Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360PCPS3Wii
Okładka Winter Sports 2011 (X360)

Winter Sports 2011

Winter Sports 2011 to gra sportowa, wyprodukowana przez niemiecką firmę 49Games z myślą o fanach dyscyplin zimowych. Gracze mogą wziąć udział w rywalizacji w skokach narciarskich, biatlonie, bobslejach i sześciu innych konkurencjach.

Sportowe

Okładka Winter Sports 2011 (X360)

data premiery gry:

26lis2010

X360 Wii PS3 PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kolejna odsłona cyklu symulacji sportów zimowych, rozwijanego przez niemieckiego dewelopera 49Games. Winter Sports 2011 oferuje dziewięć zimowych konkurencji (w tym: wyścigi snowboardowe, bobsleje, czy biathlon) oraz możliwość wzięcia udziału w piętnastu różnych rozgrywkach pucharowych. Sportową walkę podejmuje się w pięciu trybach gry, na przykład w Karierze lub Wyzwaniu.

Założenia gry są identyczne jak w rzeczywistości – zabawa polega na tym, aby w każdej konkurencji zdobywać jak najwyższe miejsce i osiągać najlepsze wyniki. Zatem w łyżwiarstwie szybkim liczy się czas pokonanych okrążeń, a w skokach narciarskich oddanie jak najdłuższego skoku.

W każdej dyscyplinie istnieje możliwość konkurowania zarówno z komputerowymi przeciwnikami, jak i z innymi graczami. Przy jednym telewizorze, na podzielonym ekranie, możliwa jest potyczka do czterech osób. Zabawie towarzyszy realistyczna grafika i fizyka. Najbardziej spektakularne akcje można obejrzeć na powtórkach po ukończeniu danej konkurencji. Łatwe opanowanie sterowania w grze sprawia, że Winter Sports 2011 to pozycja dla wszystkich.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 5,9 / 10 na podstawie 290 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania sprzętowe Winter Sports 2011

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista/7
X360
Wii
PS3
PC