Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dark Sector

Twórcy Dark Sector pracują nad The Darkness 2?

Adrian Werner, 27 lipca 2010, 09:15

Miłośnicy opartej na komiksowej serii gry The Darkness nie mieli dotychczas łatwego życia. Wieści o ewentualnej kontynuacji co pewien czas wypływały na światło dzienne, ale potem na tym froncie szybko zapadała cisza. Nadzieje fanów były, co rusz rozbudzane, a potem studzone. Tym razem może jednak być inaczej, gdyż najnowsze doniesienia wskazują na to, że prace nad drugą częścią trwają w najlepsze.

Wieści ze świata (Burnout Paradise, Need for Speed Shift, Max Payne 3) 16/06/09

Jiker, 16 czerwca 2009, 13:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: dodatkowe pojazdy do Burnout Paradise, Final Fantasy XIII w produkcji od dwóch miesięcy, Tim Curry w Brutal Legend, Max Payne 3 bez Jamesa McCaffrey’a i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (23-29 marca)

Vercetti, 30 marca 2009, 08:22

W minionym tygodniu polscy dystrybutorzy dowiedli, że wiosenne porządki są już za nimi i po wyczyszczeniu magazynów cała uwaga rodzimych wydawców skupiła się na świeżynkach. Efekt: w ciągu ostatnich siedmiu dni w sklepach pojawiło się dwadzieścia nowych gier, przeznaczonych na siedem platform.

Poradnik: Dark Sector

Redakcja GRYOnline.pl, 4 marca 2009, 20:24

„Witam w poradniku do gry akcji autorstwa Digital Extremes pt. Dark Sector. Poniższy opis przejścia etapów powinien pomóc zwłaszcza początkującym graczom. Zawarte w nim rady, strategie postępowania, sposoby na rozprawianie się z bossami są w 100% skuteczne i przetestowane."

Polska premiera Dark Sector na PC w marcu

Maciej Śliwiński, 13 lutego 2009, 14:14

Niespełna miesiąc po zupełnie niespodziewanej wiadomości, dotyczącej rosyjskiej premiery pecetowej wersji gry Dark Sector, mamy kolejną miłą informację dla osób, zainteresowanych tym tematem. Gra będzie bowiem oficjalnie dystrybuowana w Polsce.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 lutego 2009)

Filip „fsm” Grabski, 6 lutego 2009, 10:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: intelowski procesor graficzny w PS4, brak Blizzarda na E3, Warhammer Online w Rosji, nowe kolory PSP i pecetowy port Dark Sector. Tradycyjnie – to nie wszystko. Zapraszamy do lektury.

Rosyjska premiera Dark Sector na PC w czwartek

vampire, 19 stycznia 2009, 12:37

Ponad dwa lata temu usłyszeliśmy o wstrzymaniu prac nad pecetową wersją Dark Sector, wygląda jednak na to, że tamte informacje nie są już aktualne i komputerowi gracze będą mieli okazję zapoznać się z dziełem ekipy Digital Extremes. W katalogu rosyjskiego wydawcy możemy znaleźć taką właśnie edycję gry z datą premiery wyznaczoną na najbliższy czwartek, czyli 22 stycznia.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (12 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 12 czerwca 2008, 10:48

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: darmowy Fireteam Reloaded, Penny Arcade ląduje w Steamie, Capcom obchodzi srebrny jubileusz, Majesco dla miłośników sadownictwa, ostatnie chwile studia Razorworks, Xbox 360 otrzymuje demo Dark Sector i nowe/stare gry w usłudze Xbox Originals, Sony czyści magazyny. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 marca 2008)

Jiker, 27 marca 2008, 10:00

Dark Sector i Crisis Core: Final Fantasy VII w sklepach, atak hackerów na serwis PlayStation Store, demonstracja Ninja Gaiden II w maju, nowe dodatki do pecetowej wersji Team Fortress 2 zapowiedziane, spore szanse na nowy model PlayStation 3 w Europie – wczorajszy dzień obrodził w kilka dosyć istotnych premier i informacji.

Dark Sector w fazie "złota"

Jiker, 8 marca 2008, 13:06

Dark Sector wyrósł na jedną z ciekawszych produkcji pierwszej połowy 2008 roku. Publikowane zwiastuny oraz zrzuty ekranowe ukazywały nam ładną, dynamiczną grę akcji, posiadającą nieźle nakreślonych bohaterów, wypełniających udanie spisaną historię. Ale czy właściwa gra rzeczywiście jest tak dobra? Doświadczymy tego już 25 marca.

Nowe gry autorów Eternal Darkness i Dark Sector

Przemysław Zamęcki, 13 lutego 2008, 15:26

Serwis IGN donosi, że Ontario Media Development Corporation zainwestowało milion dolarów w dwa prototypowe tytuły, którymi mają zająć się firmy Silicon Knights i Digital Extremes.

Dark Sector ma datę wydania. Wersja demo kolejny raz potwierdzona

Łosiu, 7 lutego 2008, 09:37

To już oficjalne. D3Publisher przyznał serwisowi VideoGamer.com, że premiera na terenie Wielkiej Brytanii od dawna wyczekiwanego tytułu Dark Sector została ustalona na czwartego kwietnia. Wcześniej, bo w połowie marca, na PlayStation Network i Xbox Live trafi demonstracyjna wersja tejże produkcji.

Demo gry Dark Sector jeszcze w tym roku

Krystian Smoszna, 23 sierpnia 2007, 09:50

Wczoraj wspominaliśmy o premierze gry Dark Sector, dziś napiszemy o oficjalnej wersji demonstracyjnej programu. Przedstawiciele firm Digital Extremes oraz D3 Publisher of Europe Ltd. potwierdzili w Lipsku, że wszyscy zainteresowani będą mogli przetestować produkt i to jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Dark Sector w sprzedaży od 22 stycznia przyszłego roku

Jiker, 22 sierpnia 2007, 19:48

Wydawca gry Dark Sector – firma D3Publishers – poinformował za sprawą oficjalnego oświadczenia prasowego, że od dawna oczekiwana, wymieniona już gra akcji, ukaże się w sklepach zlokalizowanych w krajach należących do Unii Europejskiej 22 stycznia 2008 roku.

Nowe szczegóły na temat Dark Sector

Misiek, 28 czerwca 2007, 12:08

Dark Sector to bardzo dobrze zapowiadający się tytuł od studia Digital Extremes. Jak donoszą Ci, którzy już w niego grali, może to być coś na miarę „Gears of War”, z tymże na kilku platformach sprzętowych. Premiera gry została niestety przesunięta na pierwszy kwartał 2008 roku, ale wyciekło właśnie kilka ciekawych informacji, którymi powinniście być zainteresowani.

Premiera gry Dark Sector w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2007, 06:34

Jest już pewne, że w bieżącym roku kalendarzowym nie zobaczymy w sklepach produktu studia Digital Extremes, zatytułowanego Dark Sector. Wydawca tej gry – firma D3 Publisher of America, Inc. – zdecydował się przesunąć jej premierę o kilka miesięcy.

Prace nad PeCetową edycją gry Dark Sector zostały wstrzymane

Krystian Smoszna, 27 grudnia 2006, 09:08

Najnowszy produkt studia Digital Extremes, który nosi tytuł Dark Sector, nie zostanie wydany na PC. Ta przykra dla posiadaczy „blaszaków” wiadomość pojawiła się dziś na łamach internetowego serwisu 3D Gamers.

Strona Dark Sector „ożyła”

Elrond, 24 listopada 2006, 18:56

Przedstawiciele amerykańskiego oddziału firmy D3Publisher poinformowali, iż oficjalna strona gry Dark Sector otworzyła swoje podwoje. Znaleźć na niej można tapety, trailer oraz tzw. Developer's blog, w którym Sheldon Carter, producent gry, dzieli się z czytelnikami swoimi przemyśleniami na temat świata Dark Sector.

D3Publisher wydawcą Dark Sector

maciek_ssi, 14 grudnia 2005, 07:51

Digital Extremes, kanadyjski developer znany z takich hitów jak: seria Unreal Tournament, czy też Pariah podpisał dokument o współpracy z wydawcą D3Publisher. Owa firma zajmie się promocją i dystrybucją ciekawie zapowiadającej się gry pod tytułem Dark Sector. Tytuł ten zapowiadany jest na trzeci kwartał 2007 roku.

Dark Sector od Digital Extremes

Elrond, 22 stycznia 2005, 17:10

Długo nic nie było słychać na temat będącego już od jakiegoś czasu w produkcji projektu Dark Sector, za który odpowiedzialni są developerzy z firmy Digital Extremes, znanej graczom z serii Unreal Tournament. Autorzy jednak postanowili uchylić nieco rąbka tajemnicy i podzielić się z graczami garścią informacji o tej grze.

Dark Sector ponownie w produkcji; nowy trailer

ComCo, 4 kwietnia 2004, 08:10

Parę lat temu produkcje spod znaku Massively Multiplayer Online były zupełną nowością i mało która firma decydowała się na ich developing. W tamtych czasach studio Digital Extremes (m.in. bestsellerowa seria Unreal Tournament) musiało niestety wstrzymać prace nad własnym projektem MMO, pt. Dark Sector. I kiedy wydawało się, że w tej kwestii raczej nic się nie zmieni, przedstawiciele zespołu oficjalnie, po raz drugi, zaanonsowali ten tytuł!