Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Colin McRae Rally 2005

Firma Codemasters wstrząśnięta śmiercią Colina McRae

Krystian Smoszna, 17 września 2007, 14:00

Firma Codemasters opublikowała dziś oficjalne oświadczenie prasowe, w którym odniosła się do tragicznej śmierci byłego mistrza świata w rajdach samochodowych – Colina McRae. Szkocki kierowca zginął wraz ze swoim pięcoletnim synem i dwójką przyjaciół w katastrofie śmigłowca, w ubiegły piątek.

Tragiczna śmierć Colina McRae

Jiker, 16 września 2007, 10:14

Colin McRae, jeden z najbardziej znanych kierowców rajdowych, nie żyje. Z informacji przekazanych przez brytyjski Sunday Times wynika, że to właśnie on pilotował swój własny helikopter, którego katastrofa wstrząsnęła wczoraj wszystkimi miłośnikami sportów motorowych.

Zamiast Colin McRae Rally 2007 będzie (także na PC) DIRT: Colin McRae Off-Road

eLKaeR, 20 lipca 2006, 05:44

Posiadacze PeCetów i fani rajdów samochodowych zarazem mogą odetchnąć z ulgą – bowiem, wbrew dotychczasowym doniesieniom, nową grę, firmowaną przez Colina McRae, będzie można uruchomić też na komputerze osobistym. Ekipa z Codemasters Software zrezygnowała jednak z tradycyjnego nazewnictwa, a zatem zamiast Colin McRae Rally 2007 na rynku pojawi się produkt pt. DIRT: Colin McRae Off-Road.

Szósta odsłona cyklu Colin McRae Rally wyłącznie na konsole nowej generacji

Krystian Smoszna, 5 maja 2006, 07:00

Po przeszło dwóch latach przerwy, seria Colin McRae Rally powróci na rynek elektronicznej rozrywki. Decyzję o produkcji kolejnej odsłony cyklu podjęła firma Codemasters, która wczoraj wystosowała w tej sprawie oficjalne oświadczenie prasowe.

Rozpoczęcie II Mistrzostw Polski Colin McRae Rally już w piątek!!!

Redakcja GRYOnline.pl, 23 lutego 2005, 10:34

Już w najbliższy piątek rozpoczną się II Mistrzostwa Polski Colin McRae Rally. W dniach 25-27 lutego w warszawskim multipleksie Silver Screen przy ulicy Puławskiej 17 ponownie staną do rywalizacji najlepsi zawodnicy z całego kraju. Dodać należy również, że Organizatorzy Mistrzostw w pocie czoła pracują, aby lista nagród, jakie czekają na najlepszych była jak najbardziej imponująca!

II Mistrzostwa Polski Colin McRae Rally już w najbliższy piątek!!!

Redakcja GRYOnline.pl, 21 lutego 2005, 14:59

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia kolejnych, II Mistrzostw Polski Colin McRae Rally. W dniach 25-27 lutego w warszawskim multipleksie Silver Screen przy ulicy Puławskiej 17 ponownie staną do rywalizacji najlepsi zawodnicy z całego kraju. Natomiast dzisiaj kontynuujemy przegląd nagród, jakie czekają na zwycięzców. Warto też dodać, że lista nagród wydłuża się z każdą godziną, jaka nas zbliża do rozpoczęcia zawodów!!!

II Mistrzostwa Polski Colin McRae Rally już od 25 lutego!!!

Redakcja GRYOnline.pl, 17 lutego 2005, 10:38

Już tylko 8 dni dzieli nas od rozpoczęcia kolejnych, II Mistrzostw Polski Colin McRae Rally. W dniach 25-27 lutego w warszawskim multipleksie Silver Screen przy ulicy Puławskiej 17 ponownie staną do rywalizacji najlepsi zawodnicy z całego kraju. Wielkie emocje, a przede wszystkim znakomita zabawa nie tylko dla samych zawodników, lecz również dla wszystkich widzów gwarantowane!!! Od dzisiaj zaczynamy również prezentację kolejnych nagród, jakie czekają na najlepszych…

Znani kierowcy na 2 Mistrzostwach Polski Colin McRae Rally

Michał Bobrowski, 31 stycznia 2005, 10:47

Udział w Turnieju Kierowców Zawodowych 2 Mistrzostw Polski Colin McRae Rally potwierdzili najlepsi z najlepszych polskiego świata rajdowego: Grzegorz Grzyb wraz ze swoim pilotem Przemkiem Mazurem, Stefan Karnabal, Maciej Lubiak i Krzysztof Gęborys. Będzie okazja nie tylko zobaczyć ich w akcji, ale również z niektórymi zmierzyć się na trasach CMR. Co najważniejsze - lista najbardziej znanych polskich kierowców jeszcze nie jest zamknięta!

2 Mistrzostwa Polski Colin McRae Rally 2005 już w lutym!

Michał Bobrowski, 24 stycznia 2005, 13:38

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na 2 Mistrzostwa Polski Colin McRae Rally 2005, które odbędą się w dniach 25-27.02.2005 r. w warszawskim kinie SILVER SCREEN przy ulicy Puławskiej 17. Przed wielkim ekranem, na specjalnych stanowiskach rajdowych, w jednym z najbardziej znanych symulatorów jazdy, ścigać się będą najlepsi zawodnicy z całej Polski.

Zagłosuj na najlepszą grę rajdową...

Michał Bobrowski, 26 listopada 2004, 09:30

Uwagę wszystkich miłośników gier rajdowych chcę zwrócić na ankietę, która właśnie trwa na łamach uznanego serwisu internetowego poświęconemu właśnie temu gatunkowi gier - www.cmr4.pl. Wśród tytułów, na które można oddać swój głos zostanie wyłoniony tegoroczny „hit virtual rally na blaszaki”.

TOCA Race Driver 2 i Colin McRae Rally 2005 do kieszeni

eLKaeR, 12 listopada 2004, 09:54

Łącznie ponad dwanaście milionów produktów z serii, do których należy TOCA Race Driver 2 i Colin McRae Rally 2005, zdążył dotychczas rozprowadzić koncern Codemasters. Wiosną 2005 roku firma zamierza zwiększyć sprzedaż tych dwóch gier, wypuszczając ich wersje dla nadchodzącej mobilnej platformy Sony PSP (PlayStation Portable). Obecnie dostępne są jedynie edycje PeCetowe i konsolowe (PS2 i Xbox).

Konkurs Colin McRae Rally 2005 - gra za friko! zakończony

Solnica, 25 października 2004, 13:38

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Colin McRae Rally 2005. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Colin McRae Rally 2005 - gra za friko!

Solnica, 21 października 2004, 13:24

Zaledwie jeden mail oraz odrobina szczęścia wystarczy, aby wejść w posiadanie bez wątpienia ciekawej nagrody, jaką przygotowaliśmy dla was w najnowszej edycji naszego mini-konkursu „gra za friko”. Tym razem jest nią egzemplarz gry Colin McRae Rally 2005.

Colin McRae Rally 2005 - pobierz demo multiplayer

Speed, 24 września 2004, 00:34

Nowa wersja demonstracyjna gry Colin McRae Rally 2005, dedykowana przede wszystkim grze wieloosobowej, miała pojawić się w sieci już kilka dni temu. Producenci postanowili jednak troszkę poczekać – aż do dnia dzisiejszego! Nowe, świeże i jeszcze ciepłe demo multiplayer czeka na posiadaczy...

Mistrz Polski w Colin McRae Rally wyłoniony!

Michał Bobrowski, 20 września 2004, 10:41

Oficjalne Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally zakończone. Bezapelacyjnym zwycięzcą został (GP)DeXteR, którego przewaga nad pozostałymi zawodnikami nie podlegała żadnej dyskusji. Na drugim miejscu zawody ukończył (SPRT)Jarek Cebula, natomiast najniższy podium zajął PRT.Maja. Gratulujemy! Dodam również, że kto choć raz, będąc przez ostatni weekend w Warszawie nie zaglądnął do warszawskiego MULTIKINA przy Al. KEN 60 naprawdę ma czego żałować...

Eliminacje w Mistrzostwach Polski w Colin McRae Rally już dzisiaj!

Michał Bobrowski, 17 września 2004, 10:37

Oficjalne Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally rozpoczęte!!!. Już dzisiaj, najlepsi specjaliści od wirtualnej jazdy staną do eliminacji w warszawskim MULTIKINIE. Pięciu z nich zakwalifikuje się do wielkiego finału, który rozpocznie się w niedzielę o godz. 15.00.

Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally już za 2 tygodnie

Michał Bobrowski, 3 września 2004, 14:44

Do oficjalnych Mistrzostw Polski w Colin McRae Rally pozostały już tylko 2 tygodnie. Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Polski oraz puchar, a czołówka najlepszych zawodników liczne nagrody. Organizatorom zawodów udało się pozyskać pokaźną liczbę sponsorów, przez co jest naprawdę o co walczyć...

Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally!

Michał Bobrowski, 31 sierpnia 2004, 17:16

W dniach 17-19 września 2004 r. w warszawskim MULTIKINIE (Al. KEN 60) odbędą się oficjalne Mistrzostwa Polski w kultową grę komputerową "Colin McRae Rally". Miło nam poinformować, że GRY-OnLine objęło patronat medialny nad tą imprezą.

Colin McRae Rally 2005 - przetestuj osobiście!

Speed, 24 sierpnia 2004, 16:18

Już we wrześniu tego roku na sklepowe półki z grami komputerowymi trafi najnowsza gra „geniuszów z Codemasters” (jak głosi slogan tego studia), Colin McRae Rally 2005. Najwyraźniej producenci są pewni swego, gdyż już dziś postanowili udostępnić wersję demonstracyjną omawianego produktu. Trzeba w tym miejscu przyznać, że ważący blisko 300 MB plik wart jest grzechu – a jeśli nie grzechu, to przynajmniej ściągnięcia i własnoręcznego przetestowania!

Colin McRae Rally 2005 we wrześniu także na PC

Speed, 21 lipca 2004, 09:53

Geniusze z Codemasters (jak głosi ich slogan – „genius at play”) potwierdzili oficjalnie wydanie najnowszego Colin McRae Rally 2005 na komputery klasy PC. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że gra pojawi się w sprzedaży równocześnie z wydaniami na konsole PS2 oraz Xbox, już we wrześniu, br.

Samochodów Colina McRae czar

Elrond, 15 lipca 2004, 15:36

Piąta odsłona znakomitej serii wyścigów samochodowych sygnowanych nazwiskiem słynnego Colina McRae zbliża się wielkimi krokami i twórcy gry, Codemasters, postanowili podać do publicznej wiadomości za kierownicami jakich maszyn przyjdzie nam zasiąść w Colin McRae Rally 2005. Po szczegóły zapraszam do dalszej części newsa.