Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mario & Sonic at the Olympic Winter Games

Mario i Sonic na olimpiadzie w Londynie

Aleksander Kaczmarek, 21 kwietnia 2011, 20:33

Znicz XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie zapłonie za 462 dni. Do rywalizacji szykują się nie tylko sportowcy, ale także producenci gier wideo. Koncern SEGA zapowiedział dziś Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games. Gra z udziałem sympatycznych bohaterów wydana zostanie w wersjach na konsole Nintendo Wii i 3DS.

Wyniki finansowe firmy Sega - Aliens vs. Predator dobija do 1,7 mln sprzedanych egzemplarzy

Adrian Werner, 16 maja 2010, 08:32

W związku z zakończonym 31 marca rokiem rozliczeniowym w ostatnich kilkunastu dniach mieliśmy okazję doświadczyć powodzi raportów finansowych poszczególnych wydawców. Teraz przyszedł czas, by i Sega podzieliła się swoimi wynikami za ten okres.

6 milionów egzemplarzy Mario & Sonic at the Olympic Winter Games

Piotr Doroń, 19 lutego 2010, 10:50

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver i wielka feta z nimi związana przyczyniła się do odniesienia przez Mario & Sonic at the Olympic Winter Games wielkiego sukcesu. Przedstawiciele koncernu poinformowali, że sportowa produkcja – dostępna od połowy października w wersjach na Nintendo Wii i DS – znalazła ponad sześć milionów nabywców.

Wieści ze świata (StarCraft II, Mirror's Edge, Wolfenstein) 14/07/09

Piotr Doroń, 14 lipca 2009, 11:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera strony internetowej poświęconej Rage, środa w Xbox Live Arcade pod znakiem przygód Guybrusha Threepwooda, petycja w sprawie StarCraft II, data premiery Mario & Sonic at the Winter Olimpics i inne. Zapraszamy do lektury.

Najbardziej oczekiwane gry na PlayStation 3, Xboksa 360 i Wii

Piotr Doroń, 2 maja 2009, 11:35

Które z zapowiedzianych produkcji wzbudzają największe zainteresowanie wśród posiadaczy najnowszych konsol stacjonarnych? Na jakie tytuły czekają oni najbardziej? Odpowiedzi na powyższe pytania udzielają najnowsze badania grupy OTX.

Mario i Sonic jadą na olimpiadę zimową

Szymon Liebert, 12 lutego 2009, 19:25

Firma Sega poinformowała, że pod koniec tego roku Mario i Sonic po raz kolejny będą bić rekordy sportowe (i marketingowe), tym razem w dyscyplinach zimowych. Gra Mario & Sonic at the Olympic Winter Games pojawi się przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi i przygotuje dla nich grunt. Produkcją tytułu zajmie się japoński oddział firmy, przy współpracy z twórcą postaci Mario (Shigeru Miyamoto).