Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Need for Speed: Hot Pursuit Remastered

Tak powinna wyglądać kontynuacja Need for Speed: Hot Pursuit; zobacz hołd fana

Maycuzai, 28 października 2021, 18:50

W serwisie Reddit zamieszczono fanowskie wideo ukazujące, jak mogłaby wyglądać kontynuacja Need for Speed: Hot Pursuit. Całość powstała na mocno zmodyfikowanej wersji Assetto Corsy.

Iron Harvest i NFS Hot Pursuit Remastered od dziś w Xbox Game Pass

hexx0, 24 czerwca 2021, 12:49

Poznaliśmy tytuły, które trafią do usługi Xbox Game Pass w ciągu najbliższego tygodnia. Tym razem zagramy m.in. w Iron Harvest, Need for Speed Hot Pursuit Remastered oraz Worms: Zadymę. Usługę opuszczą natomiast Monster Hunter: World, Outer Wilds i Soulcalibur VI.

NFS: Hot Pursuit Remastered - mod poprawia tekstury

AlexB, 14 stycznia 2021, 12:47

W sieci pojawiła się modyfikacja do Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Poprawia ona tekstury pecetowej wersji tytułu, które wyglądały gorzej niż w oryginalnej wersji gry.

Recenzje NFS: Hot Pursuit Remastered - ponowne lakierowanie zakończone sukcesem

Mikołaj Łaszkiewicz, 5 listopada 2020, 17:05

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered doczekało się pierwszych recenzji. Krytycy generalnie chwalą grę, ale zauważają, że nieco zbyt mało zmienia względem oryginału.

NFS: Hot Pursuit Remastered na szeregu gameplayów

AlexB, 6 października 2020, 15:43

W ostatnich godzinach w sieci pojawiło się mnóstwo gameplayów z remastera Need for Speed: Hot Pursuit. Odświeżona wersja produkcji z 2010 roku zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 6 listopada (a na Nintendo Switch 13 listopada).

NFS Hot Pursuit Remastered - wymagania sprzętowe na PC

Adrian Werner, 6 października 2020, 08:08

Studio Stellar Entertainment i firma Electronic Arts ujawniły wymagania sprzętowe pecetowej wersji Need for Speed Hot Pursuit Remastered, czyli odświeżonego wydania klasycznej gry wyścigowej.

NFS Hot Pursuit Remastered - jest zwiastun i lista samochodów

Agnieszka Adamus, 5 października 2020, 18:31

Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało Need for Speed Hot Pursuit Remastered. Z tej okazji zdradzono kilka szczegółów na temat nadchodzącej produkcji (w tym listę dostępnych samochodów) oraz zaprezentowano pierwszy zwiastun. Potwierdzono również, że tytuł trafi na rynek w listopadzie.

Need for Speed Hot Pursuit Remastered – premiera za miesiąc, są screeny

Adrian Werner, 5 października 2020, 09:19

Do sieci wyciekły pierwsze screeny z Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Poznaliśmy również datę premiery projektu oraz informacje na temat nowości, które zaoferuje.

EA zaprezentuje Need for Speed: Hot Pursuit Remastered? Zapowiedź coraz bliżej

Bebop, 4 października 2020, 10:01

Zegar na stronie serii Need for Speed sugeruje, że zbliża się oficjalna zapowiedź gry NFS: Hot Pursuit Remastered. Od kilku miesięcy do sieci trafiają przecieki dotyczące odświeżonej wersji uznanej produkcji.

Twitterowe konto Need for Speed zdaje się coś sugerować

Agnieszka Adamus, 2 października 2020, 19:26

EA najprawdopodobniej sugeruje, że nowa odsłona Need for Speed jest bliżej niż nam się wydaje. Na oficjalnym koncie na Twitterze serii gier wyścigowych pojawiły się trzy wpisy zawierające grafiki z jakiejś tajemniczej produkcji.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered na liście ratingowej w Korei

Agnieszka Adamus, 28 września 2020, 18:06

Pojawiły się kolejne informacje sugerujące, że niezapowiedziane Need for Speed: Hot Pursuit Remastered faktycznie powstaje. Gra o takim tytule została w tym miesiącu oceniona przez Game Rating and Administration Committee, czyli południowokoreańską instytucję zajmującą się sprawdzaniem zawartości gier.

NFS: Hot Pursuit Remastered może zadebiutować w tym roku

Adrian Werner, 16 sierpnia 2020, 08:17

Dzięki sklepowi Amazon wyciekły informacje o Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, czyli odświeżonej wersji klasycznej odsłony cyklu NFS z 2010 roku.

Remaster Need for Speed: Hot Pursuit w drodze

Ender, 23 czerwca 2020, 19:57

Według wciąż niepotwierdzonych informacji, Electronic Arts przygotowuje odświeżoną wersję Need for Speed: Hot Pursuit z 2010 roku. Tytuł, przez wielu uznawany z jeden z najlepszych w serii, powinien pojawić się na komputerach PC oraz konsolach jeszcze przed końcem tego roku.