Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Auto Assault

Kolejne projekty NCsoftu

Elrond, 3 sierpnia 2008, 13:12

NCsoft, południowokoreański wydawca gier MMO, jest chyba najbardziej płodną firmą zajmującą się tego typu projektami (m.in. Guild Wars, City of Heroes - Villians czy Tabula Rasa). I wygląda na to, że firma nie rezygnuje z pozyskania graczy poprzez kolejne produkty sieciowe.

Koncern NCsoft uśmiercił grę Auto Assault

Krystian Smoszna, 3 września 2007, 08:22

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią miniony piątek był ostatnim dniem, w którym posiadacze „blaszaków” mieli szansę zagrać w Auto Assault. Firma NCsoft Corporation wyłączyła serwery ostatniego dnia sierpnia, pozbawiając użytkowników programu możliwości jego dalszej eksploatacji.

Gra Auto Assault kończy swój żywot

Krystian Smoszna, 3 lipca 2007, 08:32

Produkt studia NetDevil o nazwie Auto Assault, zakończy swój żywot za niespełna dwa miesiące – taką oto smutną informację opublikowali wczoraj przedstawiciele koncernu NCsoft Corporation na oficjalnej stronie programu.

Jak nie schrzanić gry MMO? Kilka rad na przykładzie Auto Assault

Sargeras, 16 maja 2007, 14:30

Karolyn Koh, pracująca dla amerykańskiego portalu mmorpg.com, udała się na Konferencję Producentów Gier Online (Online Game Developers Conference). Udało się jej przeprowadzić wywiad z przedstawicielami firmy NetDevil, producenta gry Auto Assault.

Duże zmiany w Auto Assault

Sargeras, 7 marca 2007, 11:52

Wczoraj firma NCSoft, wydawca gry Auto Assault, sieciowego tytułu z gatunku RPG, rozgrywanego w postnuklearnym, zdegenerowanym świecie, powiadomiła o jej dużym darmowym uaktualnieniu. Wprowadza on do tego tytułu m.in. z dawna wyczekiwany dom aukcyjny.

Od czwartku fani Auto Assault grać będą na jednym serwerze

Krystian Smoszna, 11 lipca 2006, 07:39

Już w najbliższy czwartek wszyscy użytkownicy programu o nazwie Auto Assault będą grać na jednym, wspólnym serwerze. Przedstawiciele firmy NCSoft twierdzą, że decyzję taką podjęto na wyraźne życzenie fanów – złośliwi uważają natomiast, że jest to najlepszy dowód na niewielką popularność produktu.

NCSoft wyjaśnia nieścisłości związane z Auto Assault

Jiker, 30 czerwca 2006, 15:08

Firma NCSoft musiała w ostatnim czasie kilkukrotnie tłumaczyć się ze swych poczynań i odpierać różnego rodzaju zarzuty. Miały one nierzadko związek z grą MMO pt. Auto Assault.

70 pracowników NCsoftu na bruku

Vercetti, 26 czerwca 2006, 16:59

Praca w dużej korporacji, nie należy do najłatwiejszych. Przekonali się o tym panowie z teksańskiego oddziału NCsoftu. Z dnia na dzień studio w Austin zostało zredukowane z 300 do 230 miejsc pracy.

Graj za darmo w Auto Assault przez czternaście dni!

Krystian Smoszna, 11 maja 2006, 06:16

Twórcy gry Auto Assault opublikowali nową wersję testową programu. O ile wcześniej uzyskanie dostępu do darmowej, czternastodniowej edycji wymagało podania numeru karty kredytowej, tak teraz wszelkie formalności związane z rejestracją, można załatwić za pośrednictwem poczty elektronicznej.

NCsoft na targach E3

Elrond, 1 maja 2006, 12:08

W gronie wystawców prezentujących swe produkty na zbliżających się targach E3, znajdzie się również korporacja NCsoft, która właśnie opublikowała listę tytułów, z którymi pojawi się w Los Angeles. Na tegorocznym Expo firma będzie obchodzić również pięciolecie swojej obecności na rynku północnoamerykańskim. Zobaczmy więc co nasza GOLowa reprezentacja ujrzy na stoisku NCsoftu.

Karcianka dla fanów Auto Assault

Elrond, 20 kwietnia 2006, 13:01

Przedstawiciele firmy Worlds Apart Productions poinformowali o nowej inicjatywie skierowanej w stronę fanów Auto Assault, gry reprezentującej gatunek MMO, stworzonej przez NetDevil a wydanej przez NCsoft. Inicjatywą tą jest elektroniczna karcianka, Auto Assault Trading Card Game, dzięki której możemy rozegrać szybkie pojedynki 1 na 1.

Premiera Auto Assault

Vercetti, 13 kwietnia 2006, 14:28

Świat gier MMO wzbogacił się dzisiaj o nowy tytuł. Jest nim produkcja firmy Net Devil, czyli wydane przez NCsoft Auto Assault. Postapokaliptyczne wyścigi z domieszką RPG dostępne są na Starym Kontynencie w cenie 44,99 euro (wersja zwykła) oraz 64,99 euro (edycja kolekcjonerska).

Zagraj w Auto Assault, zdobądź możliwość beta testowania Tabula Rasa

Elrond, 10 kwietnia 2006, 10:06

Co mają wspólnego ze sobą gry Auto Assault i Tabula Rasa? Oczywiście oprócz tego, że obie reprezentują gatunek MMO i obie wydane zostaną przez NCsoft? Otóż gracze, którzy zmierzą się ze sobą w postnuklearnym świecie Auto Assault mają szansę na zostanie beta testerami Tabula Rasa.

Auto Assault gotowe

Vercetti, 23 marca 2006, 08:39

NCsoft podał do wiadomości, że studio Net Devil zakończyło już proces developingu sieciowych wyścigów Auto Assault. Planowana data premiery produktu to 13 kwietnia bieżącego roku. CD Projekt nie sprecyzował jeszcze, kiedy tytułu należy spodziewać się w Polsce.

Otwarte beta-testy Auto Assault w ten weekend

Vercetti, 14 marca 2006, 07:53

Jak donosi europejski oddziału NCsoftu, już za kilka dni wszyscy fani czterech kółek będą mogli spróbować swoich sił w grze MMO Auto Assault. W piątek o 19.00 czasu polskiego rozpoczną się bowiem otwarte beta-testy futurystycznych wyścigów.

Co znajdziemy w pudełku wersji kolekcjonerskiej Auto Assault

maciek_ssi, 7 marca 2006, 15:58

Auto Assault to najnowsza propozycja dla fanów walk samochodowych, przygotowana przez firmę NCSoft. Od większości produkcji tego typu odróżnia ją fakt, iż nie jest pozycją typowo zręcznościową, bowiem zaimplementowano w niej wiele cech z gatunku MMOcRPG. W oczekiwaniu na premierę ww. tytułu, wydawca NCSoft zaprezentował detale dotyczące specjalnej wersji kolekcjonerskiej.

Potestuj Auto Assault przed premierą

ComCo, 14 lutego 2006, 08:41

Jeszcze w tym tygodniu europejscy gracze będą mieli okazję sprawdzić w akcji Auto Assault - produkcję zaliczaną do gatunku MMO, która łączy elementy role-playing z bezpardonową i pozbawioną zasad walką futurystycznych samochodów. W czwartek (od 18 do 22 u nas) oraz od soboty (9 rano) do niedzieli (21:00) mieszkańcy Starego Kontynentu mogą wziąć udział w otwartych beta-testów programu.

Auto Assault dopiero w roku 2006

Henkel, 25 sierpnia 2005, 11:49

Firma Ncsoft zdecydowała się na przesunięcie premiery tej gry MMO na przyszły rok. Fani szybkich i niszczycielskich pojazdów będą musieli poczekać. Głównym powodem zmiany terminu są wnioski jakie wyciągnięto podczas trwających od paru miesięcy beta testów. Wiadomość tą przekazał jeden z producentów - Steven Snow.

NCsoft na targach Games Convention 2005

ComCo, 13 sierpnia 2005, 11:33

Już tylko cztery dni pozostały do rozpoczęcia tegorocznej edycji lipskich targów branży elektroniczno-rozrywkowej o nazwie Games Convention (odbędą się w dniach 17-20 sierpnia). Tymczasem, europejski oddział korporacji NCsoft ujawnił, jakie gry zaprezentuje na swoim stanowisku wszystkim osobom odwiedzającym opisywaną ekspozycję.

Informacje na temat przedsprzedaży Auto Assault w Europie

ComCo, 29 czerwca 2005, 15:22

W połowie maja pisaliśmy o bonusach, jakie dostaną amerykańscy gracze w zamian za przedpremierowe zamówienie nowej produkcji MMO (w klimatach znanych z filmów Mad Max) firmy NCsoft, tj. Auto Assault. Podobna forma wynagrodzenia pierwszych nabywców nowego produktu w systemie przedsprzedaży nie ominie również osób mieszkających na Starym Kontynencie.

Szczegóły przedsprzedaży Auto Assault

Elrond, 12 maja 2005, 12:41

Wszyscy gracze, którzy z niecierpliwością oczekują na pojawienie się Auto Assault, MMO w klimatach znanych z filmów serii Mad Max, mamy dobrą wiadomość. Otóż wydawca gry, NCsoft, poinformował o planach rozpoczęcia przedsprzedaży Auto Assault, z dodatkowymi bonusami dla osób, które zdecydują się na taką formę zakupu.

NCSoft na E3

Krystian Smoszna, 5 maja 2005, 07:21

Koncern NCSoft opublikował listę gier, które zamierza pokazać na rozpoczynających się za niecałe dwa tygodnie, targach E3. Jak można było się tego spodziewać, są to same propozycje z gatunku MMO.

Beta-testy Auto Assault rozpoczęte

Krooliq, 29 kwietnia 2005, 10:49

Właśnie rozpoczęły się beta-testy gry MMO Auto Assault. Pierwsze konta dla graczy, którzy zgłosili się na stanowisko testera, zostały już uruchomione. Jednak nabór trwa dalej, zatem wszyscy chętni (osiemnastolatkowie lub starsi - taki jest wymóg) do stoczenia walk za pomocą futurystycznego sprzętu i pojazdów, mogą zgłosić swoją kandydaturę pod tym adresem.

Rozpoczęcie zapisów na beta-test gry Auto Assault

Krystian Smoszna, 18 lutego 2005, 09:16

Wielbiciele jatki, która odbywa się przy pomocy futurystycznych wehikułów mogą wreszcie spróbować dać upust swoim morderczym instynktom. Firma NetDevil oraz zasłużony dla rynku MMO koncern NCSoft, ogłosiły wczoraj nabór do beta-testów gry Auto Assault.

NC Soft oficjalnie anonsuje grę Auto Assault

Krystian Smoszna, 5 maja 2004, 09:33

Czy kochasz zapach materiałów radioaktywnych o poranku? Jesteś wielbicielem przerośniętych, zmutowanych i głodnych xenomorphów? A może po prostu marzyłeś kiedyś o świecie zniszczonym przez apokaliptyczną wojnę nuklearną, w którym jedyną szansą przetrwania jest poruszanie się za pomocą uzbrojonych po zęby pojazdów? Jeśli odpowiadając na te pytania, ciśnie Ci się przez zęby tylko odpowiedź „tak”, to mamy coś dla Ciebie.