Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Frontlines: Fuel of War

Wieści ze świata (Crysis 2, Resistance 3, Mortal Kombat) 30/06/11

Jiker, 30 czerwca 2011, 14:31

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o narzędziach moderskich do Crysis 2, straciu fanów Star Wars Galaxies z SOE, a także potencjalnej nowej grze Bethesda Softoworks. Zapraszamy do lektury.

Twórcy Frontlines: Fuel of War zapowiadają nową grę

Jiker, 27 maja 2009, 14:45

Firma KAOS Studios, producent dobrze przyjętej taktycznej strzelaniny Frontlines: Fuel of War, ujawniła pierwsze szczegóły na temat swojego kolejnego dzieła – strzelaniny FPP o tytule Homefront. Produkcja zostanie wydana w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, a także komputery osobiste.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 kwietnia 2009)

Jiker, 1 kwietnia 2009, 14:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: The Pitt ciągle dziurawy, DLC Snowblind do GoW 2 już dostępny, wielka aktualizacja EverQuesta II, milion egzemplarzy Frontlines: Fuel of War, Midway modyfikuje plan premii pieniężnych i inne. Zapraszamy do lektury.

Weekendowe promocje THQ na Steamie

vampire, 27 listopada 2008, 09:56

Wydawca THQ przygotował cztery weekendowe promocje (począwszy od dzisiaj aż do najbliższego poniedziałku, czyli 1 grudnia) specjalnie dla użytkowników Steamu. Trzy z nich stanowią tematyczne zestawy gier, które możemy nabyć w znacznie niższych cenach niż gdybyśmy chcieli kupić każdą z zawartych w nich produkcji osobno za pośrednictwem tej platformy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (29 października 2008)

Jiker, 29 października 2008, 11:51

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Aion: The Tower of Eternity w fazie beta-testów, łatka do Red Alert 3, Frontlines: Fuel of War z dodatkami, demonstracja nowego Banjo-Kazooie w ofercie Xbox Live Marketplace, piosenki do Guitar Hero: World Tour. Zapraszamy do lektury.

Wkrótce zadebiutuje pecetowe demo gry Frontlines: Fuel of War

Przemysław Zamęcki, 27 czerwca 2008, 10:32

Oficjalna strona firmy Kaos Studios przynosi świetną wiadomość dla fanów sieciowych strzelanin, którzy nie mieli jeszcze okazji wypróbować w działaniu gry Frontlines: Fuel of War. Otóż prawie w pięć miesięcy po rynkowym debiucie, pojawi się w końcu pecetowa wersja demonstracyjna.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (24 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 24 czerwca 2008, 11:29

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: nowości na XBLA, zapowiedzi Akelli, trofea PS3, premiery Hail to the Chimp, Big Beach Sports i Guitar Hero: On Tour, darmowa mapa dla Frontlines, opóźnienie premiery i beta testów Aion, Snake w Europie, kolejni dezerterzy z ESA i zapowiedź nowej gry dla skaterów. Zapraszamy do lektury.

Frontlines: Fuel of War - dodatkowy tryb dla rozgrywek multiplayer

Elrond, 8 czerwca 2008, 15:29

Na oficjalnej stronie gry Frontlines: Fuel of War znalazła się informacja o szykowanym dodatkowym trybie, który zaimplementowany zostanie do rozgrywek wieloosobowych we wspomnianej pozycji. Tryb nosi nazwę Conquer i pozwoli graczom m.in. na zdobywanie celów na mapie w dowolnej kolejności.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 czerwca 2008)

Jiker, 2 czerwca 2008, 09:51

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: demonstracja SimCity Societies, zwalcz nałóg palenia papierosów z Nintendo DS, Havok już darmowy, nowa odsłona cyklu Castlevania. Życzymy miłej lektury.

Frontlines: Fuel of War dostępny w Steamie jest uszkodzony

Przemysław Zamęcki, 3 marca 2008, 12:14

Uwaga na zakupy w Steamie. Przynajmniej w poniżej opisanym przypadku. Jak się bowiem okazuje, umieszczona w systemie za cenę 49.95 dolarów gra Frontlines: Fuel of War jest uszkodzona.

Frontlines: Fuel of War z multiplayerem dla 50 osób

Jiker, 17 lutego 2008, 14:43

Ciekawymi informacjami podzielił się z użytkownikami oficjalnego forum Frontlines: Fueal of War przedstawiciel firmy Kaos Studios. Mianowicie poinformował on, że Frontlines w wersji na konsolę Xbox 360 oferować będzie sieciową rozgrywkę toczoną na bardzo pojemnych serwerach.

THQ anonsuje specjalną edycję gry Frontlines: Fuel of War

Przemysław Zamęcki, 4 lutego 2008, 13:17

Koncern wydawniczy THQ zaanonsował wydanie w Wielkiej Brytanii specjalnej edycji wersji gry Frontlines: Fuel of War w wersjach na pecety i konsolę Xbox 360. Posiadacze konsoli Microsoftu będą mogli zakupić ją jedynie za pośrednictwem brytyjskiej sekcji internetowego sklepu Amazon, zaś zwolennicy komputerów osobistych w sklepie Play.com.

Nigdy więcej Juiced i Stuntmana - koncern THQ zmienia plany na przyszłość

Przemysław Zamęcki, 24 stycznia 2008, 07:10

Wbrew wcześniejszemu stanowisku, koncern THQ zdecydował się na usunięcie ze swojej listy wydawniczej gry Frontlines: Fuel of War w wersji na PlayStation 3. Noworoczne cięcia nie ograniczą się jednak tylko do tego tytułu. Również posiadacze starszej konsoli Sony, PlayStation 2, zostaną pozbawieni możliwości zabawy w Destroy All Humans: Big Willy Unleashed.

W Frontlines: Fuel of War zagramy na PlayStation 3

Krystian Smoszna, 22 stycznia 2008, 07:25

Gra Frontlines: Fuel of War w wersji na konsolę PlayStation 3 ukaże się na rynku, ale w późniejszym terminie – stwierdził koncern THQ, komentując informacje amerykańskich sklepów internetowych o anulowaniu tej edycji programu.

Frontlines: Fuel of War bez edycji na konsolę PlayStation 3?

Krystian Smoszna, 21 stycznia 2008, 08:54

Nie mamy dobrych wieści dla tych użytkowników konsol PlayStation 3, którzy ostrzyli sobie zęby na nową strzelaninę firmy Kaos Studios, zatytułowaną Frontlines: Fuel of War. Amerykańskie sklepy internetowe Gamestop i EB Games utrzymują, że nowojorski producent zaniechał dalszych prac nad tą edycją gry.

Demo gry Frontlines: Fuel of War już dostępne

Krystian Smoszna, 13 grudnia 2007, 07:12

Zgodnie z obietnicą daną w październiku bieżącego roku, nowojorska firma Kaos Studios przygotowała dla użytkowników konsol Xbox 360 wersję demonstracyjną gry Frontlines: Fuel of War.

Trzy gry firmy THQ zostaną wydane najwcześniej w kwietniu 2008 roku

Krystian Smoszna, 23 października 2007, 10:31

Aż trzy gry z katalogu wydawniczego koncernu THQ, zostaną opublikowane na rynku później niż początkowo zakładano – poinformowali wczoraj przedstawiciele wspomnianej wyżej firmy. Opóźnienie zaliczyły następujące tytuły: Frontlines: Fuel of War, Destroy All Humans!: Path of the Furon i de Blob.

Już w grudniu przetestujemy Frontlines: Fuel of War

Jiker, 21 października 2007, 17:29

Frontlines: Fuel of War zapowiada się na solidną dawkę pierwszoosobowej strzelaniny utrzymanej w nieco futurystycznych klimatach. Choć oficjalna premiera programu planowana jest dopiero na początek przyszłego roku, to zainteresowani grą posiadacze konsoli Xbox 360 będą mogli przetestować ją kilka tygodni wcześniej.

Czy badania nad umysłami testerów Frontline: Fuel of War pomogą w osiągnięciu sukcesu komercyjnego?

Jiker, 22 sierpnia 2007, 14:10

Przeprowadzanie ankiet wśród osób testujących wczesne wersje gier, mających powiedzieć producentowi co w jego projekcie jest odbierane pozytywnie, a co negatywnie, jest standardową procedurą. Być może juz niedługo główni zainteresowani będą mogli porzucić ją na rzecz czegoś zdecydowanie ciekawszego. Istnieją bowiem duże szanse na to, że narzędzia firmy EmSense zrewolucjonizują proces produkcji.

THQ jest dobrej myśli, pomimo straty 9,3 miliona dolarów

Maciej Jałowiec, 1 sierpnia 2007, 19:00

Dzisiaj firma THQ ogłosiła, że w pierwszym kwartale jej roku fiskalnego 2008 odnotowała stratę na poziomie ponad dziewięciu milionów USD. Co ciekawe, szefostwo firmy nie martwi taki stan rzeczy i spodziewa się sukcesów w nadchodzących miesiącach.

Frontlines: Fuel of War zalicza opóźnienie

Krystian Smoszna, 11 maja 2007, 07:12

Frontlines: Fuel of War – pierwszoosobowa strzelanina, za której przygotowanie odpowiada nowojorska grupa Kaos Studios – nie doczeka się premiery pod koniec tego roku, jak wcześniej zapowiadano. Koncern THQ, Inc. ogłosił wczoraj, że produkt trafi do sklepów najwcześniej w styczniu.

THQ otworzyło nowe studio developerskie

Metatron, 19 lipca 2006, 09:23

THQ Inc. powołało do życia nowe studio developerskie zajmujące się tworzeniem gier na konsole nowej generacji. Studio nazywa się Incinerator i swoją siedzibę ma w mieście Carlsbad w Kalifornii.

Ruszyła strona Frontlines: Fuel Of War

Metatron, 23 czerwca 2006, 12:10

Gra akcji/FPS Frontlines: Fuel Of War, o której już informowaliśmy, doczekała się swojej oficjalnej strony: http://www.frontlinesgame.com. Co prawda obecnie ogranicza się ona do 4 (słownie: czterech!) screenshotów i suchego podania informacji o powstającym produkcie, ale to już wystarczy by zelektryzować każdego miłośnika konfliktów zbrojnych.

Frontlines: Fuel Of War oficjalnie

Elrond, 21 kwietnia 2006, 14:22

Wczoraj, powołując się na artykuł zawarty w najnowszym numerze magazynu Game Informer, poinformowaliśmy Was o fakcie tworzenia przez Kaos Studios pierwszoosobowego shootera o nazwie Frontlines: Fuel Of War. Dzisiaj wiadomość ta uzyskała status oficjalnej, gdyż przedstawiciele firmy wydawniczej THQ wydali w tej sprawie oświadczenie prasowe.

Frontlines: Fuel Of War od THQ i Kaos Studios

Elrond, 20 kwietnia 2006, 15:17

Przedstawiciele THQ poinformowali, iż w utworzonej pod jej skrzydłami firmie developerskiej, Kaos Studios, trwają prace nad projektem Frontlines: Fuel Of War. Gra reprezentować ma gatunek pierwszoosobowych shooterów a jej akcja przeniesie nas w niezbyt odległą przyszłość, w sam środek konfliktu zbrojnego pomiędzy frakcjami Western Coalition (USA oraz Europa) a Red Star (Rosja i Chiny).