Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wyprawa na Północ

Przeglądarkowy Patrician Online dołączy do The Settlers Online i Cultures Online

Adrian Werner, 18 sierpnia 2010, 10:17

Gry przeglądarkowe robią się w ostatnim czasie coraz popularniejsze i kolejne słynne pecetowe marki dostają własne adaptacje tego typu. Najnowszym przykładem tego trendu jest właśnie ujawniony Patrician Online.

Nadchodzi ósmy cud świata

Elrond, 12 grudnia 2003, 15:54

Od pewnego czasu wiadomo, że gry z serii Cultures sprzedają się jak świeże bułeczki i znajdują na całym świecie rzesze fanów i nabywców, stanowiąc dla swoich wydawców prawdziwą żyłę złota. Firma GMX Media również wiedziała o tym fakcie i na wieść o tworzeniu przez studio Funatics kolejnej odsłony popularnej serii czym prędzej zakupiła prawa do jej wydania w większości krajów europejskich, USA i Azji. A najnowsza część przygód naszych bohaterów znanych z poprzednich Cultures nosi nazwę 8th Wonder of the World.

Pobierz od nas interaktywne demonstracje Northland, The Great Escape i Tron 2.0!

eLKaeR, 1 lipca 2003, 11:44

Zasoby serwera FTP wortalu GRY-OnLine powiększyły się dzisiaj m.in. o wersje demonstracyjne trzech nowych gier PeCetowych, czyli Northland, The Great Escape oraz Tron 2.0. Zainteresowanych użytkowników zapraszamy do zapoznania się z rozszerzonymi informacjami na ten temat i późniejszego pobierania plików.

GMX Media wydawcą Cultures 3

Łosiu, 2 kwietnia 2003, 09:42

Stosunkowo młody wydawca, firma GMX Media, który w swoim planie ma już takie tytuły jak Runaway: A Road Adventure, Enigma: Rising Tide czy Cycling Manager 3, zabezpieczył sobie wyłączne prawa do wydana gry przygodowo-strategicznej pt. „Northland” (w istocie jest to Cultures 3) na kontynencie północnoamerykańskim oraz w większości krajów europejskich.