Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Praetorians

Zapowiedziano zremasterowane wersje gier Commandos 2 i Praetorians

Vergil, 11 czerwca 2019, 13:56

Gry Commandos 2: Men of Courage i Praetorians doczekają się zremasterowanych wersji. Odpowiedzialna za ich wydanie firma Kalypso Media podzieliła się ich terminami premier oraz wymaganiami sprzętowymi.

GOL ASY czyli najlepsze gry roku 2003 - kategoria Gry Niedocenione

Elrond, 6 stycznia 2004, 10:30

Plebiscyt na GOL ASY, czyli najlepsze gry minionego roku, powoli zbliża się do półmetka. Już tylko 10 dni pozostało do 16 stycznia, kiedy to po raz ostatni będziecie mogli oddać swoje głosy w prezentowanych przez nas kategoriach. Dzisiaj postaram się przybliżyć wam nieco zawodników biorących udział w dyscyplinie zatytułowanej Gry Niedocenione.

Tydzień Poradników DZIEŃ TRZECI: Praetorians

Sznur, 30 kwietnia 2003, 16:35

Nadszedł kolejny dzień Tygodnia Poradników na Gry-OnLine, w którym tym razem służymy Wam pomocą w ukończeniu strategii czasu rzeczywistego Praetorians, będącej w zasadzie drużynową grą taktyczną ujętą w większej skali. Dzisiejszy poradnik koncentruje się na przedstawieniu podstawowych technik walki, z jakich przyjdzie korzystać na polach bitew, zilustrowanych na przykładzie sześciu wybranych misji.

Tydzień poradników na GRY-OnLine

Solnica, 25 kwietnia 2003, 22:20

Początek maja, i pojawiająca się w tym okresie szansa na nieco więcej niż zazwyczaj wolnego czasu, to wspaniała okazja na przykład na ... spędzenie go przed monitorem przy grze której nie udało nam się jeszcze skończyć. Wiem, że jest to zajęcie bardzo przyjemne, ale niestety ze względów zdrowotnych niezbyt idealne. Postanowiliśmy więc nieco zadbać o waszą tężyznę fizyczną i w tym celu przygotowaliśmy na nadciągający tydzień „poradnikową” niespodziankę.

Recenzja: Pretorianie

Fajek, 1 kwietnia 2003, 10:59

Praetorians to kolejna produkcja hiszpańskiego zespołu Pyro Studios, znanego ze znakomitej serii gier taktyczno-strategicznych Commandos. Gra przenosi nas w czasy Imperium Rzymskiego, a jej rozgrywka skupia się przede wszystkim na walce i oddaniu klimatu wielu kampanii wojennych czasów Legionów Cezara.

Praetorians i Galactic Civilizations ozłocone

Solnica, 4 marca 2003, 08:34

Kolejne dwa ciekawie zapowiadające się tytuły osiągnęły tzw. status GOLD i niebawem trafią na półki sklepowe, a są to: stworzona przez Stardock Systems kosmiczna strategia turowa Galactic Civilizations oraz najnowsze dzieło hiszpańskiego zespołu Pyro Studios (twórcy serii Commandos), osadzona w realiach starożytnego Rzymu strategia czasu rzeczywistego Praetorians.

Trzy nowe dema na naszym FTP

Łosiu, 21 lutego 2003, 12:43

W dniu dzisiejszym wydane zostały wersje demonstracyjne trzech interesujących tytułów, tj. wersja demo gry strategicznej „Praetorians” przeznaczona do rozgrywki wieloosobowej (w odróżnieniu od tej udostępnionej na serwisie FilePlanet nie wymagająca specjalnej weryfikacji), finalna wersja (v.1.9.10) demo symulacji morskiej „Enigma: Rising Tide” oraz coś dla fanów przygodówek zrealizowanych w stylu Mysta, tj. demo gry „Rhem”. Wszystkie dema znajdziecie w naszym dziale Pliki.

Praetorians Multiplayer Demo

Solnica, 20 lutego 2003, 09:14

Serwis FilePlanet udostępnił na zasadach wyłączności multiplayerową wersję dema Praetorians, najświeższej produkcji znanego ze znakomitej serii gier taktyczno-strategicznych Commandos, hiszpańskiego zespołu Pyro Studios.

Championship Manager 4, Praetorians, TR: The Angel of Darkness - premiery przesunięte

Łosiu, 22 stycznia 2003, 08:49

Jeden z największych europejskich wydawców, firma Eidos, przedstawił raport finansowy dotyczący swych wyników sprzedaży w okresie świątecznym. Pomijając szczegółowe dane, można śmiało stwierdzić, że firma cieszy się mocną pozycją rynkową, a jej produkty w okresie świątecznym sprzedawały się bardzo dobrze - w tym Hitman 2 i TimeSplitters 2 sprzedano już w ponad 2,9 milionach egzemplarzy. Co więcej w raporcie pojawiła się lista tzw. „żelaznych tytułów”, które zadebiutują w pierwszej płowe tego roku, tj.: Praetorians, Championship Manager 4, Tomb Raider: The Angel of Darkness - niestety ich daty wydania uległy „lekkim” modyfikacjom w stosunku do zeszłorocznych zapowiedzi.

Praetorians - demo

Solnica, 28 października 2002, 00:26

Znany głównie ze świetnie przyjętej przez graczy serii „Komandosów”, hiszpański zespół Pyro Studios udostępnił wersję demo swojego najmłodszego dziecka – Praetorians, strategii czasu rzeczywistego z akcją umiejscowioną w niezwykle ciekawych czasach, a mianowicie epoce Imperium Rzymskiego.

The Sum of All Fears, Praetorians - oficjalne strony internetowe

Łosiu, 17 maja 2002, 09:15

Czas na kolejną w tym tygodniu porcję nowych stron internetowych. Dziś firmy Ubi Soft i Red Storm Entertainment uruchomiły oficjalną stronę gry akcji The Sum of All Fears, a firma Eidos otworzyła teaser site strategii czasu rzeczywistego Praetorians.

Zapowiedź Praetorians

Fajek, 23 lipca 2001, 10:40

Pyro Studios to firma znana z wielkiego hitu jakim okazała się gra Commandos. Wiele osób czeka na drugą część Commandosa, nie wiedząc, że Pyro Studios pracuje równocześnie nad grą pod tytułem Praetorians.

Nowe szczegóły na temat gry Praetorians!!!

Michał Bobrowski, 14 czerwca 2001, 13:25

Jak już was informowaliśmy, zespół z Pyro Studios twórcy znakomitej serii Commandos rozpoczęli bardzo intensywne prace nad zupełnie nowym projektem gry strategicznej – Praetorians, która przeniesie nas w czasu Imperium Rzymskiego. W opublikowanym niedawno na łamach serwisu Gamespot wywiadzie, jeden z pomysłodawców, Javier Arevalo zdradził nieco więcej szczegółów związanych z Praetorians.

Praetorians oficjalnie zapowiedziane

Łosiu, 17 maja 2001, 14:26

Wojownicy, stratedzy, wielcy wodzowie pamiętający czasy, gdy dowodziliście legionami rzymskimi w grze Centurion, wyjdźcie z ukrycia. Teraz nadchodzi Praetorians, czyli coś co pozwoli wam ponownie zakosztować władzy Imperium Rzymskiego.