Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sąsiedzi z Piekła Rodem

PlayStation 3, Xbox 360 i Wii na celowniku JoWooD Productions

eLKaeR, 26 kwietnia 2007, 16:06

Dzięki przejęciu firmy DreamCatcher Interactive austriacka korporacja JoWooD Productions dysponuje prawami do wielu marek, doskonale znanych graczom. Pod skrzydłami potentata z ojczyzny Arnolda Schwarzeneggera znajdują się teraz takie znaki towarowe, jak Gothic, Dungeon Lords, Painkiller, Neighbours from Hell i Spellforce. Właśnie ogłoszono nową strategię w kwestii najpopularniejszych marek.

Dodatki i kontynuacje Gothic, Soldner, SpellForce, czyli co planuje JoWooD na lata 2004/05

Krystian Smoszna, 27 lutego 2004, 12:06

W dniu wczorajszym, firma JoWooD Production Software opublikowała swoje wyniki finansowe za rok 2003. Dochody wyniosły 23 miliony euro i w porównaniu z rezultatem osiągniętym w 2002 roku, były one o mniejsze o 20.5 miliona euro. Taki spadek spowodowany był zmianą polityką firmy, która przechodzi teraz wewnętrzną reorganizację. Wszystko jednak wskazuje, że nadchodzące lata będą dla JoWooD bardziej tłuste, a to ze względu na pokaźną listę tytułów, które koncern zamierza już wkrótce opublikować.

JoWooD - informacje finansowe i nowości growe - Gwiezdne Wrota

Elrond, 5 lutego 2004, 16:14

Firma JoWooD Productions podała do wiadomości publicznej wstępną wersję raportu finansowego prezentującego wyniki za rok 2003. Po przebiciu się przez cały gąszcz różnego rodzaju cyferek i szczegółów zrozumiałych jedynie przez finansistów można przyznać rację JoWooD - jest dobrze a są perspektywy na to, że będzie jeszcze lepiej. Dodatkowo, firma ujawniła, iż już niedługo rozpocznie prace nad dwoma nowymi tytułami.

Neighbours From Hell 2 na półkach w lutym

ComCo, 21 października 2003, 09:30

Dzień nie rozpoczął się jeszcze na dobre (dla niektórych), a ja muszę po raz drugi być posłańcem złych wieści. Brytyjski zespół Bigben Interactive oświadczył bowiem, że w tym roku niestety nie zobaczymy na sklepowych półkach sequela zabawnej gry strategicznej, o nazwie Neighbours From Hell - premiera owego tytułu została przesunięta na luty 2004.

„Piekielni sąsiedzi” na wakacjach, czyli pierwsze informacje tekstowo-graficzne nt. Neighbours From Hell 2

eLKaeR, 29 sierpnia 2003, 12:53

Pod koniec czerwca bieżącego roku wystartowała dystrybucja gry strategicznej o nazwie Neighbours From Hell, traktującej o szeroko rozumianych antagonizmach pomiędzy sąsiadami w bloku mieszkalnym. Obecnie fachowcy, zatrudnieni w korporacji JoWooD, przygotowują kontynuację tej pozycji.

Dalsza współpraca JoWood i Encore

Syriusz, 20 sierpnia 2003, 13:59

Korporacja Encore poinformowała, że na terenie Stanów Zjednoczonych rozpoczęła się już sprzedaż następujących pozycji: AquaNox 2, Cold Zero: The Last Stand oraz Chaser. Kolejne gry, tj. Neighbors from Hell i Wildlife Park pojawią się odpowiednio: w przyszłym tygodniu oraz październiku. Wspomniana firma podpisała także kolejne porozumienie na publikację tytułów austriackiego studia JoWood.

Status Gold gry Neighbours From Hell

Phoenix, 13 sierpnia 2003, 10:41

Firma Encore informuje, iż prace nad grą Neighbors from Hell zostały zakończone (status gold). Pozycja ta wydana jest przez duet Encore i JoWooD Productions Software AG. Na półkach sklepów za Atlantykiem produkt dostępny będzie we wrześniu. Co ciekawe mieszkańcy starego kontynentu (czyli jakby nie było my) mamy sposobność na zakup tego produktu już od kilku tygodni. Europa górą! Wersja demo gry dostępna jest na naszym FTPie. Zachęcam do ściągnięcia.

Sąsiad sąsiadowi wilkiem

ComCo, 28 lutego 2003, 17:42

Kiedy z mieszkania piętro wyżej, około czwartej nad ranem dobiegają przeraźliwe odgłosy dogrywającej imprezy, zaczynasz rozmyślać nad sposobem odpłacenia się swojemu sąsiadowi za nieprzespaną noc... Taka i inne sytuacje są chyba dobrze znane osobom, które mieszkają w blokach czy domach wielorodzinnych - zauważyli to twórcy z firmy JoWooD, którzy pracują teraz nad przeniesieniem "sąsiedzkiego" życia na ekrany naszych komputerów.