Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka The Devil Inside (PC)
OkładkaThe Devil Inside (PC)

The Devil Inside PC

The Devil Inside to przygodowa gra akcji, stworzona przez zespół deweloperski studia GameSquad. Główny bohater, obdarzony nadnaturalną mocą przemiany w diablicę prywatny detektyw, trafia do pełnej potworów posiadłości. Jego zadaniem jest odesłać bestie do piekła.

Przygodowe | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Devil Inside Premiera PC

1listopada2000

pudełko PL

15grudnia2000

producent: GameSquad wydawca: TalonSoft Inc. wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Jest to gra osadzona w niesamowicie pokręconym i brutalnym świecie amerykańskiej telewizji początku wieku XXI. Gracz wciela się tu w postać byłego gliniarza Dave'a Coopera, obecnie zatrudnionego w lokalnej stacji telewizyjnej w Los Angeles na etacie prywatnego detektywa. Głównym zainteresowaniem stacji są niezwykłe nadprzyrodzone zjawiska, nie dziwi więc fakt, że główny bohater posiada odpowiadające wymogą stacji właściwości polegające na umiejętności przemiany w obdarzoną nadludzkimi mocami kobietę-diablicę.

Cała akcja gry zaczyna się w dniu święta Halloween, gdy wykonując na zlecenie reportaż o mrocznych mocach wkraczamy do tajemniczego, pełnego zbrodni domostwa należącego do mordercy, na którym w 1998 roku wykonano wyrok śmierci. Naszym celem jest oczyszczenie go z ciemnych mocy. Na naszej drodze, złożonej z blisko pięćdziesięciu przepięknie wykonanych poziomów, stanie ponad czterdziestu potwornych przeciwników, których możemy odesłać do bram piekieł przy pomocy ponad dwudziestu rodzajów broni i ośmiu ponadnaturalnych mocy. Na dodatek gwarancją dobrej zabawy jest fakt, że scenariusz tej gry napisany został przez twórcę serii Alone in the Dark - Huberta Chardota.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 383 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Devil Inside

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

The Devil Inside Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300 MHz
  • 64 MB RAM
  • akcelerator 3D