Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Split/Second

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, The Darkness, Dead Rising 2: Off the Record) 21/07/11

Piotr Doroń, 21 lipca 2011, 15:03

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" czas poświęcamy Dead Rising 2: Off the Record i Street Fighter III: 3rd Strike, trzeciej odsłonie Modern Warfare, filmowi na bazie The Darkness, a także materiałom graficznym ze skasowanego Split/Second 2.

Twórcy Split/Second kończą działalność

Daniel Kłosiński, 1 lipca 2011, 14:00

Black Rock Studio, odpowiedzialne ostatnio za Split/Second, kończy działalność. Disney Interactive Studios, właściciel firmy, poinformował wczoraj czterdziestu pracowników w Brighton, że powinni rozejrzeć się za nowym pracodawcą.

Kontynuacja Split/Second została anulowana przez firmę Disney [news zaktualizowany]

Szymon Liebert, 5 maja 2011, 08:41

Disney Interactive zamierza zwolnić sporą grupę pracowników studia Black Rock. Ponadto, firma zrezygnowała z kontynuacji widowiskowych wyścigów Split/Second, która nie pasowała do nowej polityki wydawniczej. Takie wieści na temat sytuacji producenta udzielił jego anonimowy przedstawiciel serwisowi Eurogamer.

Informacje o nowych DLC do Split/Second i premierze wersji na PSP

Marcin Skierski, 13 października 2010, 10:10

Użytkownicy prawdziwie wybuchowych wyścigów Split/Second mogą już sprawdzić nowy dodatek DLC przygotowany z myślą o ich produkcji. Co więcej, twórcy zapowiedzieli również kolejne rozszerzenia, zapewniając nam w najbliższych tygodniach okazje do wydania dodatkowych pieniędzy.

Wieści ze świata (Battlefield: Bad Company 2, Kane & Lynch 2, Vanquish) 1/09/10

Piotr Doroń, 1 września 2010, 10:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pierwszych urodzinach Champions Online, premierze Battlefield: Bad Company 2 – Ultimate Edition, dodatkach do Crackdown 2, Split/Second i Kane & Lynch 2, debiucie dema Vanquish, a także konwersji Puzzle Quest 2 na PSP. Zapraszamy do lektury.

Split/Second otrzyma trzy dodatki DLC w tym miesiącu

Szymon Liebert, 9 sierpnia 2010, 09:34

Twórcy Split/Second przybliżyli szczegóły trzech dodatków DLC, które gra otrzyma w najbliższych tygodniach. W wiadomości opublikowanej na Facebooku czytamy, że jeszcze w tym miesiącu możemy spodziewać się pakietu z elementami graficznymi (loga i nalepki na samochód), nowego superpojazdu oraz darmowego wozu stworzonego na podstawie modelu Ryback Cyclone.

Split/Second trafi także na PSP

Szymon Liebert, 7 lipca 2010, 18:29

Firma Disneya zapowiedziała, że wyścigi Split/Second zostaną wydane w wersji na PSP w tegorocznym okresie świątecznym. Produkcja na przenośną konsolę Sony będzie oferowała czteroosobowy lokalny tryb kooperacji, kilka nowych wyzwań oraz jedną niedostępną wcześniej trasę. Pierwowzór został wydany w maju na pecetach, Xboksie 360 i PlayStation 3.

Bardzo słaba sprzedaż Alan Wake, Prince of Persia: The Forgotten Sands, Blur oraz Split/Second

Adrian Werner, 6 lipca 2010, 10:15

Kilka dni temu pisaliśmy o sprzedaży gier na rynku amerykańskim w zeszłym miesiącu. Wtedy jednak poznaliśmy konkretne wyniki tylko pierwszej piątki największych bestsellerów. Teraz otrzymaliśmy dodatkowe liczby i nie są one korzystne dla wielu dużych majowych premier.

Wieści ze świata (Lost Planet 2, Tetris, iPhone 4) 29/06/10

Piotr Doroń, 29 czerwca 2010, 12:53

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o promocji Xbox Live Deal of the Week, kolejnym dodatku DLC do Lost Planet 2, nowej grze wyścigowej od Black Rock Studio, sieciowym Tetrisie od Alexeya Pajitnova, a także rekordowej sprzedaży iPhone 4. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (17-23 maja)

Marek Grochowski, 24 maja 2010, 08:30

W minionym tygodniu wreszcie nastąpił wysyp wiosennych hitów. Na polskim rynku ukazało się m.in. GTA na Dzikim Zachodzie, czyli Red Dead Redemption, długo oczekiwane wyścigi Split/Second oraz najnowsze przygody pewnego arabskiego Księcia, których premiera zbiegła się z debiutem kinowej wersji Prince of Persia.

Demo Split/Second na PC już dostępne

Filip Grabski, 22 maja 2010, 14:01

Premiera wybuchowego racera twórców gry Pure już za nami – Split/Second od wczoraj dostępny jest w sklepach. Jeśli nie jesteście pewni, czy gra warta jest waszych pieniędzy przetestujcie ją dzięki wersji demonstracyjnej.

Wieści ze świata (The Sims 3, Split/Second, Team Fortress 2) 19/05/10

Piotr Doroń, 19 maja 2010, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o debiucie drugiego rozdziału Sam & Max: Season 3, amerykańskiej premiery wyścigowego Split/Second, oficjalnej zapowiedzi PixelJunk Shooter 2, plotkach o Dante’s Inferno 2, a także ścieżce dźwiękowej do The Sims 3: Kariera. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (GTA V, EVE Online, Star Wars: Battlefront) 17/05/10

Piotr Doroń, 17 maja 2010, 12:03

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o przełożeniu premiery nowego dodatku do EVE Online, demie ModNation Racers, potencjalnej zapowiedzi GTA V, plotkach o Star Wars: Battlefront 3, a także kontynuacji PixelJunk Shooter. Zapraszamy do lektury.

Znamy szczegóły pierwszego DLC do Split/Second

Szymon Liebert, 10 maja 2010, 09:04

Na łamach sklepu Play.com pojawiła się dokładniejsza informacja na temat pierwszego DLC do wyścigów Split/Second, które zostaną wydane w Polsce 21 maja (PC, PS3, 360). Pierwszy pakiet dodatkowej zawartości do nowej gry studia Black Rock (Pure) będzie nazywał się Hyper Car Pack i zaprezentuje trzy wyjątkowo szybkie modele samochodów.

Demo wybuchowego Split/Second tylko w wersji na X360 [news zaktualizowany]

Piotr Doroń, 26 kwietnia 2010, 13:09

Nick Baynes, kierownik produkcji wybuchowej gry wyścigowej Split/Second, poinformował w ostatnim podcaście Majora Nelsona, że najnowsze dzieło studia Black Rock (autorów ekstremalnego Pure) doczeka się wersji demonstracyjnej. Zostanie ona udostępniona wyłącznie dla użytkowników Xboksa 360.

Split/Second nadjedzie w maju ze zmienioną nazwą

Remigiusz Maciaszek, 24 lutego 2010, 18:13

Gra Split/Second produkcji studia Black Rock została opatrzona nowym tytułem - Split/Second: Velocity. Poznaliśmy także konkretną datę jej premiery, która odbędzie się 21 maja tego roku. Tytuł dostępny będzie w wersjach na komputery PC oraz konsole PS3 i Xbox 360.

Wieści ze świata (DAoC, TOP100 PC Gamera, SOCOM Fireteam Bravo 3) 8/1/10

Piotr Doroń, 8 stycznia 2010, 11:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery nowego SOCOM na PSP, europejski Dark Age of Camelot w rękach Mythic Entertainment, Scrap Metal 3D, nowe myszki Mad Catz, nowa gra twórców Split/Second i inne. Zapraszamy do lektury.

Nowy zwiastun i potwierdzenie daty premiery Split/Second

Szymon Liebert, 17 grudnia 2009, 18:14

W sieci pojawił się nowy zwiastun zręcznościowych wyścigów Split/Second, tworzonych przez Black Rock Studio, odpowiedzialne za ciekawą grę Pure. W filmie przedstawiono trasę przebiegającą przez doki. Pełna wersja produkcji zostanie wydana w maju przyszłego roku.

Uncharted 2 najlepszą grą tegorocznych targów E3

Szymon Liebert, 23 czerwca 2009, 14:27

Pojawiły się wyniki nagród za najlepsze gry prezentowane na tegorocznych targach E3, przyznawane przez obecnych na miejscu dziennikarzy i przedstawicieli branży. Główną nagrodę otrzymał tytuł Uncharted 2, który jest tworzony przez studio Naughty Dog. Dzieło triumfowało też w kilku innych kategoriach. Za najoryginalniejszą produkcję uznano Scribblenauts, czyli grę przeznaczoną na DS-a.

Garść szczegółów o nowej grze twórców Pure, pierwsze obrazki

Filip Grabski, 11 marca 2009, 14:11

Split/Second - nowa, bardzo ciekawie zapowiadająca się gra wyścigowa, została ujawniona szerokiemu gronu dzięki materiałowi w serwisie GameTrailers, o czym napisaliśmy w niedzielę. Pora na pierwsze oficjalne słowa twórców.

Twórcy Pure ujawniają Split/Second

Filip Grabski, 8 marca 2009, 12:50

Uważnie śledzący wszelkiego rodzaju nowinki ze świata gier z pewnością pamiętają, że w połowie lutego pojawił się tajemniczy teaser nowej samochodowej gry twórców Pure. Ujawnienie sekretu miało nastąpić 11 marca, ale najwyraźniej chłopaki z Black Rock Studio postanowili nie czekać.