Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Clive Barker's Undying

Najciekawsze modyfikacje (25/07/11)

Adrian Werner, 25 lipca 2011, 10:47

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto, nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Codemasters rozważa grę opartą o horror Clive'a Barkera

Krystian Smoszna, 2 września 2005, 10:00

W maju bieżącego roku dowiedzieliśmy, że powstanie kolejna po Undying gra, której nazwiska użyczy uznany pisarz, scenarzysta, a także reżyser filmów horror/gore – Clive Barker. Program zatytułowany Demonik ukaże się w styczniu nakładem firmy Majesco. Wczoraj okazało się, że do własnego produktu firmowanego nazwiskiem kończącego słynnego Brytyjczyka przymierzają się również panowie z Codemasters.

Clive Barker ponownie użyczy nazwiska grze video

Krystian Smoszna, 10 maja 2005, 07:08

Wielbiciele filmów z serii Hellraiser czy Candyman mogą już zacierać ręce. Clive Barker – uznany pisarz, scenarzysta, a także reżyser horrorów, postanowił wziąć się za kolejną po Undying grę video – poinformował wczoraj koncern Majesco. Program będzie nazywać się Demonik i zostanie przygotowany z myślą o konsolach nowej generacji.

Poradnik do Clive Barker's Undying

Solnica, 25 lipca 2001, 13:56

Uzbrojony w tajemną wiedzę o czarnej magii oraz sześć różnych broni Patrick Galloway musi odkryć przekleństwo rodziny Covenantów i pokonać Przeklętego Króla Umarłych. Jak to zwykle bywa w grach komputerowych to właśnie Wy musicie mu w tym pomóc, my z kolei postaramy się pomóc Wam :-)

Konkurs Clive Barker’s Undying zakończony

Fajek, 20 kwietnia 2001, 14:40

I kolejny konkurs z serii „jeden dzień, jedno pytanie, jedna nagroda” zakończył się. Gra Clive Barker’s Undying zastała rozlosowana pomiędzy uczestników.

Nowy, jednodniowy konkurs!

Michał Bobrowski, 18 kwietnia 2001, 07:45

Święta, święta i po świętach, a u nas... kolejna edycja konkursu z cyklu „1 dzień, 1 pytanie, 1 nagroda” Dzisiaj tematem i jednocześnie nagrodą jest gra „Clive Barker's Undying”, pozycja, przez którą wielu będzie bało się spać przy zgaszonym świetle. Jej dystrybutorem i zarazem fundatorem nagrody jest firma IM Group. Krótki termin konkursu to duża szansa na wygraną, spróbujcie!

Clive Barker’s Undying - Demo

Solnica, 6 kwietnia 2001, 17:59

Na sieci pojawiło się grywalne demo Clive Barker’s Undying. Tak więc wszyscy którzy posiadają dostęp do dość szybkiego łącza (plik waży około 100MB) mogą przetestować sobie tą grę zanim trafi ona do sklepów w Polsce.

Czas na zakupy, nowe gry z IM Group

Solnica, 4 kwietnia 2001, 13:49

W przyszły poniedziałek (9 kwietnia) do sklepów trafią dwa nowe tytuły wydawane przez IM Group. Będą ta Clive Barker’s Undying i The Sims: Balanga.

Clive Barker’s Undying - wkrótce demo

Solnica, 18 marca 2001, 15:14

Zgodnie z zapowiedziami autorów wspomnianej w tytule gry, wkrótce, to znaczy w przeciągu kilku nadchodzących tygodni powinno pojawić się na sieci jej demo.

Trzymać kciuki za złotówkę!

Michał Bobrowski, 2 marca 2001, 13:08

Okazuje się, że istnieje ścisłe powiązanie pomiędzy kursem naszej złotówki a cenami nowych gier komputerowych. Wczoraj informowaliśmy was, że NBA Live 2001 dostępny jest w cenie 139 zł. IM Group poinformował dziś jednak, że cena tej gry i kilku innych najbliższych propozycji tego dystrybutora będzie atrakcyjniejsza!

W USA pojawiły się trzy bardzo oczekiwane tytuły

Sznur, 22 lutego 2001, 13:08

W sklepach w USA pojawiło się jednocześnie kilka bardzo oczekiwanych tytułów. Electronic Arts wydał Clive Barker's Undying, horror na engine Unreal Tournament, Gathering of Developers wypuściło Severance: Blade of Darkness, hack & slash cRPG w prześlicznej grafice 3D z Rebel Act Studios, a fani serii Advanced Dungeons & Dragons z Interplay doczekali się Heart of Winter – dodatku do Icewind Dale.

Gra dla lubiących uczucie strachu

Mariusz Klamra, 19 lutego 2001, 12:07

Dzięki uprzejmości firmy IM Group mieliśmy możliwość zrecenzowania gry „Undying”, zrealizowanej na podstawie scenariusza księcia horrorów Clive Barkera , jeszcze przed jej światową premierą! Gra będąca krzyżówką klasycznego FPS i „interaktywnego horroru” posiada naprawdę mroczny klimat i wyczuwalną atmosferę grozy, potęgowaną przez doskonale zgrane z rozwojem akcji efekty wizualne i dźwiękowe.

Clive Baker's Undying w tłoczni

Michał Bobrowski, 2 lutego 2001, 12:17

Do tłoczni trafił już Clive Baker's Undying. Jak zapowiada Electronics Arts ten bardzo krwisty i mroczny FPP utrzymany w klimatach horroru powinien pojawić się na półkach sklepowych 20 lutego. Rodzimych graczy na pewno ucieszy wiadomość, że IM Group planuje polskie wydanie tej gry już w marcu!