Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3WiiPCX360
Okładka Winter Sports 2011 (Wii)
OkładkaWinter Sports 2011 (Wii)

Winter Sports 2011

Winter Sports 2011 to gra sportowa, wyprodukowana przez niemiecką firmę 49Games z myślą o fanach dyscyplin zimowych. Gracze mogą wziąć udział w rywalizacji w skokach narciarskich, biatlonie, bobslejach i sześciu innych konkurencjach.

Sportowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kolejna odsłona cyklu symulacji sportów zimowych, rozwijanego przez niemieckiego dewelopera 49Games. Winter Sports 2011 oferuje dziewięć zimowych konkurencji (w tym: wyścigi snowboardowe, bobsleje, czy biathlon) oraz możliwość wzięcia udziału w piętnastu różnych rozgrywkach pucharowych. Sportową walkę podejmuje się w pięciu trybach gry, na przykład w Karierze lub Wyzwaniu.

Założenia gry są identyczne jak w rzeczywistości – zabawa polega na tym, aby w każdej konkurencji zdobywać jak najwyższe miejsce i osiągać najlepsze wyniki. Zatem w łyżwiarstwie szybkim liczy się czas pokonanych okrążeń, a w skokach narciarskich oddanie jak najdłuższego skoku.

W każdej dyscyplinie istnieje możliwość konkurowania zarówno z komputerowymi przeciwnikami, jak i z innymi graczami. Przy jednym telewizorze, na podzielonym ekranie, możliwa jest potyczka do czterech osób. Zabawie towarzyszy realistyczna grafika i fizyka. Najbardziej spektakularne akcje można obejrzeć na powtórkach po ukończeniu danej konkurencji. Łatwe opanowanie sterowania w grze sprawia, że Winter Sports 2011 to pozycja dla wszystkich.

Ostatnia modyfikacja 19 listopada 2010

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 4,6 / 10 na podstawie 292 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Winter Sports 2011

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Winter Sports 2011 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista/7
X360
Wii
PS3
PC