grze.

Oblivion na PlayStation 3 uboższy w dodatki, ale za to ładniejszy

Krystian Smoszna, 12 lutego 2007, 10:35

W ostatnich dniach pojawiły się ciekawe plotki dotyczące gry The Elder Scrolls IV: Oblivion w wersji na konsolę PlayStation 3. Ich prawdziwość postanowili sprawdzić redaktorzy serwisu IGN, którzy porozmawiali na ten temat z Peterem Hinesem, reprezentującym firmę Bethesda Softworks.

Już niebawem polska premiera The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine

eLKaeR, 7 lutego 2007, 11:55

Pierwszy pełnoprawny dodatek do przebojowej gry pt. The Elder Scrolls IV: Oblivion, noszący nazwę Knights of the Nine, dostępny był dotychczas wyłącznie w angielskiej wersji językowej. Jednak już w bieżącym miesiącu firma Cenega Poland rozpocznie sprzedaż polskiej edycji niniejszego rozszerzenia. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 59,90 PLN.

Dwa razy więcej Obliviona na PlayStation 3

Krystian Smoszna, 18 stycznia 2007, 09:11

Technologia Blu-ray sprawiła kłopot firmie Bethesda Softworks, która od dłuższego czasu przygotowuje konwersję gry The Elder Scrolls IV: Oblivion dla konsoli PlayStation 3. Autorom programu przeszkadzała przede wszystkim mała prędkość napędu, dlatego postanowili pozbyć się problemu doładowywania z krążka kolejnych elementów w bardzo interesujący sposób.

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles w drugim kwartale bieżącego roku?

Krystian Smoszna, 4 stycznia 2007, 12:36

Chociaż firma Bethesda Softworks LLC nadal oficjalnie nie zapowiedziała nowego dodatku do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, jego istnienie możemy uznać za pewnik. Pod koniec ubiegłego roku zaprezentowaliśmy Wam pierwsze informacje na temat Shivering Isles, które opublikował amerykański magazyn PC Gamer. Podobny artykuł został wydrukowany w najnowszym numerze brytyjskiego czasopisma PC Zone.

Następny dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion już w drodze?

eLKaeR, 17 grudnia 2006, 10:23

Knights of the Nine to nazwa ostatnio wydanego płatnego rozszerzenia gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, przeznaczonego zarówno dla wersji pecetowej, jak i edycji konsolowej (Xbox 360). Najświeższe doniesienia prasowe wskazują na to, że przygotowywany jest kolejny dodatek do owej znakomitej pozycji z gatunku cRPG.

Pierwszy "duży" dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion debiutuje na rynku

Krystian Smoszna, 21 listopada 2006, 10:17

Jeśli wierzyć zapewnieniom firmy Bethesda Softworks LLC, już dziś na wirtualnym targowisku użytkownicy konsoli Xbox 360 zobaczą kolejny dodatek do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, zatytułowany Knights of the Nine.

The Elder Scrolls IV: Oblivion nie jest już tytułem startowym dla konsoli PlayStation 3

Krystian Smoszna, 10 listopada 2006, 08:07

Lista tytułów startowych dla konsoli PlayStation 3 zmniejsza się w zastraszającym tempie. Rano informowaliśmy Was o zawieszeniu prac nad grą NBA 07, a także o odłożeniu w czasie premiery nowej edycji popularnego programu Sonic the Hedgehog. Opóźnienie zaliczyła również gra The Elder Scrolls IV: Oblivion, o czym poinformowała wczoraj firma Bethesda Softworks LLC.

Ile kosztować ma Knights of the Nine - nowy add-on do The Elder Scrolls IV Oblivion?

eLKaeR, 6 listopada 2006, 08:32

Piętnaście dni pozostało do komercyjnej premiery rozszerzenia o nazwie Knights of the Nine, przeznaczonego dla gry The Elder Scrolls IV: Oblivion w wersji PC i X360. Dzięki omawianemu dodatkowi posiadacze tych platform sprzętowych uzyskają dostęp do elementów, zaimplementowanych standardowo w edycji "Zapomnienia" dla PlayStation 3. Właśnie dowiedzieliśmy się, ile to będzie kosztować.