Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Total War Saga: Troy

Total War Saga: Troy – 7,5 mln graczy przypisało grę do konta

Frozen, 15 sierpnia 2020, 11:27

7,5 mln użytkowników Epic Games Store dodało do swojego konta Total War Saga: Troy, najnowszą odsłonę popularnego cyklu od Creative Assembly, która w ramach promocji była dostępna za darmo przez 24 godziny od premiery.

Darmowe Total War: Troy – milion pobrań w godzinę

qjin, 13 sierpnia 2020, 19:11

Studio Creative Assembly ujawniło, że w ciągu pierwszej godziny rozeszło się milion bezpłatnych egzemplarzy Total War: Troy w Epic Games Store. Grę można dostać za darmo przez jeszcze niespełna 20 godzin.

Premiera Total War: Troy. Gra jest za darmo w EGS

Aquma, 13 sierpnia 2020, 10:28

Dziś odbędzie się premiera Total War: Troy – kolejnej odsłony znanej serii strategicznej od brytyjskiego studia Creative Assembly. Produkcja zadebiutuje na platformie Epic Games Store i przez pierwsze 24 godziny będzie dostępna za darmo.

Total War Saga: Troy - wymagania sprzętowe i gameplay

Entelarmer, 23 lipca 2020, 14:07

Epic Games Store ujawnił wymagania sprzętowe Total War Saga: Troy. W sieci pojawiły się też nowe nagrania z rozgrywki, prezentujące króla Sparty oraz frakcję Amazonek z DLC.

Total War: Troy na pierwszym gameplayu

Froozyy, 4 czerwca 2020, 17:53

Do sieci trafił pierwszy gameplay z nadchodzącego spin-offu Total War Saga: Troy, który w dniu premiery dostępny będzie do odebrania za darmo na platformie Epic Games Store. Twórcy zaprezentowali fanom, jak będą wyglądać bitwy w nowej odsłonie cyklu.

Data premiery Total War: Troy. Gra będzie darmowym exclusive'em Epica

Vergil, 2 czerwca 2020, 16:25

Poznaliśmy datę premiery gry Total War Saga: Troy. Jak się okazuje, produkcja, która trafi do sprzedaży jeszcze przed końcem wakacji, będzie rocznym exclusive’em dla Epic Games Store. Co jednak najciekawsze, przez krótki czas gracze będą mogli zdobyć ją za darmo.

Total War Saga: Troy - zwiastun prezentujący mapę świata i kampanię

AlexB, 20 września 2019, 10:44

Studio Creative Assembly opublikowało kolejny film z Total War Saga: Troy, czyli nowej pobocznej odsłony popularnego cyklu strategii. Stanowi on wstęp do historii wojny trojańskiej i prezentuje mapę świata, na której toczyć się będzie zabawa.

Oficjalna zapowiedź Total War Saga: Troy

Froozyy, 19 września 2019, 16:44

Doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi najnowszej odsłony serii Total War, która tym razem zabierze nas w realia wojny trojańskiej. Produkcja ukaże się w przyszłym roku.

Troy: A Total War Saga potwierdzone na okładce magazynu PC Gamer [Aktualizacja]

Entelarmer, 18 września 2019, 16:13

Otrzymaliśmy potwierdzenie istnienia Troy: A Total War Saga. Internauci wypatrzyli tytuł na okładce nowego numeru magazynu PC Gamer.

Nowa odsłona Total War Saga w czasach wojny trojańskiej

Ender, 9 sierpnia 2019, 20:27

Studio Creative Assembly zarejestrowało znak towarowy Total War Saga: Troy, który jest związany z kolejną i niezapowiedzianą odsłoną spin-offu popularnej serii strategii. Jak wskazuje tytuł, akcja produkcji rozgrywać będzie się w trakcie mitycznej wojny trojańskiej. Produkcja może zostać ujawniona podczas zbliżających się targów gamescom.