Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Outcast II: The Lost Paradise

Outcast 2: A New Beginning zapowiedziane; zobacz pierwszy trailer

hexx0, 17 września 2021, 21:25

Podczas dzisiejszego pokazu firmy THQ Nordic zapowiedziana została gra Outcast 2: A New Beginning, czyli kontynuacja produkcji z 1999 roku.

Twórcy Outcast przejęci przez 10Tacle Studios

ComCo, 20 października 2005, 16:54

Korporacja wydawnicza 10Tacle Studios poinformowała o przejęciu większości akcji w belgijskim zespole elseWhere Entertainment, którego pracownicy odpowiadali w przeszłości (odległy, 1999 rok) za stworzenie popularnej, przygodowej gry akcji, pt. Outcast.

Nowe oblicze Outcast 2

Void, 18 września 2002, 14:20

„Pogłoski o mojej śmierci należy uznać za mocno przesadzone...”- powiedzenie, którego użył w swoim telegramie do Associated Press słynny pisarz Mark Twain, mogliby obecnie powtórzyć twórcy gry „Outcast 2”. Kiedy z firmy Appeal odszedł Carlo Fabricatore wszem i wobec ogłoszono, że prace nad drugą częścią „Outcast”, pamiętnego przeboju z 1999 roku, odłożone zostają na najwyższą półkę, co niektórzy tłumaczyli jako całkowitą rezygnację z jej produkcji. Okazuje się jednak, że nie wszyscy zapomnieli o tym projekcie...

Całkowity koniec Outcast 2 i firmy Appeal

Łosiu, 17 sierpnia 2002, 10:15

„Because of new development opportunities, we are sorry to inform you that the development of Outcast 2 has been momentarily suspended” – takim oto pesymistycznym akcentem przywitała nas oficjalna strona gry Outcast 2 na początku kwietnia tego roku. Od tej pory produkcja gry była wstrzymana, wydawało się jednak, że producenci, firma Appeal, pokonają przeciwności i ukończą ten wielce obiecujący tytuł. Niestety list byłego programisty firmy Appeal, pana Carla Fabricatore, opublikowany na stronie fanów gry całkowicie przekreśla nasze wszystkie nadzieje. Okazuje się bowiem, że firma Appeal już praktycznie nie istnieje i całkiem zniknie, gdy zakończy się postępowanie upadłościowe.

Problemy z produkcją Outcast II: The Lost Paradise

Łosiu, 5 kwietnia 2002, 09:13

Jakiś czas temu, gdy belgijski zespół Appeal ujawnił, że pracuje nad kontynuacją przygodowej gry akcji Outcast (która była jedną z najładniejszych wizualnie gier na PC w 1999 roku), wzbudziło to duży entuzjazm graczy. Cały czas wyglądało na to, że prace idą sprawnie, twórcy raczyli nas kolejnymi szczegółami, artami, i podobnymi rzeczami z gry; aż niespodziewanie, wczoraj na stronie Outcast II: The Lost Paradise pojawiła się krótka i pesymistyczna wiadomość.