Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shattered Galaxy

Koncern 2K Games będzie dystrybuował swoje produkty za pośrednictwem usługi Steam

Krystian Smoszna, 25 października 2006, 10:07

Stworzona przez firmę Valve Corporation usługa Steam, to już prawdziwa potęga w dziedzinie elektronicznej dystrybucji gier. Ogromny potencjał systemu, który ma już ponad dziesięć milionów zarejestrowanych użytkowników, został zauważony przez potentatów w branży elektronicznej rozrywki.

Shattered Galaxy - graj za darmo!

ComCo, 13 sierpnia 2003, 07:32

Zespół developerski Nexon poinformował, iż Shattered Galaxy - ciekawa produkcja, zaliczająca się do gatunku MMORTS (massive multiplayer online warfare), której premiera miała miejsce w 2001 roku - jest już dostępna zupełnie za darmo do pobrania z Sieci.

Shattered Galaxy beta testy wersji 1.5

Soulcatcher, 10 listopada 2002, 10:28

W dniach od 6 do 20 listopada 2002, w godzinach (w przybliżeniu) od 22.00 do 03.00 naszego czasu trwa darmowy beta test najnowszej wersji 1.5 strategicznej gry MMO pod tytułem Shattered Galaxy.

Shattered Galaxy wersja 1.5 oficjalnie zapowiedziana

Soulcatcher, 13 października 2002, 23:52

Dzisiaj ruszyła oficjalna strona nowej wersji popularnej (właściwie jedynej w swoim rodzaju) gry z gatunku MMORTS – Shattered Galaxy 1.5. Gra obecna jest na rynku już od przeszło 3 lat i ciągle cieszy się powodzeniem wśród graczy. Nowa wersja wprowadzać będzie najbardziej rewolucyjne zmiany od początku istnienia tej gry w Internecie.

MMOcRPG – testujemy i gramy za darmo

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 10:10

Jak wiadomo aby grać w MMO trzeba w większości wypadków zapłacić (poza kosztem oryginalnej gry) miesięczny abonament. Tym bardziej warto skorzystać z okazji gdy możemy za darmo, opłacając tylko koszt połączenia internetowego spróbować wersje testowe i wersje beta gier z gatunku MMO. Przygotowałem dla was zestaw limitowanych wersji testowych i potencjalnych kandydatów do beta testów gier z gatunku MMOcRPG.

MMOcRPG - W co ludzie grają obecnie na świecie?

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 09:40

Wybór gier z gatunku MMOcRPG na dzień dzisiejszy na świecie jest dosyć spory. Niestety większość z produktów nie jest warta poświęconego im czasu. Spróbuję skupić się na najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych grach tego typu obecnych na rynku, takich co do których mam pewność iż nie powinny zawieść waszych oczekiwań.

Massively Multiplayer Games - Fakty, Mity, Plusy i Minusy

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 04:25

Skoro już wiemy co to jest MMO czas rozprawić się nieprawdziwymi pogłoskami na temat tych gier oraz ustalić kilka faktów.

14 dni darmowej gry w Shattered Galaxy

Łosiu, 12 grudnia 2001, 08:36

Powoli, aczkolwiek ustawicznie rynek gier z gatunku MMO zapełnia się i tym samym coraz bardziej wzrasta konkurencja na tym polu. Skutki tego zaczynają odczuwać producenci gier i starają się coraz bardziej uatrakcyjnić swą ofertę. Firma Nexon, będąca producentem - Shattered Galaxy - strategii czasu rzeczywistego przeznaczonej do rozgrywki masowej, wychodząc właśnie naprzeciw oczekiwaniom klientów udostępniła 14-dniowe demo swego produktu.

Beta-testerzy na start

Mariusz Klamra, 26 maja 2001, 15:42

Miłośnikom gier massive multiplayer online polecamy nie lada gratkę – Anarchy Online w drugim tygodniu czerwca wkroczy w ostatnią fazę beta testów, i jest szansa że będzie ona otwarta dla wszystkich. Jeśli zaś nie lubicie futurystycznych cRPG, to macie ostatnią okazję na darmowe granie w rozbudowanego RTSa online, jakim jest Shattered Galaxy.

Shattered Galaxy Beta Phase IV

Soulcatcher, 19 lutego 2001, 13:09

Intrygująca nowatorstwem tematyki gra online firmy Nexon weszła w czwartą i prawdopodobnie ostatnią fazę beta testów.

Shattered Galaxy – pierwszy prawdziwy RTS Online.

Soulcatcher, 7 stycznia 2001, 22:20

Większość zapowiadanych na bieżący rok pozycji do grania wyłącznie przez Internet to gry z gatunku cRPG, lecz jest wśród nich bardzo smakowity rodzynek Massive Online Warfare.