Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dracula: Zmartwychwstanie

Anuman zapowiada Syberię III autorstwa Benoita Sokala i kontynuację cyklu Dracula

Adrian Werner, 27 listopada 2012, 10:08

Trzy lata temu firma Anuman wykupiła aktywa znanego wszystkim fanom przygodówek Microids. Dopiero teraz jednak ujawniono, co dokładnie wydawca zamierza zrobić z tym nabytkiem. Zapowiedziano grę Syberia III, nad którą pracuje ojciec dwóch poprzednich odsłon – Benoit Sokal. Kontynuacji doczeka się również cykl Dracula.

Zapowiedziano grę Dracula 3

Major Doktor Upiorna, 26 czerwca 2007, 13:10

Gra Dracula: The Resurrection, oparta na powieści Brama Stokera, pojawiła się w 2000 r. W roku następnym doczekaliśmy się kontynuacji historii dwójki bohaterów, Jonathana Harkera i jego żony Miny. Niestety na Dracula 2: The Last Sanctuary zakończyła się opowieść o Draculi. Przedstawiciele MC2 oświadczyli, że rozpoczęli współpracę z firmą Kheops Studio, w efekcie której ma powstać Dracula 3.

Jeszcze więcej przygodówek, czyli PLAY DVD 2/2003 w kioskach

Solnica, 27 maja 2003, 11:28

Do sprzedaży trafił dzisiaj nowy, po raz kolejny poświęcony tematyce gier przygodowych, numer specjalny czasopisma PLAY z płytą DVD. Niewątpliwą atrakcją tego kosztującego 29.90 PLN czasopisma jest aż sześć pełnych wersji gier, które znalazły się na dołączonym doń krążku.

Recenzja Dracula: Zmartwychwstanie

Solnica, 22 maja 2001, 11:32

Dracula: Zmartwychwstanie to próba wykorzystania postaci mrocznego hrabiego w grze komputerowej. Wygląda jednak na to, że pomimo dobrych chęci twórców, końcowy efekt ich pracy jest mocno problematyczny...