Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sacred 3

Sacred 3 - były członek zespołu deweloperskiego przeprasza za grę

Arantasar, 18 sierpnia 2014, 15:48

Były pracownik Keen Games, studia odpowiedzialnego za Sacred 3, przeprosił fanów Sacred na forum Steam za to, że najnowsza część serii nie spełniła ich oczekiwań. Przyznał, że namawiał wydawców, Deep Silver, do zmiany nazwy gry, tak aby nie wiązała się wprost z poprzednimi częściami, ci jednak mieli odmówić kierując się względami marketingowymi.

Sacred 3 zadebiutowało na rynku. Sprawdź pierwsze recenzje

Góral, 1 sierpnia 2014, 10:21

Sacred 3, wyczekiwana przez fanów trzecia część popularnej serii gier hack and slash, zadebiutowało dziś na rynku w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC. Od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że tytuł będzie nieco inny od swoich poprzedników, a dzięki pierwszym ocenom światowych mediów możemy się przekonać jak bardzo.

Sacred 3 - znamy wymagania sprzętowe nadchodzącego hack and slasha

Góral, 6 lipca 2014, 09:54

Na karcie gry hack and slash Sacred 3 w sklepie Steam opublikowano wymagania sprzętowe produkcji. Te nie należą do wysokich i większość zainteresowanych osób nie powinna mieć problemów z uruchomieniem gry 1 sierpnia, kiedy to odbędzie się jej premiera.

Sacred 3 ukaże się 1 sierpnia. Opublikowano nowy zwiastun

Góral, 27 maja 2014, 19:13

Firma Deep Silver, wydawca gry hack-and-slash Sacred 3, poinformowała, że tytuł ukaże się w Europie 1 sierpnia na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC. Oznacza to, że produkcja wyląduje na sklepowych półkach kilkanaście dni wcześniej, niż planowano pierwotnie. Przy okazji opublikowano nowy zwiastun tytułu.

Sacred 3 trafi do naszego kraju nakładem Cenegi - polska wersja gwarantowana tylko na PC

qjin, 9 kwietnia 2014, 13:50

Firma Cenega, rodzimy dystrybutor gier z katalogu koncernu Deep Silver, poinformowała, że zamierza wydać w naszym kraju hack'n'slasha zatytułowanego Sacred 3. Pojawi się on w sierpniu na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Wersja językowa została na razie potwierdzona tylko w przypadku edycji na pierwszą platformę sprzętową. Ponadto w planach jest wydanie limitowane produkcji.

Sacred 3 – pierwszy trailer z fragmentami rozgrywki i data premiery gry

Ender, 19 marca 2014, 21:10

Twórcy Sacred 3, kolejnej odsłony serii klasycznych hack'n'slashy, która narodziła się na PC, zaprezentowali nowy trailer tytułu. Zawiera on pierwsze fragmenty rozgrywki przedstawiające wszystkie dostępne klasy postaci. Deweloperzy zdradzili również ostateczną datę premiery gry.

Sacred 3 zadebiutuje latem tego roku – zobacz filmowy zwiastun

qjin, 19 lutego 2014, 18:20

O Sacred 3, kolejnej części hack’n’slashowej serii, dawno nic nowego nie usłyszeliśmy, ale firma Deep Silver najwidoczniej zamierza zmienić ten stan rzeczy. Właśnie został opublikowany w sieci filmowy zwiastun, a także ujawniono termin premiery gry.

Sacred 3 - pierwsze konkrety i screeny. Wiodącą platformą jest PlayStation 3

Adrian Werner, 31 sierpnia 2012, 13:39

Poznaliśmy wreszcie pierwsze konkrety na temat gry Sacred 3. Gra powstaje głównie z myślą o konsolach i skoncentruje się na trybie kooperacyjnym. Pojawiły się również pierwsze screeny.

Gry Dead Island Riptide i Sacred 3 zostaną pokazane na targach PAX Prime

Olek, 25 sierpnia 2012, 16:15

Firma Deep Silver ujawniła tytuły gier, jakie promować zamierza podczas zbliżających się targów PAX Prime. Wydawca wybiera się do Seattle z prezentacjami Dead Island Riptide i Sacred 3 oraz grywalnym demem Sacred Citadel.

Deep Silver zapowiada Risen 2 i Sacred 3

Adrian Werner, 19 sierpnia 2010, 10:59

Jak dotąd tegoroczne targi gamescom przyniosły wiele wieści ujawniających nowe ciekawe projekty. Teraz Deep Silver podzielił się własnymi nowinami, które powinny ucieszyć każdego fana gier roleplaying.

Deep Silver przejmuje prawa do marki Sacred. W planach część trzecia

Jiker, 23 sierpnia 2009, 10:10

Bankructwo firmy Ascaron i przejęcie większości jej dóbr przez niemieckie Kalypso Media zamknęło kwestie przyszłości zdecydowanej większość marek znajdujących się w posiadaniu tej pierwszej. Nie do końca jasna była już tylko sytuacja z cRPG Sacred, którego najnowsza, druga odsłona wydana została zarówno na pecety, jak i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Ascaron przygotowuje dodatek do Sacred 2, Sacred 3, a także... ogłasza bankructwo

Jiker, 19 kwietnia 2009, 12:50

Jeszcze wczoraj informacje nabiegające do nas z siedziby niemieckiego studia Ascaron Entertainment były tylko i wyłącznie pozytywne. Producent ukończył pracę nad konsolowymi wersjami cRPG Sacred 2: Fallen Angel i przygotowywał się do wprowadzenia ich na światowe rynki. Dzisiaj jednak dotarła do nas wiadomość, że tak naprawdę sytuacja dewelopera wcale nie jest różowa - jest on bowiem bliski bankructwa. Mimo to twórcy pracują nad dodatkiem do Sacred 2 i trzecią częścią serii.