Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Splinter Cell: Chaos Theory za darmo; Ubisoft świętuje urodziny serii

Agnieszka Adamus, 17 listopada 2021, 16:03

Do 25 listopada możecie odebrać za darmo Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory. Produkcja będzie przypisana do Waszego konta Ubisoft.

Rzut okiem na serię Splinter Cell, czyli "My name is Sam Fisher. I'm a soldier"

Robson, 20 sierpnia 2013, 17:39

Tuż przed premierą najnowszej części przygód Samuela Rybaka wspominam sobie historię jednej z flagowych serii Ubisoftu. Noktowizory w dłoń!

Zobacz zwiastun fanowskiego serialu Splinter Cell: Extinction

Hed, 19 czerwca 2011, 14:16

Twórcy z niezależnej firmy producenckiej Companion Pictures opublikowali zwiastun fanowskiego miniserialu Splinter Cell: Extinction, który będzie rozgrywał się w uniwersum stworzonym przez Ubisoft. W produkcji opartej na znanej serii gier o przygodach Sama Fishera poznamy losy pewnego agenta NSA, który odkrywa międzynarodowy spisek.

Ubisoft zapowiada Splinter Cell Trilogy na PlayStation 3

Jiker, 22 grudnia 2010, 10:18

Zgodnie z oczekiwaniami i plotkami, jakimi byliśmy karmieni przez kilka ostatnich miesięcy, w przyszłym roku na sklepowe półki trafu trylogia Splinter Cell, składająca się z trzech pierwszych odsłon serii sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy’egp.

Wieści ze świata (Super Meat Boy, Final Fantasy XIV, Homefront) 17/11/10

Jiker, 17 listopada 2010, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie debiutu pecetowego Super Meat Boy, dodatkach do Crackdown 2 i Worms 2: Armageddon, amerykańskiej wersji Prince of Persia Trilogy, a także zestawie gier z serii Splinter Cell. Zapraszamy do lektury.

Odświeżone trylogie Mortal Kombat i Prince of Persia coraz bardziej pewne?

Sarge, 28 września 2010, 10:30

Odświeżone wydania znanych gier robią się coraz bardziej popularne – szczególnie jeśli mamy do czynienia z przeniesieniem najbardziej cenionych serii i dostosowaniem ich do najnowszych standardów. Tym razem wygląda na to, że ciekawa oferta szykuje się dla fanów przygód Księcia Persji oraz cyklu Mortal Kombat.

Wieści ze świata (Killzone 3, Star Wars: The Old Republic, Ratchet & Clank) 09/08/10

Hed, 9 sierpnia 2010, 14:36

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Kolejny poniedziałek przynosi informacje o następnej grze z serii Ratchet & Clank, projekcie nawiązującym do Świata Mroku, potyczkach kosmicznych w Star Wars: The Old Republic oraz zbliżającej się wielkimi krokami becie Killzone 3.

Nowy Splinter Cell pod opieką Jade Raymond

Rock Alone, 25 maja 2010, 17:25

Jak ujawniła szefowa Ubisoft Toronto - Jade Raymond studio zajmuje się właśnie pracami nad nowym projektem związanym z marką Splinter Cell. Chociaż na temat samego tytułu trudno coś jeszcze powiedzieć, to trzeba przyznać że plany dotyczące studia robią naprawdę spore wrażenie.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki wzbogacona o 8 tytułów

Hed, 16 kwietnia 2010, 09:00

Firma Cenega Poland ujawniła wszystkie nowe tytuły, które dzisiaj trafią do sprzedaży w ramach Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Wśród produkcji pojawią się takie hity jak: Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific, Resident Evil 4, Far Cry, Tomb Raider: Anniversary, czy chociażby pakiet Splinter Cell Kolekcja. Każdą z gier będzie można kupić za sugerowaną cenę 29,99 złotych.

Nowe tytuły w pomarańczowej kolekcji Cenegi Poland

Hed, 8 kwietnia 2010, 11:12

Firma Cenega Poland ujawniła kolejne tytuły, które zostaną wydane w serii Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Wśród nich znajdują się: Splinter Cell Trylogia (trzy części serii w jednym zestawie), Chessmaster: Grandmaster Edition (czyli popularny symulator szachowy) oraz Tomb Raider: Anniversary (odświeżona wersja klasycznej gry o przygodach Lary Croft).

Ubisoft dołącza do Steama

Przemysław Zamęcki, 2 kwietnia 2008, 07:25

Firmy Ubisoft i Valve poinformowały, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy usługa Steam poszerzy się o znaczną ilość tytułów, których wydawcą jest francuski koncern.

Nadchodzi pierwszy trailer Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

eLKaeR, 10 maja 2007, 09:09

Nowy wizerunek Sama Fishera z gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction widzieliśmy już na obrazkach z fińskiego magazynu Pelaaja oraz na tapetach z serwisu GameWallpapers.com. Brakuje nam jeszcze przedstawienia tego bohatera w ruchu, ale o to zadba popularny amerykański kanał telewizyjny Spike TV.

Pierwsze obrazki wysokiej jakości z nowej odsłony cyklu Tom Clancy's Splinter Cell

Krystian Smoszna, 8 maja 2007, 07:37

Pierwsze, wysokiej jakości obrazki z wciąż niezapowiedzianej oficjalnie gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction, pojawiły się wczoraj w Internecie, a dokładniej na łamach serwisu GameWallpapers.

Twórcy gry Splinter Cell: Conviction nie wyrazili się negatywnie o konsoli PlayStation 3

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 08:36

Wczoraj zaprezentowaliśmy na łamach naszego serwisu zbiór nowych informacji dotyczących gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction, które zostały ujawnione przez fiński magazyn Pelaaja. Z naszego tekstu wynikało, że konsola PlayStation 3 jest zbyt słaba, aby udźwignąć produkt Ubisoftu w takiej samej postaci, jak na konkurencyjnym Xboksie 360. Dziś czas sprostować te rewelacje...

Co dokładnie napisano w magazynie Pelaaja o Splinter Cell: Conviction?

eLKaeR, 6 maja 2007, 08:08

On wygląda jak menel! - takie głosy można było odnotować wśród graczy, którzy zobaczyli nowy wizerunek Sama Fishera, ukazany w pierwszej zapowiedzi Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, opublikowanej przez fiński magazyn Pelaaja. Artykuł o nadchodzącej grze ze stajni Ubisoft Entertainment został już przetłumaczony z języka oryginalnego, więc możemy zaserwować Wam kilka ciekawych informacji.

Zobaczcie nowego Sama Fishera w akcji!

eLKaeR, 5 maja 2007, 14:32

Tworzoną właśnie przez pracowników korporacji Ubisoft Entertainment nową grę z cyklu Tom Clancy's Splinter Cell, noszącą podtytuł Conviction, zapowiedziano w najświeższym numerze fińskiego magazynu Pelaaja. Pisaliśmy na ten temat wczoraj i do naszej wiadomości dołączyliśmy trzy grafiki koncepcyjne, przedstawiające projekty lokacji. Dziś czas na ilustracje, ukazujące Sama Fishera w akcji.

Pierwsze wieści dotyczące gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Krystian Smoszna, 3 maja 2007, 08:46

W najnowszym numerze fińskiego magazynu Pelaaja ukazała się zapowiedź nowej gry z serii Tom Clancy’s Splinter Cell. Artykuł utrzymuje, że piąta odsłona popularnego cyklu będzie opublikowana na rynku pod nazwą Conviction. Tytuł ten nie powinien być niespodzianką dla fanów Sama Fishera, gdyż było o nim głośno już we wrześniu ubiegłego roku.

Nowe informacje na temat Splinter Cell 4

Jiker, 22 listopada 2005, 15:45

Były już dokumenty i niewyraźne filmy. Były rozmazane screenshoty. Dzisiaj mamy dla Was z kolei nowe, pewne i jeszcze gorące informacje na temat czwartej części popularnego cyklu Tom Clancy’s Splinter Cell przygotowywanej przez UbiSoft.

Więzienne zamieszki z udziałem Sama Fishera

eLKaeR, 17 listopada 2005, 07:55

Sam Fisher w czwartej części Tom Clancy’s Splinter Cell trafi do więzienia, co de facto stało się jasne w ubiegłym tygodniu przy okazji ujawnienia pierwszych obrazków, ukazujących wygląd nadchodzącej gry. Tymczasem internetowa witryna www.bewaresamfisher.com, o której regularnie piszemy od początku bieżącego miesiąca, wzbogaciła się o kilka nowych elementów.

Mamy screenshoty z czwartej części Splinter Cell!

eLKaeR, 11 listopada 2005, 11:44

Nasz wczorajszy news, dotyczący czwartej części popularnej serii Tom Clancy’s Splinter Cell, zawierał m.in. francuski paszport Sama Fishera, wystawiony na nazwisko Jean-Pierre Martin i zaczerpnięty z intrygującej witryny internetowej www.bewaresamfisher.com. Z ojczyzną Woltera wiąże się także niniejsza wiadomość nt. nowych przygód „Rybaka”, gdyż strona JeuxFrance.com pokazała pierwsze screenshoty!

Co nowego w sprawie czwartej części serii Tom Clancy's Splinter Cell?

eLKaeR, 10 listopada 2005, 11:11

Dokładnie po tygodniu od naszego newsa na temat strony internetowej www.bewaresamfisher.com pojawiły się na niej nowe elementy, zapowiadające czwartą część popularnej serii Tom Clancy’s Splinter Cell. Zapraszamy zatem Szanownych Czytelników do zapoznania się ze szczegółami i wyrażenia opinii w niniejszej kwestii.

Wyciekł scenariusz filmu Splinter Cell

maciek_ssi, 7 listopada 2005, 13:22

Informowaliśmy Was w sierpniu na temat zmiany obsady producentów filmu Sprinter Cell. Z projektu zrezygnowało Paramount Pictures, a filmem miało się zająć studio DreamWorks. Do obecnej chwili nie znamy poczynań nowego właściciela praw. Na szczęście pojawiły się informacje, które powinny nas najbardziej interesować. Ekipa internetowego magazynu filmowego Latino Review dotarła do fabuły filmu napisanej przez Stuarta Beattiego.

Strzeż się Sama Fishera

eLKaeR, 3 listopada 2005, 07:44

Sam Fisher wydalony z organizacji Third Echelon, dla której wykonywał misje w trzech dotychczasowych odsłonach serii Tom Clancy’s Splinter Cell – taki dość nieprawdopodobny scenariusz ziści się w czwartej części niniejszego cyklu, o czym dowiadujemy się ze specjalnej strony internetowej, założonej przez Ubisoft Entertainment i nazwanej Beware Sam Fisher (literalnie: Strzeż się Sama Fishera).

Czwarta odsłona cyklu Tom Clancy's Splinter Cell oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 5 października 2005, 09:07

Częściowo potwierdziły się rewelacje magazynu Electronic Gaming Monthly, który pod koniec sierpnia bieżącego roku opublikował pierwsze informacje na temat nowej odsłony cyklu Tom Clancy’s Splinter Cell. Wczoraj UbiSoft oficjalnie zapowiedział wydanie tego programu.

Tom Clancy's Splinter Cell 4 już na początku przyszłego roku?

Krystian Smoszna, 1 września 2005, 08:39

Znamy już przybliżone daty wydania czwartej odsłony popularnego cyklu Tom Clancy’s Splinter Cell, mimo iż nikt jej jeszcze oficjalnie nie zapowiedział. Ot, mała ciekawostka przyrodnicza, którą zawdzięczamy wydawanemu w Stanach Zjednoczonych magazynowi Electronic Gaming Monthly.

Nie będzie filmu na podstawie Splinter Cell od Paramount Pictures

Elrond, 12 sierpnia 2005, 15:18

Pierwszy raz na temat filmu z Samem Fisherem w roli głównej wspominaliśmy chyba pod koniec zeszłego roku (Sam Fisher na srebrnym ekranie). Od tej pory upłynęło już sporo wody w rzekach i nagle okazuje się, iż Paramount Pictures rezygnuje z tego projektu. Jednak nie oznacza to, iż zarzucono pomysł przeniesienia Splinter Cell na ekran kinowy.

Splinter Cell 4 w produkcji?

Krystian Smoszna, 26 lipca 2005, 07:44

Wczoraj na łamach francuskiego serwisu JeuxFrance.com, ukazał się artykuł dotyczący pierwszych (ujawnionych rzekomo przez UbiSoft) informacji na temat czwartej odsłony popularnej serii Tom Clancy’s Splinter Cell.

Steel Squaw, czyli pierwsza mapka do Splinter Cell: Chaos Theory dostępna do pobrania

ComCo, 14 lipca 2005, 12:06

Miłośnicy skradania się i cichego likwidowania przeciwników w butach tajnego agenta do wykonywania „nieistniejących” zadań specjalnych z powodzeniem mogą ponownie sięgnąć po grę Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory. Korporacja Ubisoft udostępniła do pobrania pierwszą (z zapowiadanych kilku) dodatkową mapę do wspomnianej produkcji.

Gdzie są obiecane mapy dla Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory?

eLKaeR, 10 lipca 2005, 08:08

Według zapowiedzi firmy Ubisoft Entertainment z połowy maja bieżącego roku dodatkowe poziomy dla pecetowej i konsolowej (tylko platforma Microsoft Xbox) wersji gry pt. Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory miały trafić do Sieci w krótkim czasie. Niestety developerzy nadal nie umieścili w Internecie wszystkich obiecanych map, ale podali w miarę konkretne terminy ich debiutów.

UbiSoft planuje konkurs na najlepszą mapę do Splinter Cell: Chaos Theory

Krystian Smoszna, 8 lipca 2005, 08:18

Wielbiciele gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory, którzy przy okazji parają się produkcją map, będą mieć pracowite wakacje. Zgodnie z informacjami płynącymi z obozu UbiSoft, już wkrótce wystartuje konkurs na przygotowanie najlepszej areny do zmagań w wymienionym wyżej tytule.

Zakończył się konkurs Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - gra za friko!

Solnica, 20 czerwca 2005, 12:37

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Konkurs Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - gra za friko!

Solnica, 17 czerwca 2005, 14:01

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Splinter Cell: Chaos Theory DS w "złocie"

Krystian Smoszna, 6 czerwca 2005, 12:26

Nie tak dawno, bo w maju bieżącego roku przedstawiliśmy Wam garść szczegółów dotyczących konwersji gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory na konsolę Nintendo DS. Okazuje się, że program jest już gotowy i właśnie powędrował do tłoczni, o czym poinformowała wczoraj firma UbiSoft.

Dodatkowe atrakcje w Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

eLKaeR, 14 maja 2005, 12:44

Już od ponad dwóch tygodni w naszym kraju można nabyć zlokalizowaną PeCetową wersję Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory, w której główną rolę gra Mirosław Baka. Firma Ubisoft Entertainment szykuje tymczasem prawdziwą gratkę dla posiadaczy najnowszego epizodu przygód Sama Fishera, będących zarazem entuzjastami zabawy w trybie multiplayer.

Co ciekawego w Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory dla NDS?

eLKaeR, 12 maja 2005, 07:07

Posiadacze mobilnej platformy Nintendo DS, grający w Metroid Prime: Hunters, chwalą system sterowania, w którym bardzo istotną rolę spełnia dolny ekran dotykowy. Panel ten ma również być nadzwyczaj przydatny podczas zabawy z kieszonkową wersją popularnego produktu, zatytułowanego Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory.

Dlaczego Sam Fisher używa dezodorantu AXE?

Michał Bobrowski, 6 kwietnia 2005, 12:51

Splinter Cell: Chaos Theory został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez recenzentów na całym świecie. Można się spodziewać, że pozytywne komentarze i opinie bardzo dobrze wpłyną na poziom sprzedaży tego tytułu. Jak się okazuje, sytuacja ta cieszy nie tylko właścicieli Ubi Softu ale również decydentów w firmach, których część na pierwszy rzut oka ma mało wspólnego z grami komputerowymi...

Zagrajcie na N-Gage w demo Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory!

eLKaeR, 5 kwietnia 2005, 12:55

Posiadacze kieszonkowych konsol N-Gage lub N-Gage QD niechaj uważają, gdyż z Sieci (konkretnie z oficjalnej strony internetowej) można całkowicie za darmo pobrać mobilną edycję demonstracyjną bestsellerowej gry 3D pt. Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory. Pełna wersja dostępna jest w sprzedaży od 23 marca bieżącego roku, a my po raz pierwszy o dziele firmy Gameloft pisaliśmy 12 grudnia 2004.

Poradnik: Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory

Redakcja GRYOnline.pl, 31 marca 2005, 18:19

Poradnik do trzeciej części serii Clancy’s Splinter Cell, oznaczonej podtytułem Chaos Theory, w którym znajdziecie dokładny opis przejścia trybu singleplayer (dla pojedynczego gracza) w oparciu o najwyższy dostępny poziom trudności (Expert).

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - premiera już za dwa dni!

Krooliq, 29 marca 2005, 12:25

Firma Ubisoft podała właśnie do wiadomości, że tak jak wcześniej zapowiadała, tak też się stanie i najnowsza odsłona niezwykle popularniej serii Tom Clancy's Splinter Cell, o podtytule Chaos Theory 31 marca trafi do sklepów w Północnej Ameryce. Warto dodać, iż rozpoczęto już wysyłkę gier zamówionych przedpremierowo. Polscy fani tej serii muszą uzbroić się w cierpliwość i jeszcze trochę poczekać, ponieważ premiera tej produkcji w naszym kraju nastąpi 27 kwietnia.

Najnowsze hity UbiSoft w ofercie Direct2Drive

Krystian Smoszna, 23 marca 2005, 12:39

Przedstawiciele UbiSoft poinformowali wczoraj o zawarciu specjalnego porozumienia z firmą IGN Entertainment, na mocy którego wydawane przez ten pierwszy koncern gry (w tym najnowsze hity) trafią do oferty serwisu Direct2Drive, specjalizującego się w sprzedaży i udostępnianiu programów rozrywkowych drogą elektroniczną.

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory w "złocie"

Krystian Smoszna, 23 marca 2005, 08:51

Koncern UbiSoft poinformował w dniu wczorajszym, że najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii Tom Clancy’s Splinter Cell, o podtytule Chaos Theory, osiągnęła „złoty” status i powędrowała do tłoczni. Wbrew wcześniejszym obawom, wydawcy udało się dotrzymać zapowiadanej daty premiery programu.

Powód do dumy dla Ubisoftu i gratka dla graczy, czyli Splinter Cell: Chaos Theory

Krooliq, 17 marca 2005, 14:43

Firma Ubisoft, czyli jeden z największych światowych wydawców gier, może mieć dzisiaj powód do dumy. Amerykański magazyn Official Xbox Magazine przyznał najwyższą w swojej historii ocenę 9.9 z 10 grze Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory. Powód do dumy Ubisoftu jest tym większy, że Official Xbox Magazine jest najważniejszym i najpopularniejszym czasopismem o tematyce Xboxa (400 000 sprzedawanych egzemplarzy).

Ścieżka dźwiękowa z gry Splinter Cell: Chaos Theory jednak w Polsce

Cisek, 9 marca 2005, 14:18

Los czasem bywa przewrotny. Zaledwie wczoraj przy okazji omawiania specyfikacji płyty DVD-Audio z ilustracją muzyczną do Splinter Cell: Chaos Theory wyraziłem przekonanie, że polscy gracze nigdy nie będą mieli możliwości zapoznania się z tym niecodziennym wydawnictwem. Marzenie o dołączeniu płyty do pełnej wersji gry wprawdzie się nie ziściło, ale miło jest nam poinformować, że dzięki firmie Isound Labels ścieżka dźwiękowa zawita do polskich sklepów.

Ścieżka dźwiękowa z gry „Splinter Cell 3: Chaos Theory” w formacie DVD-Audio

Cisek, 8 marca 2005, 18:00

Fani Sama Fishera i wszyscy pozostali miłośnicy dobrej muzyki ilustracyjnej będą mieli w tym miesiącu nie lada gratkę. Dzięki firmie Coding Technologies już pod koniec marca otrzymają w swoje ręce ścieżkę dźwiękową z nadchodzącej, trzeciej części przygód agenta Fishera. I nie byłoby w tym nic dziwnego ani szczególnie interesującego, gdyby nie format, w jakim owe nagrania się ukażą.

Splinter Cell: Chaos Theory w terminie?

Elrond, 8 marca 2005, 09:58

Jak poinformowali redaktorzy serwisu GamersHell, według wewnętrznych źródeł Ubisoftu, Xboxowa wersja Splinter Cell: Chaos Theory weszła w złotą fazę i gotowa jest do tłoczenia. Pozostałe wersje gry (PC, PS2 oraz GC) powinny być złote jeszcze w tym tygodniu. Oznacza to, iż planowany termin wydania, 31 marca, zostanie dotrzymany.

King Kong, Revenge of the Sith oraz Splinter Cell: Chaos Theory również na Nintendo DS

Krystian Smoszna, 10 lutego 2005, 10:13

Mimo niejasnej sytuacji związanej z Electronic Arts, firma Ubisoft nie zamierza zwalniać tempa. W dniu wczorajszym przedstawiciele francuskiego koncernu oficjalnie zapowiedzieli prace nad kolejnymi po Bombermanie, grami przeznaczonymi na przenośną konsolę Nintendo DS.

Amon Tobin autorem ścieżki dźwiękowej Splinter Cell: Chaos Theory

Speed, 26 stycznia 2005, 14:02

UbiSoft rozpoczął przyjmowanie zamówień przedpremierowych na płytę ze ścieżką dźwiękową najnowszej części sagi Tom Clancy's Splinter Cell, zatytułowanej Chaos Theory. Krążek powinien zainteresować nie tylko fanów gry, ale również zwolenników dobrej muzyki. Jego twórca to znany muzyk, dla wielu mistrz połamanego bitu, alternatywnej elektroniki i pokręconego drum’n’bassu – Amon Tobin.

Ruszyły beta-testy trybu multiplayer w Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Krystian Smoszna, 19 stycznia 2005, 12:56

Zaledwie przed czterema dniami informowaliśmy Was o planowanych przez koncern UbiSoft beta-testach trybu multiplayer w Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory. Okazało się, że nie trzeba było na nie długo czekać: od wczoraj można spróbować swoich sił w nowej strzelaninie, ale pod jednym warunkiem – trzeba za to zapłacić.

Za kulisami Splinter Cell: Chaos Theory

Elrond, 17 stycznia 2005, 14:26

W sieci pojawiły się filmy, na których zespół developerski Splinter Cell: Chaos Theory, dzieli się z graczami szczegółami powstawania gry. Wszystkich zainteresowanych kulisami tworzenia gry zapraszamy na nasze serwery.

UbiSoft zapowiada beta-testy trybu multiplayer w Splinter Cell: Chaos Theory

Krystian Smoszna, 15 stycznia 2005, 11:54

Mamy dla Was dwie wiadomości: dobrą i złą. Zacznijmy od tej pozytywnej: już wkrótce rozpoczną się beta-testy trybu multiplayer w Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory – poinformował wczoraj koncern UbiSoft na łamach oficjalnej strony gry. Niestety – i to jest ta zła wiadomość – na początku będą mogli z niej skorzystać tylko wybrańcy, w dodatku mający w zapasie nieco gotówki.