Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Alien Breed Impact

Wieści ze świata (GTA V, Magicka, Castlevania: Lords of Shadow) 28/02/11

Jiker, 28 lutego 2011, 14:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym dodatku do Magicki, trylogii Alien Breed, nowym studiu byłych pracowników Bizarre Creations, a także zamieszaniu wokół GTA V. Zapraszamy do lektury.

Premiera Alien Breed 2: Assault już jutro

Adrian Werner, 21 września 2010, 08:47

Raptem kilka miesięcy temu informowaliśmy, że Team17 zamierza wydać kontynuację Alien Breed: Evolution. Twórcy najwyraźniej w imponującym tempie zrealizowali te plany, ponieważ właśnie ogłoszono, że gra trafi do sprzedaży już jutro.

Wieści ze świata (Quake Live, Interplay, Alien Breed Impact) 2/09/10

Jiker, 2 września 2010, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Alien Breed Impact debiutującym na PS3, zwolnieniach w LucasArts, aktualizacji Quake Live, ograniczeniach Kinect, powrocie Interplay do roli wydawcy, a także tajemniczej produkcji firmy SEGA. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Elemental: War of Magic, Red Faction 4) 4/06/10

Hed, 4 czerwca 2010, 13:58

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W dzisiejszym wydaniu mówimy o powrocie Alien Breeda na pecety, rapowaniu w Def Jam Rapstar, następnej odsłonie Red Faction i dacie premiery Elemental: War of Magic.

Nadchodzi Alien Breed 2: Assault

Adrian Werner, 30 maja 2010, 08:37

W lipcu zeszłego roku, na wiele miesięcy przed premierą gry Alien Breed: Evolution, jej twórcy zapowiadali, że wskrzeszenie klasycznej serii planowane jest jako trylogia. Najwidoczniej gra poradziła sobie wystarczająco dobrze, by zrealizować te zamierzenia, ponieważ właśnie pojawiły się pierwsze konkrety na temat drugiej części.

Alien Breed na PC i PlayStation 3 w lecie

Jiker, 27 maja 2010, 09:49

Firma Team 17 podzieliła się nowymi informacjami na temat strzelaniny Alien Breed Evolution w wersjach na komputery osobiste oraz konsolę PlayStation 3. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że zostanie ona wydana pod zmienionym tytułem – Alien Breed: Impact.

Terminy premier Alien Breed Evolution w wersjach na PC i PS3

Jiker, 11 grudnia 2009, 11:20

Dziennikarze serwisu Gamerzines postanowili dociec, z jakiego powodu wznowienie klasycznej strzelaniny Alien Breed – Alien Breed Evolution – zostanie początkowo wydane wyłącznie w wersji na konsolę Xbox 360. Przy okazji dowiedzieliśmy się kiedy mniej więcej nastąpi debiut edycji przeznaczonych na PlayStation 3 i PC.

Wznowienie kultowego Alien Breed jeszcze w tym miesiącu na X360

Jiker, 4 grudnia 2009, 14:50

Firma Team17 ujawniła oficjalną datę premiery pierwszego z trzech epizodów Alien Breed Evolution w wersji na konsolę Xbox 360. Produkcja będąca wznowieniem klasycznej strzelaniny, wydanej oryginalnie na Amigę na początku lat 90., zadebiutuje w ofercie Xbox Live Arcade 16 grudnia i będzie kosztować 800 punktów MS (około 10 euro).

Co znajdzie się w każdym epizodzie Alien Breed Evolution?

Hed, 30 października 2009, 09:36

John Dennis z Team17 wyjaśnił jak będzie wyglądał Alien Breed Evolution, który ma zostać wydany na PlayStation 3, Xboksa 360 i prawdopodobnie pecety. Okazuje się, że gra, jak już zresztą wiemy, zostanie podzielona na trzy płatne epizody. W każdym z nich znajdziemy natomiast wprowadzenie i pięć poziomów zapewniających podobno solidną (5-8 godzin) porcję zabawy.

Alien Breed Evolution również na PC!

Elrond, 18 lipca 2009, 11:07

Dosłownie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, iż kultowa pozycja z lat 90tych, Alien Breed, powróci i to w formie trylogii. Niestety, pewną rysę na tym obrazie rzuciły wypowiedzi przedstawiciela studia Team 17, odpowiedzialnego za tworzenie gry, który jako platformy docelowe dla niej przedstawił Xbox 360 oraz PS3. Ani słowa o PC?! Wszystko wskazuje jednak na to, że było to zwykłe niedomówienie.

Alien Breed Evolution trylogią

Vercetti, 14 lipca 2009, 20:20

W trakcie tegorocznych spotkań Develop Conference przedstawiciel studia Team 17, Martyn Brown zdradził kilka ciekawych informacji na temat tworzonej przez jego zespół zręcznościowej strzelaniny Alien Breed Evolution. Producent ujawnił m.in., że remake kultowej pozycji z lat 90. planowany jest jako trylogia, a pierwsza jej część trafi do sprzedaży już w październiku.

Team17 zapowiada Alien Breed Evolution

Jiker, 9 lipca 2009, 13:20

Firma Team17 ujawniła pierwsze szczegóły na temat współczesnej odsłony marki Alien Breed. Produkcja będzie wznowieniem kultowej już części pierwszej. Twórcy opisują remake, jako coś „naprawdę niezwykłego, nowoczesnego, a jednocześnie utrzymanego w konwencji retro”. Gra zostanie wydana pod tytułem Alien Breed Evolution.