Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Blair Witch

Premiera i recenzje Blair Witch - kolejnego horroru polskiego Bloobera

aadamus, 30 sierpnia 2019, 17:40

Dziś na rynek trafiła najnowsza produkcja krakowskiego studia Bloober Team - Blair Witch. W związku z tym w sieci pojawiły się jej pierwsze recenzje. Wyraźnie wskazują one, że rodzimy deweloper wykorzystał potencjał znanej marki. Gra jest dobra, ale nie pozbawiona wad.

Blair Witch jednorazowo wystarczy na 5-6 godzin

Serek, 25 sierpnia 2019, 09:56

Zainteresowanie polskim horrorem Blair Witch nie maleje. Maciej Głomb z Bloober Team, w rozmowie z serwisem Game Watcher, zdradził, że jednorazowe przejście gry zajmie około 5-6 godzin, ale tytuł ma zaoferować wiele zakończeń.

Polskie Blair Witch straszy na długim gameplayu z gamescom

Vergil, 22 sierpnia 2019, 10:57

Tegoroczne targi gamescom przyniosły nie tylko zwiastun gry Blair Witch, lecz także długi gameplay z tej produkcji. Choć survival horror od ekipy Bloober Team będzie w stanie solidnie nas wystraszyć, podczas rozgrywki nie zabraknie spokojniejszych momentów.

Blair Witch – trailer na gamescom 2019; gra trafi do Game Pass

Vergil, 19 sierpnia 2019, 17:55

Z okazji targów gamescom 2019 polskie studio Bloober Team przygotowało fabularny zwiastun gry Blair Witch. Produkcja zadebiutuje pod koniec sierpnia, a od dnia premiery będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass (zarówno na Xboksie One, jak i na komputerach osobistych).

Microsoft pokaże nowy odcinek Inside Xbox na Gamescom 2019

aadamus, 15 sierpnia 2019, 12:36

W przyszły poniedziałek wystartuje kolejna edycja Gamescomu. Wśród tegorocznych wystawców znalazł się Microsoft. Gigant z Redmond zaprezentuje na targach nowy odcinek Inside Xbox, pokazujący materiały z takich gier jak Gears 5, Metro Exodus i Blair Witch. Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 17:00.

Blair Witch - gameplay z nowej gry Polaków z Bloober Team

Aquma, 26 lipca 2019, 09:11

W serwisie YouTube pojawił się obszerny materiał z rozgrywki z nadchodzącej produkcji krakowskiego studia Bloober Team - horroru Blair Witch, będącego dość swobodną adaptacją filmu z 1999 roku.

Blair Witch - fragmenty gameplayu i wymagania sprzętowe

AlexB, 10 czerwca 2019, 15:03

W sieci pojawiły się dłuższe fragmenty gameplayu z zapowiedzianej wczoraj gry Blair Witch. Ponadto twórcy tytułu z polskiego studia Bloober Team zdradzili co nieco na temat nadchodzącej produkcji. Pojawiły się również jej oficjalne wymagania sprzętowe.

Blair Witch – zapowiedziano horror FPP na PC i Xboksa One, od polskiego studia

Adrian Werner, 9 czerwca 2019, 22:29

W trakcie konferencji firmy Microsoft ujawniono grę Blair Witch, czyli zmierzający na PC i Xboksa One horror, nad którym pracuje polskie studio Bloober Team. Poznaliśmy od razu datę premiery projektu.