Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka DarkSpace (PC)
OkładkaDarkSpace (PC)

DarkSpace PC

DarkSpace przenosi nas w bezmiar kosmosu, w którym żyjące cywilizacje zaplątane są w mnóstwo politycznych intryg, sankcji ekonomicznych i dyplomatycznych sporów. Ta gra jest symulatorem kosmicznych stworzonym do gry online.

Symulacje | science fiction | kosmiczne | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

DarkSpace Premiera PC

7grudnia2001

producent: Palestar wydawca: Got Game Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

DarkSpace przenosi nas w bezmiar kosmosu, w którym żyjące cywilizacje zaplątane są w mnóstwo politycznych intryg, sankcji ekonomicznych i dyplomatycznych sporów. Coraz trudniej zachować tam całkowitą bezstronność i neutralność. Gracz zostaje wrzucony w sam środek niepokojów jako porucznik niewielkiego statku.

Otrzymujemy możliwość sterowania jednym z 18 typów statków kosmicznych, należącym do jednej z trzech zwalczających się frakcji. Obok nich występuje jeszcze 49 innych typów statków od małych patrolowców po ogromne krążowniki kosmiczne. Olbrzymi wszechświat pełen jest rozmaitych planet, mgławic, rojów meteorytów, czarnych dziur czy innych ciał niebieskich. Całość wykonana jest w trójwymiarowej grafice opartej o engine Medusa. Bardzo rozbudowany tryb multiplayer przewiduje udział wielu graczy w rozbudowanych kampaniach, grach zespołowych i pojedynkach jeden na jeden z udziałem do 200 osób. Zapowiadane dodatki mają zwiększyć ilość dostępnych pojazdów, kampanii i pojedynczych misji bojowych.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 200  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe DarkSpace: Odpowiednia dla każdego wieku.

DarkSpace Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 400 MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D