Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Far Cry: New Dawn

Nowy Far Cry przed kwietniem 2021, twierdzi Jason Schreier

Vergil, 6 lutego 2020, 20:12

Przed kwietniem 2021 roku firma Ubisoft zamierza oddać w nasze ręce pięć gier z segmentu AAA. Jason Schreier z serwisu Kotaku przekonuje, że dwa niezapowiedziane jeszcze projekty to nowe odsłony serii Far Cry i Assassin’s Creed.

Anthem hitem w USA. Far Cry New Dawn przed Metro Exodus

Adrian Werner, 20 marca 2019, 11:30

Słabe recenzje i kiepski stan techniczny nie powstrzymały Anthem przed staniem się największym bestsellerem ubiegłego miesiąca na rynku amerykańskim wg raportu NPD Group. Z kolei w kategorii postapokaliptycznej Metro Exodus przegrało z Far Cry: New Dawn.

Cartoon Games - odc. 275 - Recycling

Otis, 8 marca 2019, 09:41

Far Cry: New Dawn – jak działa na kartach graficznych Nvidii i AMD?

ElMundo, 18 lutego 2019, 12:46

Far Cry: New Dawn to jeden z najgłośniejszych tytułów, jakie w ostatnich dniach pojawiły się na rynku. Jeśli zastanawialiście się, jak najnowsza odsłona bestsellerowej serii Ubisoftu działa na poszczególnych układach graficznych od Nvidii i AMD, to w sieci pojawił się właśnie rozbudowany test wydajności tej produkcji.

Premiera Far Cry New Dawn

Adrian Werner, 15 lutego 2019, 08:32

Nadszedł dzień premiery Far Cry: New Dawn, czyli postapokaliptycznego FPS-a firmy Ubisoft. Produkcja zbiera dobre, ale nie rewelacyjne recenzje.

Przegląd recenzji Far Cry: New Dawn

aadamus, 14 lutego 2019, 14:53

Jutro zadebiutuje Far Cry: New Dawn, czyli kolejna odsłona serii FPS-ów od studia Ubisoft. Jak sprawdziła się pierwsza w historii cyklu bezpośrednia kontynuacja poprzedniej części? Na to pytanie odpowiadają już pierwsi recenzenci.

Far Cry New Dawn – nowy gameplay oraz zwiastun na premierę

Entelarmer, 13 lutego 2019, 19:12

W sieci pojawił się kolejny gameplay z gry Far Cry: New Dawn. Firma Ubisoft pokazała początek nadchodzącej produkcji, jak również opublikowała nowy zwiastun.

Powrót do Montany na zwiastunie i gameplayach Far Cry New Dawn

AlexB, 24 stycznia 2019, 10:24

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Far Cry: New Dawn, który skupia się na jej warstwie fabularnej. Ponadto światło dzienne ujrzało kilka gameplayów prezentujących interesujące aspekty zabawy. Tytuł zadebiutuje 15 lutego na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Far Cry New Dawn ozłocone. Gra będzie miała więcej cech RPG niż FC5

Entelarmer, 21 stycznia 2019, 20:37

Firma Ubisoft poinformowała o przyznaniu grze Far Cry: New Dawn złotego statusu, a tym samym ostatecznym zakończeniu produkcji. Twórcy wspomnieli też o nowościach w rozgrywce w stosunku do poprzedniej odsłony cyklu, w tym silniej zaakcentowanych elementach RPG.

Far Cry New Dawn – sprawdź wymagania sprzętowe gry

Vergil, 15 stycznia 2019, 19:23

Na miesiąc przed premierą gry Far Cry: New Dawn firma Ubisoft opublikowała jej wymagania sprzętowe. Choć do zabawy wystarczy komputer ze średniej półki, do uruchomienia tej produkcji w najwyższych detalach i rozdzielczości 4K będziemy potrzebować bardzo mocnej maszyny.

Far Cry New Dawn - jak wyglądają lokacje z Far Cry 5?

Serek, 17 grudnia 2018, 19:21

Niedawno zapowiedziany Far Cry New Dawn ponownie zabierze nas do Montany, tym razem do jej postapokaliptycznej wersji. Gra wykorzysta te same lokacje, które widzieliśmy w Far Cry 5. Jak wygląda porównanie kilku miejsc z obu części?

Far Cry New Dawn - nowe informacje i gameplay

Adrian Werner, 7 grudnia 2018, 12:29

W sieci pojawiły się nowe materiały wideo z Far Cry: New Dawn, pozwalające zobaczyć rozgrywkę. Ponadto pojawiło się sporo świeżych informacji na temat gry.

Kompendium Far Cry New Dawn

Vergil, 7 grudnia 2018, 11:36

Niniejsze kompendium wiedzy jest poświęcone grze Far Cry: New Dawn, która zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Tekst będzie aktualizowany o najważniejsze informacje i materiały.

Nadciąga Far Cry New Dawn - cena, data premiery, trailer

Vergil, 6 grudnia 2018, 22:11

Przeciek się potwierdził - podczas gali The Game Awards 2018 firma Ubisoft zapowiedziała Far Cry: New Dawn. Postapokaliptyczna strzelanka zadebiutuje już za kilka tygodni.

Nadchodzi nowy Far Cry – jest już teaser

Entelarmer, 5 grudnia 2018, 18:35

Firma Ubisoft opublikowała teaser nowej odsłony serii Far Cry. Kolejna gra zostanie ujawniona w trakcie imprezy The Game Awards 2018 i zabierze nas do postapokaliptycznego świata po katastrofie nuklearnej.