Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Driver 3

Zwolnienia u twórców Driver: San Francisco

Jiker, 30 listopada 2010, 10:36

Okazuje się, że wiadomość o opóźnieniu premiery Driver: San Francisco ma swój dalszy ciąg. Otóż jak donosi serwis Develop, producenta gry – studio Ubisoft Reflections – może w niedługim czasie opuścić kilkunastu pracowników. Koncern Ubisoft, wydawca nowego Drivera, zdążył już potwierdzić te informacje.

Stary znajomy bohaterem nowego Drivera

Jiker, 8 czerwca 2010, 08:05

Koncern Ubisoft poinformował o uruchomieniu strony internetowej zwiastującej ujawnienie światu nowej części serii Driver. Na jej łamach opublikowany został pierwszy zwiastun produkcji. Zgodnie z oczekiwaniami jest on źródłem kilku ciekawych informacji na temat kontynuacji marki.

Nowy Driver pojawi się na E3

Filip „fsm” Grabski, 27 maja 2010, 19:44

Zbliża się czerwiec a wraz z nim targi E3, które ponownie zelektryzują świat elektronicznej rozrywki. Firma Ubisoft poinformowała dziś pokazów jakich gier możemy się spodziewać w Los Angeles za nieco ponad 2 tygodnie. Miłośnicy serii Driver mogą zacierać ręce.

Driver: San Francisco i Assassin's Creed: Brotherhood tytułami nowych odslon znanych serii?

Jiker, 23 kwietnia 2010, 13:30

Nowa odsłona cyklu Driver, zapowiedziana przez Ubisoft w styczniu bieżącego roku, to tak naprawdę jedna niewiadoma. Nic więc dziwnego, że na wagę złota jest każda, nawet najmniejsza wzmianka na jej temat. Takową właśnie „rewelacją” podzielił się ze światem serwis superannuation, który dotarł do wskazówek na temat miasta, w którym najprawdopodobniej będzie się toczyć akcja gry.

Driv3r na wpół upieczonym bublem?

Jiker, 13 sierpnia 2006, 13:54

Nique Fajors, wiceprezes Atari ds. sprzedaży i marketingu, wypowiedział kilka bardzo niemiłych słów pod kierunkiem gry Driv3r. Stało się to zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu sprzedaży praw do cyklu Driver francuskiemu koncernowi UbiSoft.

Ubisoft jest już właścicielem marki Driver

Krystian Smoszna, 8 sierpnia 2006, 09:00

Koncern Ubisoft poinformował wczoraj, że sfinalizował już transakcję z firmą Atari dotyczącą przejęcia marki Driver oraz studia Reflections Interactive, które odpowiedzialne jest za powstanie wszystkich, opublikowanych dotychczas odcinków cyklu.

Prawa do cyklu Driver w rękach koncernu Ubisoft

Krystian Smoszna, 14 lipca 2006, 08:10

Parallel Lines to ostatni produkt z cyklu Driver, przynajmniej dla firmy Atari. Z opublikowanych wczoraj informacji wynika, że prawa do tego popularnego cyklu przejmie koncern Ubisoft.

Roger Avary scenarzystą i reżyserem filmu Driver

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2006, 07:28

Silent Hill nie będzie jedynym filmem związanym z branżą gier komputerowych, w którego tworzeniu aktywnie uczestniczy Roger Avary. Kanadyjski scenarzysta ma bardzo ambitne plany na przyszłość i już wkrótce rozpocznie prace nad obrazem o nazwie Driver.

Twórca serii Driver bogatszy o 4 miliony USD, płaci Atari

ComCo, 27 lutego 2006, 15:43

Dokładnie o 10:00 opublikowaliśmy dzisiaj wiadomość dotyczącą ugody zawartej między Atari oraz American Video Graphics. Na jej podstawie, ten pierwszy podmiot ma zapłacić drugiemu odszkodowanie w wysokości 300 tysięcy USD. To jednak nie koniec niespodziewanych wydatków Atari.

Kolejna gra z serii Driver zapowiedziana

Krooliq, 22 sierpnia 2005, 09:46

Na tegorocznych targach Games Convention, koncern Atari ujawnił tytuł kolejnej odsłony popularnego cyklu Driver – czwarta cześć gry będzie nosić podtytuł Parallel Lines i ukaże się w wersji na konsole PlayStation 2 oraz Xbox. A jej premiera jest zaplanowana na marzec 2006 roku.

DRIV3R również na GBA

Krooliq, 27 lipca 2005, 10:44

Korporacja Atari poinformowała właśnie, że zajmie się wydaniem gry DRIV3R, czyli trzeciej odsłony popularnego cyklu Driver, także w wersji na przenośną konsolę GBA. Aktualnie tytuł ten jest w fazie produkcji, a jego premiera jest zapowiedziana na 30 września tego roku.

Driver 4 w produkcji!

Krystian Smoszna, 18 maja 2005, 06:29

Jeśli wierzyć internetowemu serwisowi GameRankings, najlepszą edycją gry DRIV3R okazała się ta, przeznaczona na telefony komórkowe. Oceny programu na „duże” platformy są druzgoczące, zwłaszcza te, dotyczące wersji na PC. Mimo to, kiepskie recenzje najwyraźniej nie przeszkadzają szefom koncernu, o czym najlepiej świadczy ta wiadomość. Mówiąc krótko: „czwarty” Driver został oficjalnie zapowiedziany

Poradnik: DRIV3R

Redakcja GRYOnline.pl, 15 kwietnia 2005, 16:33

Poradnik do trzeciej części Drivera zawiera szczegółowy opis wszystkich 26 misji trybu Undercover, garść ogólnych porad, a także trochę bonusów w postaci mapek i wskazówek przydatnych do odblokowania ukrytych samochodów i innych sekretów.

Demo DRIV3R już jest!

Krooliq, 3 kwietnia 2005, 11:08

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich oczekujących z niecierpliwością na premierę gry DRIV3R, czyli trzeciej odsłony popularnego cyklu Driver. Aktualnie jest już dostępne PeCetowe demo tej produkcji, które oferuje kilka misji. Można je pobrać z naszego działu Pliki, a jego rozmiar wynosi 700 MB.

PeCetowe demo DRIV3R już wkrótce

eLKaeR, 6 marca 2005, 09:09

Trójwymiarowa gra akcji DRIV3R, czyli trzecia część słynnego cyklu Driver, obecna jest w sklepach od drugiej połowy czerwca ubiegłego roku. Dotychczas z tym produktem zapoznali się jedynie posiadacze konsol Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox oraz nowoczesnych telefonów komórkowych. W kolejce czekają właściciele PeCetów, dla których połączone sztaby firm Reflections i Atari szykują niespodziankę.

Driv3r w wersji PC, nowe screeny i kolejne potwierdzenie daty premiery

Kull, 28 stycznia 2005, 09:20

Dokładnie dziesięć dni temu, przedstawiciel brytyjskiego oddziału koncernu Atari podał oficjalny termin premiery PeCetowej wersji gry „Driv3r”. Dziś, wraz z ujawnieniem nowych screenshotów, Atari potwierdziło tą datę. Marzenia o uruchomieniu najnowszej części Drivera na komputerach osobistych już za dwa miesiące (marzec 2005), wydają się więc jak najbardziej realne.

PeCetowy Driv3r celuje w 18 marca, tym razem już oficjalnie

ComCo, 18 stycznia 2005, 11:09

Wygląda na to, że nasze doniesienia sprzed dwóch dni, odnośnie marcowej premiery PeCetowej wersji samochodowo-gangsterskiej gry Driv3r, znajdą swe potwierdzenie w rzeczywistości. Przedstawiciel brytyjskiego oddziału korporacji Atari podał bowiem datę debiutu programu - 18 marca.

Driv3r na PC nadjedzie w połowie marca?

Speed, 16 stycznia 2005, 14:13

Fanów samochodowo-gangsterskiej gry Driv3r (w wydaniu PeCetowym) listopadowy raport finansowy firmy Atari bynajmniej nie napawał optymizmem. Wówczas wydawca ani słowem nie wspomniał o trzeciej części popularnej serii, a na domiar złego – zazwyczaj dobrze poinformowane sklepy wysyłkowe podawały rozbieżną datę premiery. Jest jednak nadzieja, że Driv3r w końcu się pojawi!

Twórca serii Driver opuszcza studio

[email protected], 16 grudnia 2004, 16:24

Dziwne rzeczy dzieją się wokół studia Reflections Interactive. Być może nie byłoby w tym nic takiego, gdyby nie tajemnicze zaginięcie gry Driv3r na PC, o którym pisaliśmy na początku listopada. Najpierw mieliśmy problemy z wersją konsolową, potem pojawiły się podejrzane recenzje, a wydanie komputerowe znikło z planów wydawcy. Teraz z pracy zrezygnował twórca serii.

Zaginiony w akcji - DRIV3R na PC

Łosiu, 5 listopada 2004, 09:17

Trzecia część słynnej samochodowo-gangsterskiej serii Driver zadebiutowała na konsolach (PS2, XBOX) w połowie bieżącego roku wywołując przy tym sporą burzę związaną z jej dużym niedopracowaniem, a także chyba do dziś nie wyjaśnioną sprawą tzw. sponsorowanych recenzji w prasie zachodniej. Wersja pecetowa, tak oczekiwana przez fanów, znikła gdzieś w tym całym zamieszaniu i tak na prawdę nie wiadomo, kiedy się pojawi. Nawet najnowszy raport finansowy Atari Inc. w najmniejszym stopniu nie wspomina o czymś takim jak DRIV3R (PC).

Driv3r na szczycie

Elrond, 7 lipca 2004, 14:24

Ze wszystkich stron słychać narzekania na najnowsze dzieło Atari, Driv3r. A to, że poniżej oczekiwań, a to, że recenzje zostały opłacone itp. A tymczasem gra, która już od dwóch tygodni okupuje czołówkę brytyjskiej listy najlepiej sprzedających się tytułów powoli przymierza się do królowania na kolejnych dwóch największych, europejskich rynkach.

Driv3r bije rekordy popularności w Australii

Speed, 4 lipca 2004, 13:57

Zgodnie z przewidzeniami (propagandą?) firmy Atari, najnowsza odsłona legendarnej serii gier studia developerskiego Reflections Interactive – Driv3r bije rekordy popularności. Jak poinformowała grupa GFK, rzeczona pozycja znalazła się na pierwszym miejscu najczęściej kupowanych gier na terenie Australii, jeśli chodzi o dwie platformy: Xbox oraz PS2. Warto dodać, iż Driv3r w sprzedaży jest od zaledwie od czterech dni!

Czy Atari kupiło oceny konsolowych wersji DRIV3R? Sprawy ciąg dalszy...

Krystian Smoszna, 29 czerwca 2004, 07:06

Nabiera rumieńców sprawa związana z anonimowym oświadczeniem brytyjskiego redaktora, który oskarża pisma poświęcone elektronicznej rozrywce o nierzetelne wystawianie ocen najnowszych produktów w zamian za tzw. „exclusive”, czyli możliwość zaprezentowania gry na łamach periodyku z gwarancją wyłączności. Jak powszechnie wiadomo, wszelkie teorie spiskowe mają najlepsze wzięcie, gdy poparte są dowodami. Rozmaici spekulanci mogą więc zacierać ręce. W dwóch dużych czasopismach: PSM2 oraz Xbox World pojawiły się bardzo dobre recenzje DRIV3R, zwieńczone oceną 9/10.

DRIV3R - 2.5 miliona kopii

Elrond, 25 czerwca 2004, 12:50

Firma Atari poinformowała, że w ciągu pierwszych trzech dni od wydania gry DRIV3R trafiła ona do sprzedawców w zawrotnej liczbie 2.5 miliona egzemplarzy. Mimo, iż gra otrzymała bardzo surowe oceny ze strony prasy branżowej i krytyków, nie cieszyła się także zbyt dużą popularnością wśród samych graczy, wszystko wskazuje na to, że ilość pudełek z DRIV3R, które Atari przeznaczyła do sprzedaży, nie jest wygórowana.

Osiągnięcia Atari – seria Driver sprzedana w 12 milionach egzemplarzy

Kull, 16 czerwca 2004, 08:43

Wydawca gier o kultowej już nazwie Atari opublikował sprawozdanie, w którym zawarł informacje dotyczące globalnych ilości sprzedanych egzemplarzy najlepszych serii gier opatrzonych jego firmowym znaczkiem.

Kompleksowe mini-gry w pełnej wersji DRIV3R

ComCo, 9 czerwca 2004, 15:11

Rozbudowany wątek fabularny, łączący w udany sposób strzelaninę, jeżdżenie samochodami oraz "zwiedzanie" miasta piechotą, to nie jedyna zaleta najnowszej produkcji duetu wydawniczego Reflections Interactive - Atari, tj. DRIV3R (Driver 3). W tej produkcji pojawi się także sześć unikatowych i mocno wciągających mini-gierek. Poniżej znajdziecie garść szczegółów.

DRIV3R w głośnikach

ComCo, 9 czerwca 2004, 13:17

21 czerwca bieżącego roku będzie dniem premiery długo oczekiwanej trzeciej części cyklu Driver (Driv3R) na konsolach: Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox. Wraz z pojawieniem się opisywanej gry w sprzedaży, na półki zachodnich sklepów trafi również oddzielna płyta, zawierająca pełną ścieżkę dźwiękową programu.

DRIV3R GOLD – czyli Driver 3 na horyzoncie

Kull, 8 czerwca 2004, 10:03

Zespół Reflections Interactive (producent) i firma Atari (wydawca gier), mają przyjemność poinformować, iż proces tworzenia DRIV3R (lub Driver 3 jak kto woli) został zakończony, a gra zostanie wydana w wersji na Xboxa i PlayStation 2, 21 czerwca w USA i 22 na ziemiach europejskich. A gdzie wydanie PC? – spytacie.

PeCetowy DRIV3R dopiero po wakacjach

Łosiu, 7 maja 2004, 08:07

Porzućcie wszelkie nadzieje, Wy którzy myślicie, iż na wakacjach roku pańskiego 2004, będziecie mieli przyjemność zagrać na swoim blaszaku w najnowszą, trzecią, odsłonę serii Driver. Firma Atari, wydawca owego tytułu, we właśnie opublikowanym raporcie finansowym, zawarła bowiem swój plan wydawniczy na najbliższy rok, i niestety, premiera wersji PeCetowej gry DRIV3R została w nim zaplanowana na okres pomiędzy 1 października, a 31 grudnia roku 2004 (trzeci kwartał roku fiskalnego firmy).

Premiery DRIV3R i Joint Operations: Typhoon Rising opóźnione

Krystian Smoszna, 29 kwietnia 2004, 10:15

Internetowy serwis IGN podał do publicznej wiadomości, że DRIV3R, długo oczekiwana gra rodem z Reflections Interactive/Atari, nie ukaże się 1 czerwca – jak pierwotnie zakładano – ale dopiero trzy tygodnie później. Również koncern Novalogic przesunął datę premiery swojego najnowszego produktu, zatytułowanego Joint Operations: Typhoon Rising.

Nowości na stronie DRIV3RA

Wojak, 20 lutego 2004, 09:22

O tym, że na premierę gry DRIV3R niecierpliwie czekają tysiące osób, nie trzeba chyba przypominać. Najlepiej świadczy o tym oficjalna strona internetowa tejże produkcji, którą całkiem niedawno odwiedziło pół miliona ludzi (vide odpowiedni news). Ta właśnie strona została wczoraj zaktualizowana i wzbogacona o kilka naprawdę bardzo ciekawych elementów.

500,000 osób obejrzało trailer DRIV3R, autorstwa wytwórni Ridley'a Scotta

ComCo, 16 lutego 2004, 08:26

Według informacji podanych przez korporację wydawniczą Atari, już ponad pół miliona (!) internautów odwiedziło oficjalną stronę internetową gry DRIV3R, aby obejrzeć krótkometrażowy film promocyjny, pt. „Run The Gauntlet”. Za produkcję obrazu odpowiada wytwórnia Ridley Scott Associates, natomiast pełna wersja opisywanego tytułu powinna trafić do sklepów pierwszego dnia czerwca bieżącego roku.

Premiera DRIV3R przesunięta na czerwiec

Krystian Smoszna, 28 stycznia 2004, 07:47

Firma Atari – jeden z wiodących producentów gier na rynku oprogramowania rozrywkowego, poinformowała wczoraj, że najnowsza odsłona serii Driver, nosząca numer trzeci, nie ukaże się pod koniec marca - jak to pierwotnie zapowiadano - ale dopiero 1 czerwca.

Pierwsza część filmu promującego DRIV3R dostępna do pobrania

ComCo, 24 stycznia 2004, 09:41

Po opublikowaniu dwóch krótkich trailerów filmu promującego grę DRIV3R (patrz wiadomość „Pierwszy trailer do DRIV3R, stworzony przez wytwórnię Ridley’a Scotta już w sieci!”), na oficjalnej stronie powyższej produkcji wreszcie pojawiła się pierwsza część owego krótkometrażowego obrazu, pt. „Run The Gauntlet”. Za opracowanie całości odpowiada znana wytwórnia Ridley Scott Associates.

Pierwszy trailer do DRIV3R, stworzony przez wytwórnię Ridley’a Scotta już w sieci!

Krystian Smoszna, 14 stycznia 2004, 14:38

Zgodnie z obietnicą złożoną w ubiegłym roku przez firmę Atari (patrz news z 29 grudnia), wczoraj na oficjalnej stronie DRIV3R, pojawiła się pierwsza zapowiedź krótkometrażowego filmu „Run the Gauntlet”, którego producentem jest studio Ridley Scott Associates.

Wytwórnia Ridley’a Scotta kręci film promujący DRIV3R

Krystian Smoszna, 29 grudnia 2003, 12:22

Firma Atari Inc. poinformowała, że wytwórnia Ridley Scott Associates (RSA) nakręci, krótki film promujący grę DRIV3R. Trzy-minutowy, dynamiczny obraz o nazwie „The Gauntlet”, zostanie zarejestrowany przez Seana Mullensa i będzie utrzymany w konwencji reklamówek BMW, które można oglądać na stronie BMWFilms.com.

Start oficjalnych stron: konsolowej wersji Mafii oraz pecetowego wydania DRIV3R (Driver 3)

Harpen, 24 grudnia 2003, 20:26

Producenci, jeszcze przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, postanowili uruchomić oficjalne strony bardzo oczekiwanych przez graczy produktów. Chodzi mianowicie o dwie gry: konsolową wersję Mafia: The City of Lost Heaven oraz kolejną, trzecią już część słynnego Drivera.

Delektuj się z nami nowymi screenshotami z trzeciej części popularnej serii Driver

eLKaeR, 7 grudnia 2003, 13:23

Po niedawnych wiadomościach o wokalnej obecności kwartetu znanych aktorów (vide news z 3 grudnia 2003) w projektowanej aktualnie grze pt. DRIV3R, developerzy ze studia Reflections Interactive atakują użytkowników dziesięcioma nigdzie nie prezentowanymi dotychczas zrzutami ekranowymi. Mamy wielką przyjemność przedstawić Wam wszystkie świeże screenshoty (m.in. spektakularna kraksa samochodowa w rejonie francuskiej Nicei oraz nadmorski bulwar w amerykańskim mieście Miami, malowniczo zalanym promieniami zachodzącego słońca). Zapraszamy zatem na wizualną ucztę!

DRIV3R (vel Driver 3) - w rolach głównych: Marsellus Wallace, restaurator Toni, szybka i wściekła Letty oraz Johnny Przystojniak

eLKaeR, 3 grudnia 2003, 07:44

Pięć lat temu do sklepów trafiła trójwymiarowa gra akcji dla konsoli Sony PlayStation pt. Apocalypse (wspólne dzieło firm Neversoft Entertainment i Activision), której głównemu bohaterowi użyczył głosu amerykański filmowy gwiazdor nazwiskiem Bruce Willis. Rok później światu ukazał się produkt Driver – obecnie trwa przygotowywanie części trzeciej (zmodyfikowany właśnie tytuł brzmi: DRIV3R), a developerzy ze studia Reflections Interactive zaangażowali w proces projektowania (podkładanie dialogów itp.) cztery znane persony z Hollywood.

Jak się miewa Driver 3?

eLKaeR, 27 sierpnia 2003, 13:48

Najprawdopodobniej w pierwszym kwartale przyszłego roku na sklepowych półkach zaparkuje trzecia część, zapoczątkowanego w 1999 roku, cyklu Driver. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam garść dodatkowych informacji, dotyczących najnowszej odsłony „Kierowcy”.

Driver 3 opóźniony...

Fajek, 3 kwietnia 2003, 12:23

Firma Atari wraz z Reflections Interactive poinformowała, że ich wspólny projekt, który jest w chwili obecnej realizowany zostanie opóźniony. Mowa o grze Driver 3 i przesunięciu jej premiery na wiosnę 2004 roku. Początkowo Driver 3 był zapowiadany na koniec roku 2003...

Driver 3 - pierwsze zdjęcia

Fajek, 4 stycznia 2003, 12:36

O grze Driver słyszał chyba każdy. Niestety w jego drugą część mieli okazję pograć jedynie posiadacze konsoli Sony Playstation, gdyż wersja ta niestety nie pojawiła się na PC’ty. Wiadomo już, iż do pewnego czasu są prowadzone prace na trzecią częścią Drivera w wersji na PS2, który najprawdopodobniej zawita również na „blaszaki”.

Driver 3 także na PC!

Solnica, 18 lipca 2002, 10:05

Będzie! Posiadacze PC, którzy obawiali się iż Driver 3 podobnie jak część oznaczona numerem „2” pojawi się tylko w wersji na którąś z konsol (lub ewentualnie kilka) mogą odetchnąć z ulgą. Infogrames planuje wydać tą grę także na platformę PC.

Driver 3 trailer

Fajek, 16 lipca 2002, 12:00

Firma Atari (Infogrames) opublikowała pierwszy zwiastun z gry Driver 3 na konsolę Playstation 2...