Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Kingdom Under Fire II

Po latach oczekiwania Kingdom Under Fire II zadebiutuje na Zachodzie

Ender, 9 lipca 2019, 19:42

Zapowiedziana w 2008 roku koreańska gra Kingdom Under Fire II, będąca połączeniem tradycyjnego MMORPG oraz RTS-a, trafi wkrótce do zachodnich graczy posiadających komputery PC. Produkcja od kilku lat znajduje się na etapie testów beta i była dostępna jedynie w Azji i Rosji.

Wieści ze świata (Kingdom Under Fire II, Retro City Rampage, Scrolls) 8/4/14

Sarge, 8 kwietnia 2014, 14:50

Dziś piszemy m.in. o mobilnych wersjach Scrolls, sukcesie gry Retro City Rampage na 3DS-ie, filmie Assassin's Creed, oprogramowaniu GeForce Experience 2.0, a także o grafice w Kingdom Under Fire II. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Przegląd MMO (11/01/2014) – m.in. Guild Wars 2, Kingdom Under Fire II, PlanetSide 2, Sony Online Entertainment

moir, 11 stycznia 2014, 18:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. rychłe zwieńczenie Żyjącej Opowieści w Guild Wars 2, pierwsze szczegóły w sprawie Kingdom Under Fire II, najnowsze doniesienia ze świata PlanetSide 2 oraz niezwykle interesującą propozycję prezesa Sony Online Entertainment.

Kingdom Under Fire II - otwarta beta w pierwszej połowie bieżącego roku. Wersja na PlayStation 4 ukaże się latem

Góral, 7 stycznia 2014, 12:04

Serwis 2p.com poinformował, że studio Blueside, cały czas pracujące nad grą MMORPG Kingdom Under Fire II, udostępni swój projekt w ramach otwartych beta testów w pierwszej połowie bieżącego roku. Natomiast wersja na konsolę PlayStation 4 ukaże się latem.

Kingdom Under Fire II wciąż powstaje. Pojawiło się nowe wideo i kilka informacji

Góral, 31 stycznia 2013, 11:21

Studio BlueSide udostępniło wideo prezentujące Kingdom Under Fire II w wersji na konsolę firmy Sony. Tytuł umożliwi wspólne granie użytkownikom komputerów PC i PlayStation 3. Prawdopodobnie przed premierą pełnej wersji pojawi się demo.

Wieści ze świata (Dead Space 2, Operation Flashpoint: Red River, Bungie) 19/11/10

Jiker, 19 listopada 2010, 14:02

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Dead Space 2, opóźnieniu premiery BattleBlock Theater, zwiastunie Operation Flashpoint: Red River, o poszukiwaniach beta-testerów nowej gry Bungie, a także Kingdom Under Fire II w wersji na PlayStation 3. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (F1 2010, Rock Band 3, Quake Live) 27/10/10

Jiker, 27 października 2010, 12:57

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości Elemental: War of Magic, premierach gier w Stanach Zjednoczonych, końcu prac nad pierwszą łatką do F1 2010, a także darmowym dodatku dla subskrybentów Quake Live. Zapraszamy do lektury.

Twórcy Kingdom Under Fire II pracują nad grą MMO

Vercetti, 29 lipca 2009, 14:55

Firma Blueside, odpowiedzialna za prace nad połączeniem strategii i cRPG Kingdom Under Fire II, podała do wiadomości, że bierze udział w nowym przedsięwzięciu, oznaczonym kodową nazwą Project T. Gra będzie produkcją MMO fantasy i trafi na rynek za około dwa lata.

Kingdom Under Fire II podbije Xboksa 360

Łosiu, 8 lipca 2009, 15:38

Przedstawiciele firmy deweloperskiej Blueside oficjalne poinformowali o tym, że ich najnowsza, zapowiadana już od jakiegoś czasu produkcja - Kingdom Under Fire II - oprócz komputerów PC wyląduje również w napędach konsol Xbox 360. Gra powinna pojawić się na rynku w drugiej połowie 2010 roku.

Kingdom Under Fire II - pierwsze oficjalne zrzuty ekranowe

Jiker, 29 stycznia 2008, 10:00

Pierwsze wzmianki na temat pełnoprawnej kontynuacji gier z serii Kingdom Under Fire pojawiły się w sieci ledwie trzynaście dni temu. Od tamtego czasu nie pozyskaliśmy co prawda zbyt wielu nowych informacji, jednakże firmy Blueside oraz Phantagram, odpowiedzialne za produkcję gry, podzieliły się z nami oficjalnym tytułem oraz screenami.

Trwają prace nad kolejną częścią serii Kingdom Under Fire

Przemysław Zamęcki, 20 grudnia 2007, 07:25

W e-mailowym wywiadzie udzielonym serwisowi 1UP, główny producent serii Kingdom Under Fire potwierdził, że w procesie developingu znajduje się już kolejna część. Tym razem jednak ma ona być powrotem do bardziej tradycyjnej formy strategii czasu rzeczywistego.