Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat MediEvil

Powstanie remake MediEvil 2? Kompozytor daje nadzieję

Aquma, 5 lutego 2020, 10:58

Andrew Barnabas - kompozytor muzyki do gier z serii MediEvil - opublikował kilka tweetów, które sugerują, że remake pierwszej części sprzedał się lepiej, niż się wydawało. Jego zdaniem powstanie odświeżonej wersji „dwójki” nie jest wykluczone, choć żadna decyzja nie została w tej sprawie podjęta.

Recenzje MediEvil na PS4 - czy gra dorównuje oryginałowi?

Entelarmer, 23 października 2019, 18:45

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje remake'u gry MediEvil. Z dotychczasowych tekstów wynika, że twórcy wiernie odtworzyli oryginalną produkcję, ze wszystkimi jej zaletami oraz – niestety – wadami.

MediEvil dawniej i dziś - nowy gameplay z porównaniem do oryginału

Entelarmer, 7 października 2019, 21:10

Otrzymaliśmy kolejny pokaz rozgrywki z gry MediEvil. Tym razem możemy na własne oczy zobaczyć, jak (nie)zmieniła się rozgrywka w porównaniu do oryginalnego wydania z 1998 roku.

MediEvil - remake popularnej produkcji otrzyma demo [Aktualizacja]

AlexB, 24 września 2019, 22:44

Podczas prezentacji State of Play zapowiedziano demo MediEvil, czyli remake'u popularnej gry z 1998 roku opracowywanego przez studio Other Ocean Interactive. Powinno ono pojawić się w PlayStation Store w ciągu kilku godzin. Tytuł ukaże się 25 października wyłącznie na PlayStation 4.

Premiera Rebel Cops, złoty status MediEvil, rozwój Green Hell i inne wieści

AlexB, 18 września 2019, 15:03

Dziś piszemy o premierze Rebel Cops, złotym statusie MediEvil, szczegółach bety Cube World, aktualizacji Risk of Rain 2 i planowanych nowościach w Green Hell. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

MediEvil na PS4 z krótkim materiałem zza kulis produkcji

Serek, 15 sierpnia 2019, 10:33

Sony podzieliło się z fanami ponad 3-minutowym materiałem zza kulis prac nad odświeżoną wersją gry MediEvil. Z filmu możemy dowiedzieć się, jakie główne założenia mieli twórcy, oraz zobaczyć fragment rozgrywki.

MediEvil na PS4 - nowy zwiastun, data premiery i cena

Adrian Werner, 10 maja 2019, 08:31

Firma Sony wypuściła nowy zwiastun gry MediEvil. Poznaliśmy również datę premiery oraz cenę, a w PlayStation Store zaczęły być przyjmowane zamówienia przedpremierowe.

Gameplay z MediEvil na PS4 pojawi się na State of Play

Frozen, 7 maja 2019, 09:50

W nocy z czwartku na piątek Sony pokaże drugi w historii stream z serii State of Play. Potwierdzono, że wśród prezentowanych gier znajdą się MediEvil oraz zupełnie nowy, niepokazywany wcześniej tytuł.

Gameplay z MediEvil na pierwszym zwiastunie

Entelarmer, 31 października 2018, 17:52

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun odświeżonej wersji gry MediEvil. Filmik prezentuje fragmenty rozgrywki z nadchodzącego remastera, mającego zadebiutować w 2019 roku.

Zwiastun remake’u MediEvil zadebiutuje w Halloween

Aquma, 26 października 2018, 08:58

Shawn Layden – przewodniczący Sony Interactive Worldwide Studios – poinformował w czasie podcastu PlayStation Blogcast, że 31 października swoją premierę będzie miał trailer zapowiedzianego w zeszłym roku remake'u MediEvil.

MediEvil zmierza na PlayStation 4

Ender, 9 grudnia 2017, 07:14

W trakcie imprezy PlayStation Experience Sony zapowiedziało kompletny remaster pierwszej odsłony humorystycznej serii gier akcji MediEvil, który trafi na PlayStation 4. Gra ukazała się pierwotnie na konsoli PlayStation w 1998 roku.