Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Rome: Total War - Barbarian Invasion

Rome: Total War - Barbarian Invasion trafiło na iPada

Adrian Werner, 29 marca 2017, 13:59

Ukazała się mobilna wersja popularnej strategii Rome: Total War - Barbarian Invasion. Dostępna jest wyłącznie wersja na iPada, którą można kupić za 22 zł.

Rome: Total War - Barbarian Invasion trafi na iPada 28 marca

Adrian Werner, 16 marca 2017, 09:37

Studio Feral Interactive ogłosiło, że mobilna wersja Rome: Total War - Barbarian Invasion ukaże się 28 marca. Produkcja trafi wyłącznie na iPada i ma być samodzielną grą, co oznacza, że nie będzie wymagała posiadania Rome: Total War.

Rome: Total War - Barbarian Invasion zmierza na iPada

Adrian Werner, 15 stycznia 2017, 13:37

Studio Feral Interactive zapowiedziało mobilną wersję Rome: Total War - Barbarian Invasion. Produkcja zmierza wyłącznie na iPada i ukaże się jako samodzielna gra. Premiera ma nastąpić w marcu tego roku.

Plotki o Shogun 2: Total War

Adrian Werner, 29 maja 2010, 07:51

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że zespół Creative Assembly pracuje nad nową odsłoną cyklu Total War oraz, że projekt ten zostanie pokazany po raz pierwszy na najbliższym E3. Teraz, dzięki niedawnym wyciekom mamy coraz większą pewność, że twórcy zafundują nam powrót na japońskie pola bitewne.

Nowy Total War zostanie zapowiedziany na E3

Adrian Werner, 21 maja 2010, 09:12

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że studio Creative Assembly pracuje obecnie nad grą sportową London Olimpic Games 2012. Zaniepokoiło to fanów tego studia, dlatego jego pracownicy szybko pospieszyli z zapewnieniami, że wśród obecnych projektów znajduje się także nowa odsłona cyklu Total War.

Promocja serii Total War na Steamie

Cairine, 9 lutego 2010, 10:05

Z okazji nadchodzącej wielkimi krokami premiery najnowszej części Total War, na platformie zajmującej się dystrybucją cyfrową Steam trwa promocja na wcześniejsze tytuły tej jednej z najlepszych i najbardziej docenianych serii strategicznych.

Najciekawsze modyfikacje (25/01/10)

Adrian Werner, 25 stycznia 2010, 14:35

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Nowe projekty twórców Dark Void, Dead Rising 2 oraz serii Total War.

Adrian Werner, 8 grudnia 2009, 09:20

Studia deweloperskie Airtight Games, Creative Assembly oraz Blue Castle Games kończą powoli prace nad swoimi najnowszymi produkcjami. Jednak zatrudnieni w nich ludzie zamiast planować zasłużony wypoczynek rozpoczęli już prace nad kolejnymi projektami.

Nowe tanie gry od CD Projektu (Juiced 2, Guild Wars: EotN, Rome: Total War)

Hed, 18 września 2009, 08:14

CD Projekt wprowadza dzisiaj do sprzedaży kilka tanich i ciekawych gier. Pierwszą propozycją jest Juiced 2: Hot Import Nights, czyli udane wyścigi, które kupimy już za niecałe 25 zł w serii eXtra Klasyka. Tymczasem w Platynowej Kolekcji ukaże się dodatek do Guild Warsa - Eye of the North. Kolejne produkcje, w tym Rome: Total War, zostaną wydane pod szyldem TOPSELLER.

Rome II: Total War w produkcji?

Krystian Smoszna, 30 lipca 2007, 16:16

Scott Steinberg z amerykańskiego oddziału koncernu SEGA Corporation, wyjawił w wywiadzie dla serwisu Next Generation, że studio The Creative Assembly pracuje już nad następczynią popularnej gry strategicznej Rome: Total War.

Total War Eras Collection - co, kiedy i za ile?

eLKaeR, 29 czerwca 2006, 13:32

Na temat kolekcjonerskiego zestawu, obejmującego szereg gier strategicznych z serii Total War oraz liczne dodatki, pisaliśmy po raz pierwszy ponad dwa miesiące temu. Dziś powracamy do tego zagadnienia, ponieważ uzyskaliśmy precyzyjne informacje odnośnie pakietu na dzień przed jego premierą w Europie.

Nadciąga kolekcjonerski pakiet gier z serii Total War

Łosiu, 12 kwietnia 2006, 13:41

Mieliśmy już kolekcjonerski pakiet Command & Conquer: The First Decade, jak również Earth Universe, a teraz firma SEGA, która jakiś czas temu przejęła studio Creative Assembly, zamierza wydać składankę gier z serii Total War.

Wyprawa Aleksandra Macedońskiego w drugim dodatku do Rome: Total War

eLKaeR, 6 kwietnia 2006, 08:32

Mimo zaangażowania w projekt Medieval II: Total War ludzie z firmy Creative Assembly postanowili równolegle realizować jeszcze jedno przedsięwzięcie. Mowa o drugim oficjalnym rozszerzeniu gry Rome: Total War, wydanej blisko dwa lata temu. Przypomnijmy, że dotychczas na rynku dostępny był jedynie add-on o nazwie Rome: Total War - Barbarian Invasion.

Medieval II: Total War w trakcie developingu - zobaczcie pierwsze screenshoty!

ComCo, 20 stycznia 2006, 15:01

Potwierdziły się nasze rewelacje z 11 stycznia tego roku. Pracownicy zespołu developerskiego Creative Assembly pracują obecnie nad kolejną, czwartą już odsłoną cyklu rozbudowanych gier strategicznych Total War. Nowy program będzie kontynuacją pierwszego Medievala, co oznacza, że miłośnicy serii ponownie przeniosą się w średniowieczne realia.

Kolejna odsłona serii Total War w produkcji

Krooliq, 11 stycznia 2006, 12:05

Aktualnie w sieci pojawiły się informacje, które z pewnością ucieszą wszystkich miłośników słynnej i wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych o nazwie Total War. Wieści głoszą, że zespół developerski Creative Assembly pracuje nad kolejną, czwartą już częścią wspomnianej serii.

Inwazja Barbarzyńców w Rome: Total War rozpoczęta

ComCo, 28 września 2005, 08:24

Miłośnicy Rome: Total War czekali na tę chwilę od dawna. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami korporacji Sega, Barbarian Invasion - pierwszy oficjalny dodatek do powyższej gry strategicznej - trafił wczoraj na półki zachodnich sklepów. Rozszerzenie pojawi się również w naszym kraju za sprawą firmy LEM (premiera 12 października, polska wersja językowa, cena: 69,90 PLN).

Barbarian Invasion już niedługo w Polsce

Elrond, 4 września 2005, 15:31

Światowa premiera długo oczekiwanego dodatku do znakomitej gry strategicznej Rome: Total War o podtytule Barbarian Invasion będzie miała miejsce 30 września tego roku, natomiast niedługo po niej zadebiutuje jej polska wersja językowa. Inwazja Barbarzyńców pojawi się u nas 12 października za sprawą firmy LEM, w cenie 69 złotych.

Demonstracyjna Inwazja Barbarzyńców

Kull, 8 sierpnia 2005, 10:18

Ukazała się demonstracyjna wersja Barbarian Invasion, pierwszego dodatku do znakomitej gry strategicznej Rome: Total War. Demo oferuje tutorial i dwie bitwy: Pola Katalaunijskie i Badon Hill (jedna z nich toczy się w nocy). Fani serii po zainstalowaniu programu, mogą zobaczyć m.in. szeroką gamę nowych jednostek, w tym barbarzyńskich wojowników posiadających umiejętności przeprawy rzek wpław.

Gordon F. po raz trzeci, grzeszne plany CDP i Inwazja Barbarzyńców pod szyldem LEM

Łukasz Malik, 19 lipca 2005, 14:09

Wiadomością dzisiejszego dnia okazało się przejęcie przez Electronic Arts dystrybucji produktów Valve. W związku z tym, na naszym rynku pojawi się kolejna wersja Half-Life 2, wydana już przez trzeciego dystrybutora!

Warhammer Total War dostępny do pobrania

Elrond, 11 lipca 2005, 15:34

Wszystkich fanów znakomitej gry strategicznej Rome Total War ucieszy zapewne fakt, iż modyfikacja pod nazwą Warhammer Total War, napędzana silnikiem wspomnianego produktu a oparta na Warhammer Fantasy Battle, dostępna jest już do pobrania, i to w dodatku za darmo! Oczywiście jest to zupełnie nieoficjalny dodatek, więc potencjalni gracze, którzy go zainstalują czynią to na własną odpowiedzialność.

SEGA wydawcą Barbarian Invasion. Co z polską wersją dodatku?

Łosiu, 1 lipca 2005, 15:13

Całkiem niedawno informowaliśmy o przejęciu zespołu developerskiego Creative Assembly przez firmę SEGA. Studio to, znane do tej pory przede wszystkim ze znakomitej serii Total War, w roku ubiegłym wydało wraz z koncernem Activision trzecią część tego cyklu poświęconą Imperium Rzymskiemu. Obecnie pracuje nad dodatkiem do Rome: Total War o podtytule Barbarian Invasion. Dziś ogłoszono, że wyda go SEGA i tu pojawia się pewna wątpliwość związana z kompatybilnością wersji...