Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Darkness II

The Darkness 2 za darmo

Góral, 26 marca 2018, 19:57

Przegapiliście strzelankę The Darkness II z 2012 roku? Dzięki najnowszej promocji w Humble Store możecie nadrobić zaległości, gdyż PC-towa wersja produkcji jest rozdawana za darmo.

Słaba sprzedaż The Darkness II powodem skasowania planowanych DLC

Adrian Werner, 5 grudnia 2012, 11:02

The Darkness II nie osiągnęło oczekiwanych wyników sprzedaży. W rezultacie wydawca gry, czyli 2K Games, podjął decyzję o skasowaniu planowanych dodatków DLC, które miały zaoferować nowe misje fabularne.

Demo The Darkness II trafiło na Steama. Jakie są Wasze wrażenia z gry?

Hed, 25 stycznia 2012, 09:49

Demo gry The Darkness II pojawiło się także na pecetach. Dzięki temu możemy przekonać się, czy produkcja tworzona przez studio Digital Extremes jest warta uwagi. Dajcie znać, co sądzicie o wersji demonstracyjnej.

Wymagania sprzętowe gry The Darkness II. Premiera dema na Xbox Live

Sarge, 17 stycznia 2012, 10:25

Twórcy gry The Darkness II ujawnili wymagania sprzętowe pecetowej wersji. Dzisiaj w usłudze Xbox Live zadebiutuje demo najnowszego dzieła studia Digital Extremes, a za tydzień doczekają się go także użytkownicy Steama oraz PlayStation Network.

Wieści ze świata (Assassin's Creed, PlayStation 4, The Darkness II) 12/1/12

Jiker, 12 stycznia 2012, 14:52

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o odejściu dyrektora generalnego marki Assassin's Creed, pierwszej rocznicy DC Universe Online, aktualizacji 1.1 do Minecrafta, demie The Darkness II, a także braku ujawnienia PlayStation 4 na targach E3.

The Darkness II otrzyma czteroosobowy tryb kooperacji

Hed, 7 grudnia 2011, 11:24

W grze The Darkness II pojawi się tryb kooperacji dla czterech osób. To najnowszy dodatek do produkcji, za którą odpowiada studio Digital Extremes i firma 2K Games. W specjalnych misjach wcielimy się w czterech nowych bohaterów i pomożemy Jackiemu Estacado w walce ze złą organizacją The Brotherhood.

Take-Two - daty premier gier i plany na przyszłość. Brak Grand Theft Auto V?

Hed, 9 sierpnia 2011, 13:18

Firma Take-Two ujawniła plany wydawnicze na przyszłość. Wydawca zamierza zróżnicować swoją ofertę i zbudować nowe marki. W tym roku dostaniemy między innymi pecetową wersję L.A. Noire, a w przyszłym gry XCOM i The Darkness II. Co dzieje się z Grand Theft Auto V?

Data premiery The Darkness II przełożona na początek 2012 roku

Hed, 20 lipca 2011, 09:38

Premiera The Darkness II nie odbędzie się w październiku. Firma 2K Games przesunęła produkcję studia Digital Extremes na początek przyszłego roku. To oznacza, że fani pierwowzoru będą musieli poczekać kilka dodatkowych miesięcy na kolejne przygody Jackiego Estacado, który korzysta ze specjalnych mocy swojego wewnętrznego demona – tytułowej Ciemności.

The Darkness II w październiku, Inversion w lutym

Olek, 4 maja 2011, 20:36

Fani komiksowej serii The Darkness mogą już zacząć odliczać dni do premiery drugiej części gry na jej podstawie. Z informacji przekazanych przez wydawcę, którym jest firma 2K Games wynika, że The Darkness II trafi do sprzedaży na początku października. Nieco dłużej przyjdzie natomiast poczekać na nową markę w ofercie Namco Bandai, czyli Inversion. Gra zadebiutuje w lutym przyszłego roku.

Jakie będzie The Darkness II

Adrian Werner, 27 lutego 2011, 09:49

Kilka tygodni temu ujawniono, że trwają prace nad kontynuacją gry The Darkness. Teraz twórcy podzielili się ze światem sporą dawką nowych informacji na temat tego projektu.

Wieści ze świata (Killzone 3, Bizarre Creations, The Darkness II) 18/02/11

Jiker, 18 lutego 2011, 14:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o powrocie Mike’a Pattona w The Darkness II, becie i premierze MMO Forsaken World, nadciągających zmianach w trybie sieciowym Killzone 3, popularnośći Need for Speed World, a także pożegnaniu Bizarre Creations ze swymi fanami. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Killzone 3, The Darkness II, Sony) 10/02/11

Jiker, 10 lutego 2011, 14:58

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o udanych beta-testach Killzone 3, nowych szczegółach o The Darkness II, sprzedaży konsol Sony w Australii, a także planach wydawniczych dla konsol DS i Wii. Zapraszamy do lektury.

The Darkness II oficjalnie zapowiedziane

Jiker, 8 lutego 2011, 15:12

Firma 2K Games zapowiedziała oficjalnie The Darkness II – kontynuację jednej z najlepszych produkcji 2007 roku. Gra, nad którą pracuje studio Digital Extremes (twórcy oryginału ze Starbreeze Studios nie byli zainteresowani stworzeniem sequela) zostanie wydana jesienią tego roku, w wersjach na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.