Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku

Electronic Arts rozdaje grę Medal of Honor: Pacific Assault

Jakub Mirowski, 18 czerwca 2017, 11:00

Firma Electronic Arts udostępniła za darmo grę Medal of Honor: Pacific Assault. Wydany w 2004 roku tytuł to pierwszoosobowa strzelanka w realiach II wojny światowej, osadzona w regionie Oceanu Spokojnego.

Medal of Honor: Pacific Assault dostępne za darmo na Originie

Góral, 25 marca 2016, 09:24

Zgodnie ze złożoną kilka dni temu obietnicą, firma Electronic Arts udostepniła za darmo grę Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku (Medal of Honor: Pacific Assault) na platformie Origin w ramach akcji Specjalny Prezent.

Nowy Medal of Honor oficjalnie zapowiedziany!

Jiker, 2 grudnia 2009, 19:15

Koncern Electronic Arts przerwał kilkutygodniowe milczenie i zapowiedział oficjalnie nową odsłonę marki Medal of Honor. Produkcja zatytułowana po prostu Medal of Honor ma stanowić pewnego rodzaju restart serii – ma w tym pomóc przede wszystkim osadzenie akcji gry w czasach współczesnych. Produkcja zostanie wydana na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w 2010 roku.

Kolekcja gier Medal of Honor z okazji 10 rocznicy powstania serii

Jiker, 25 września 2008, 11:35

Moda na osadzanie strzelanin FPP w czasach II wojny światowej nastąpiła wraz z dostarczeniem do sklepów pierwszej odsłony cyklu Medal of Honor. Wydana w listopadzie 1999 roku produkcja, powstała z myślą o pierwszej PlayStation, osiągnęła sukces na tyle duży, że seria o bohaterskich czynach żołnierzy sił alianckich kontynuowana jest pod dziś dzień.

Medal of Honor w Afganistanie

Przemysław Zamęcki, 27 maja 2008, 07:51

Choć Call of Duty jest serią znacznie młodszą niż konkurencyjny Medal of Honor, to jednak jej producent już zdążył zdać sobie sprawę, że nie można ograniczać się tylko do tematyki II Wojny Światowej. W wyniku tego faktu gracze otrzymali Call of Duty 4: Modern Warfare, jedną z najlepszych gier ubiegłego roku. Jak donosi lipcowy numer magazynu Electronic Gaming Monthly, być może ojciec pójdzie w ślady syna.

John Milius autorem scenariusza do Medal of Honor: European Assault

Krystian Smoszna, 23 marca 2005, 09:29

Koncern Electronic Arts ujawnił wczoraj personalia osoby, która będzie odpowiedzialna za stworzenie scenariusza do gry Medal of Honor: European Assault (do niedawna Dogs of War), przeznaczonej tylko i wyłącznie na konsole. Wybrańcem okazał się znany hollywoodzki pisarz i reżyser – John Milius.

Poradnik: Medal Of Honor: Pacific Assault

Redakcja GRYOnline.pl, 14 marca 2005, 17:23

Poradnik do wojennej gry akcji Medal Of Honor: Pacific Assault zawiera kompletny opis przejścia czterech kampanii poprzedzony istotnymi poradami dotyczącymi rozgrywki a także listą możliwych do zdobycia medali oraz bohaterskich czynów.

"Europejski Szturm" zamiast Medal of Honor: Dogs of War

eLKaeR, 2 marca 2005, 08:23

Tylko dwa tygodnie pozostały do rynkowego debiutu nowej pozycji elektroniczno-rozrywkowej, osadzonej w realiach II Wojny Światowej i noszącej nazwę Brothers in Arms: Road to Hill 30. Pewnikiem autorów z Gearbox Software inspirowała m.in pamiętna gra Medal of Honor: Allied Assault sprzed trzech lat. Naturalnie ujrzymy kolejną odsłonę serii MoH – developerzy dokonali właśnie zmian w projekcie.

Patch numer dwa dla Medal of Honor: Pacific Assault już wkrótce

eLKaeR, 27 lutego 2005, 18:03

Pierwszy patch dla Medal of Honor: Pacific Assault możecie pobrać (63,5 MB) ze wszystkich trzech serwerów FTP wortalu GRY-OnLine od 19 listopada ubiegłego roku. Amerykańska korporacja Electronic Arts przygotowuje tymczasem kolejną poprawkę.

Limitowana edycja DVD Medal of Honor: Pacific Assault już na rynku

Krystian Smoszna, 5 listopada 2004, 11:47

Naładowana bonusowymi dodatkami, limitowana edycja Medal of Honor: Pacific Assault trafiła wreszcie do sklepów. Zwykła i pozbawiona „zbędnych” bajerów wersja zaatakuje wielbicieli FPS-ów już w przyszłym tygodniu.

Medal of Honor: Pacific Assault w sklepach wcześniej niż zapowiadano

Krystian Smoszna, 27 października 2004, 06:53

Niezbyt często mamy do czynienia z sytuacją, w której wydawcy gier komputerowych postanawiają przyspieszyć premierę. Na ogół jest wręcz przeciwnie – każdego dnia fani danego tytułu mogą się spodziewać, że wyczekiwany przez nich produkt zostanie opóźniony o tydzień, miesiąc a może nawet jeszcze dłużej. W przypadku Medal of Honor: Pacific Assault datę 17 listopada możemy uznać za nieaktualną.

Electronic Arts zapowiada kolejny odcinek serialu Medal of Honor

Krystian Smoszna, 21 października 2004, 08:16

Koncern Electronic Arts zapowiedział w dniu wczorajszym powstanie nowej gry z serii Medal of Honor, tym razem z przeznaczeniem na konsole Xbox, GameCube i PlayStation 2. Dogs of War – bo tak będzie nazywać się ów produkt – rzuci nas w wir kluczowych dla przebiegu II wojny światowej bitew w Europie.

Zobacz ukryte bronie w demo Medal of Honor: Pacific Assault

Krystian Smoszna, 6 września 2004, 11:04

Długo oczekiwane demo gry Medal of Honor: Pacific Assault, które zostało opublikowane w piątek wywołało mieszane uczucia wśród graczy. Jedni narzekają na olbrzymie rozmiary pliku instalacyjnego, który ich zdaniem nie koresponduje z tym, co można zobaczyć na ekranie, inni z kolei dziwią się, że możliwość zabawy sprowadza się do kilku minut rozgrywki. Po drugiej stronie barykady stoją natomiast wniebowzięci entuzjaści wszystkich gier z serii Medal of Honor i to właśnie do nich skierowany jest małe oszustwo, pozwalające zobaczyć w akcji dodatkowe typy broni.

Single player demo Medal of Honor: Pacific Assault jest online

eLKaeR, 4 września 2004, 12:12

Zaledwie dziesięć dni po umieszczeniu w Internecie ostatniego filmu reklamowego (64,6 MB) z nadchodzącej PeCetowej gry Medal of Honor: Pacific Assault (komercyjny debiut za około dwa miesiące), korporacja Electronic Arts wypuściła na fale globalnego oceanu informatycznego interaktywną edycję pokazową tego dzieła. Premierę wersji demonstracyjnej kilkakrotnie przekładano (vide m.in. news z 30 lipca 2004), ale teraz odpowiedni plik instalacyjny jest już ogólnodostępny.

Pełna wersja Medal of Honor: Pacific Assault dopiero w listopadzie

Speed, 7 sierpnia 2004, 11:46

Mało optymistyczne wieści, po raz kolejny zresztą (wcześniej pisaliśmy o przesunięciu daty premiery wersji demonstracyjnej), mamy dziś dla fanów Medal of Honor: Pacific Assault. Na oficjalnej stronie internetowej tego tytułu pojawił się komunikat, mówiący o dwumiesięcznym opóźnieniu. Gry na sklepowych półkach należy wyczekiwać dopiero w listopadzie, a nie jak wcześniej planowano – już we wrześniu.

Demo Medal of Honor: Pacific Assault dopiero za kilka tygodni

ComCo, 30 lipca 2004, 07:38

30 lipca miał być dniem internetowej premiery dema, długo oczekiwanej, wojennej gry akcji/FPS, pt. Medal of Honor: Pacific Assault. Napisałem "miał być", gdyż szefowie korporacji Electronic Arts zdecydowali się przełożyć moment ukazania się wersji demonstracyjnej na bliżej nieokreślony termin.

Medal of Honor: Pacific Assault - demo 30 lipca

Speed, 28 lipca 2004, 11:53

Długo oczekiwana wersja demonstracyjna gry Medal of Honor: Pacific Assault (premiera przekładana została już kilka razy), prawdopodobnie ukaże się już za dwa dni, w piątek 30 lipca. Informacja tym razem wydaje się być wiarygodna, gdyż o tym fakcie poinformowali ludzie z samego EA Games, producenta rzeczonej pozycji.

Medal of Honor: Pacific Assault również w wersji na DVD

Krystian Smoszna, 15 lipca 2004, 08:27

Wielbiciele serii Medal of Honor, mający na swoim wyposażeniu czytnik płyt DVD, mogą już zacierać ręce. Firma Electronic Arts opublikowała w dniu wczorajszym imponującą listę dodatków, które wejdą w skład specjalnej, „reżyserskiej wersji” Medal of Honor: Pacific Assault, dostępnej właśnie na DVD. Na uwagę zasługuje fakt, że rozszerzona edycja gry, ukaże się równolegle lub nieznacznie później od standardowego wydania programu. Ustalono również jej cenę, która będzie wynosić 59.99 dolarów.

Nowe informacje w sprawie publikacji demo Medal of Honor: Pacific Assault

Krystian Smoszna, 14 lipca 2004, 10:08

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące publikacji demo Medal of Honor: Pacific Assault przez Electronic Arts. Po raz kolejny trzy grosze do tej sprawy wrzucił niemiecki serwis, tym razem JustGamers.de. Według ich – rzekomo potwierdzonych źródeł – pierwsze demo, pozwalające sprawdzić tryb dla jednego gracza, pojawi się nie 18, a dopiero 23 lipca. To jednak nie wszystko.

Demo Medal of Honor: Pacific Assault już w niedzielę?

Krystian Smoszna, 13 lipca 2004, 07:46

Czy jeszcze w tym tygodniu będziemy mogli zobaczyć Medal of Honor: Pacific Assault w akcji? Jeśli wierzyć doniesieniom na łamach serwisu BoomTown, pierwsze demo pozwalające na rozgrywkę w trybie singleplayer, ukaże się już w najbliższą niedzielę.

Pojazdy i bronie w Medal of Honor: Pacific Assault

ComCo, 4 lipca 2004, 09:08

Medal of Honor: Pacific Assault - kolejna część tej nadzwyczaj udanej serii wojennych strzelanek pierwszoosobowych - powinna trafić na sklepowe półki jeszcze w trzecim kwartale bieżącego roku. Gracze z pewnością oczekują wielu godzin dynamicznych zmagań i zdetronizowania Call of Duty, a tymczasem redaktorzy serwisu PC.IGN.com przygotowali dwa ciekawe zestawienia, dzięki którym możemy poznać część pojazdów oraz broni, którymi przyjdzie nam się posługiwać podczas walk na Pacyfiku.

Strona internetowa Medal of Honor: Pacific Assault

Franko, 17 maja 2004, 16:20

Electronic Arts uruchomiło stronę internetową gry Medal of Honor: Pacific Assault, która na półki sklepowe zawita we wrześniu tego roku. Znów rzuceni zostaniemy w wir II Wojny Światowej, lecz tym razem teatrem zmagań będzie Pearl Harbor czy chociażby wyspa Tarawa Island. Słowem „wcieleni” w niejakiego Tommy'ego Conlina (marines) uratujemy „tereny” Pacyfiku od japońskiej dominacji.

The Sims 2 i Medal of Honor: Pacific Assault najwcześniej w lipcu 2004 roku

Krystian Smoszna, 28 stycznia 2004, 09:11

Podczas wczorajszej konferencji firmy Electronic Arts, podsumowującej wyniki finansowe z trzeciego kwartału 2003 roku, poruszono temat opóźnienia wielce oczekiwanych przez graczy tytułów: The Sims 2 i Medal of Honor: Pacific Assault. Dziennikarze zostali poinformowani, że obie gry ukażą się w drugim lub trzecim kwartale finansowym 2005 roku, co przekładając na normalny system kalendarzowy oznacza, iż możemy się ich spodziewać najwcześniej w lipcu 2004 roku.

Nowy Medal of Honor?

Wojak, 23 stycznia 2004, 15:19

Ostatnimi czasy obiegła sieć informacja o tym, że trwają prace nad nową grą z serii Medal of Honor, która nazywać się ma War Chest. I z jednej strony nie pomylili się sprawcy całego zamieszania, pracownicy sklepu internetowego EBGames, którzy jako pierwsi poinformowali o tym tytule – produkt o takiej nazwie faktycznie ukaże się na rynku. Tyle tylko, że nie do końca będzie on zupełnie nowy.

Infinity Ward sprzedane

Elrond, 31 października 2003, 10:43

W obecnych czasach pogoni za pieniądzem, ogromne firmy rzadko kiedy prowadzą politykę, dzięki której same tworzą swoje produkty. Dużo prostsze jest bowiem wykupienie całości lub części udziałów firmy, która może pochwalić się już jakimś sukcesem a potem czerpanie z tego korzyści. Proceder ten nie omija także branży rozrywki elektronicznej. Kilka dni po wydaniu Call od Duty, firma Activision poinformowała, że po wykupieniu 70% pozostałych akcji, stała się właścicielem twórców tej gry - Infinity Ward.