Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Shadow Tactics za darmo w Epic Store; Evil Dead: The Game za tydzień [Aktualizacja]

Miłosz Szubert, 10 listopada 2022, 17:05

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępnione za darmo zostaną gry Shadow Tactics: Blades of the Shogun oraz Alba: A Wildlife Adventure. Obie produkcje będzie można odebrać do 17 listopada.

Shadow Tactics za darmo na GOG-u, będą jeszcze 3 kolejne gry

Agnieszka Adamus, 14 grudnia 2021, 14:03

Do 5 stycznia na GOG.com trwa Zimowa Wyprzedaż. Promocją objęte zostały takie tytuły jak Hellish Quart, Disco Elysium, Divinity: Original Sin 2 oraz Gamedec. Dodatkowo za darmo odbierzemy Shadow Tactics: Blades of the Shogun. W kolejnych dniach pojawią się jeszcze trzy inne bezpłatne gry.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko’s Choice. Nowy gameplay

Dariusz Kędra, 28 sierpnia 2021, 09:53

Po pięciu latach od premiery Shadow Tactics: Blades of the Shogun otrzymamy samodzielne rozszerzenie do tego taktycznego RTS-a w duchu serii Commandos. Na gamescomie zaprezentowano zwiastun zawierający gameplay z dodatku.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice zapowiedziane

Adrian Werner, 25 marca 2021, 23:09

Firma Daedalic Entertainment i studio Mimimi Games zapowiedziały samodzielny dodatek Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice, który skoncentruje się na przygodach tytułowej wojowniczki Ninja.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun za darmo w Epic Games Store

Bartosz Woldański, 28 grudnia 2019, 17:32

Kolejny dzień świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store, kolejna darmowa gra. Tym razem padło na wzorowaną na serii Commandos strategię Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun ukaże się na konsolach pod koniec lipca

Kamil Zwijacz, 25 maja 2017, 08:50

Inspirowana serią Commandos gra strategiczna Shadow Tactics: Blades of the Shogun ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One 28 lipca bieżącego roku.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun trafiło do sprzedaży

Adrian Werner, 7 grudnia 2016, 09:40

Do sprzedaży trafiła gra Shadow Tactics: Blades of the Shogun, czyli strategia odtwarzająca styl rozgrywki z popularnego przed laty cyklu Commandos. W Polsce produkcja ukazała się w specjalnym wydaniu pudełkowym, zawierającym kilka atrakcyjnych bonusów, takich jak płyta z soundtrackiem oraz artbook.

Demo Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Krzysztof Sobiepan, 22 listopada 2016, 10:39

Studio Mimimi Productions powoli zbliża się do zakończenia prac nad Shadow Tactics: Blades of the Shogun – taktyczną skradanką, osadzoną w japońskim okresie Edo. W ramach przygotowań do premiery twórcy udostępnili na PC wersję demonstracyjną gry.

Wieści ze świata (Rainbow Six: Siege, Homefront: The Revolution, Firewatch, Shadow Tactics: Blades of the Shogun) 10/11/2016

Krzysztof Mysiak, 10 listopada 2016, 14:45

Dziś piszemy o szczegółach na temat czwartego dodatku do Rainbow Six: Siege (Operation Red Crow), drugim fabularnym DLC do Homefront: The Revolution (Aftermath), trybie Free-Roam w Firewatch na PC i PS4 oraz o ekskluzywnym wydaniu pudełkowym gry Shadow Tactics: Blades of the Shogun od Techlandu. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Shadow Tactics wskrzesi styl rozgrywki z serii Commandos

Adrian Werner, 15 marca 2016, 10:35

Firma Daedalic Entertainment zapowiedziała Shadow Tactics: Blades of the Shogun, czyli taktyczną skradankową strategię w stylu cyklu Commandos, w której pokierujemy grupą agentów wypełniających tajne misje w XVII-wiecznej Japonii.