Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dota Underlords

Premiera Dota Underlords, gra opuściła wczesny dostęp

Adrian Werner, 26 lutego 2020, 12:10

Na rynku zadebiutowała pełna wersja auto battlera Dota Underlords studia Valve. Wprowadza ona nowości w multiplayerze oraz kampanię fabularną dla pojedynczego gracza.

Data wyjścia gry Dota Underlords z wczesnego dostępu

AlexB, 31 stycznia 2020, 11:03

Poznaliśmy datę wyjścia gry Dota Underlords z fazy wczesnego dostępu. Jak poinformowała firma Valve, aktualizacja 1.0 zadebiutuje 25 lutego. Wraz z nią wystartuje pierwszy sezon rywalizacji, który zaoferuje sporo atrakcji.

Dota Underlords straciła 90% graczy. Dota 2 wciąż w odwrocie

Entelarmer, 6 stycznia 2020, 15:38

Seria Dota nie zaczyna nowego roku z przytupem. W ostatnich 30 dniach Dota 2 odnotowała najniższą liczbę osób w grze od ponad sześciu lat. Natomiast w Dota Underlords bawi się zaledwie ułamek z ponad 200 tysięcy graczy, którzy sprawdzili produkcję na premierę.

Zapowiedź Wielkiej Aktualizacji do Doty Underlords, soundtrack CoD: Modern Warfare i inne wieści

AlexB, 18 października 2019, 14:28

Dziś piszemy o zapowiedzi Wielkiej Aktualizacji Doty Underlords, starcie wczesnego dostępu mobilnego Minecraft Earth w wybranych krajach, nowych informacjach o prywatnych serwerach oraz patchu Wastelanders do Fallouta 76 i soundtracku z nowego Modern Warfare. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dota Underlords - ruszyły testy prototypu Battle Pass

Adrian Werner, 14 lipca 2019, 09:05

Studio Valve udostępniło tzw. Proto Pass do Dota Underlords, czyli prototypową przepustkę bitewną, którą otrzymali wszyscy biorący udział w otwartych testach gry.

Dota Underlords – ruszyła otwarta beta gry Valve w stylu Auto Chess

Adrian Werner, 21 czerwca 2019, 12:10

Wystartowała otwarta beta Dota Underlords, czyli gry studia Valve Software wzorowanej na przebojowym modzie Dota Auto Chess.

Dota Underlords - wkrótce ruszy open beta Auto Chess od Valve

Froozyy, 14 czerwca 2019, 10:02

Już za tydzień gracze dostaną możliwość uczestniczenia w otwartej becie nowej produkcji Valve bazującej na Auto Chess - Dota Underlords. Posiadacze Przepustki Bitewnej Dota 2 mogą wziąć udział w zamkniętych testach już teraz.

Valve zapowiada własną grę na bazie moda Dota Auto Chess

Yac, 22 maja 2019, 16:26

Firma Valve ogłosiła, że pracuje nad własną, pecetową grą opartą na modzie Dota Auto Chess. Będzie ona niezależna od mobilnego Auto Chess, które rozwija chińskie studio Drodo (autorzy pierwowzoru).

Valve rejestruje znak towarowy Dota Underlords

Entelarmer, 15 maja 2019, 17:15

Firma Valve zarejestrowała nazwę Dota Underlords jako znak towarowy gry komputerowej. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale wygląda na to, że Gabe Newell i spółka szykują się do zapowiedzenia nowej produkcji.