Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Rzut okiem na serię Splinter Cell, czyli "My name is Sam Fisher. I'm a soldier"

Robson, 20 sierpnia 2013, 17:39

Tuż przed premierą najnowszej części przygód Samuela Rybaka wspominam sobie historię jednej z flagowych serii Ubisoftu. Noktowizory w dłoń!

Zobacz zwiastun fanowskiego serialu Splinter Cell: Extinction

Hed, 19 czerwca 2011, 14:16

Twórcy z niezależnej firmy producenckiej Companion Pictures opublikowali zwiastun fanowskiego miniserialu Splinter Cell: Extinction, który będzie rozgrywał się w uniwersum stworzonym przez Ubisoft. W produkcji opartej na znanej serii gier o przygodach Sama Fishera poznamy losy pewnego agenta NSA, który odkrywa międzynarodowy spisek.

Ubisoft zapowiada Splinter Cell Trilogy na PlayStation 3

Jiker, 22 grudnia 2010, 10:18

Zgodnie z oczekiwaniami i plotkami, jakimi byliśmy karmieni przez kilka ostatnich miesięcy, w przyszłym roku na sklepowe półki trafu trylogia Splinter Cell, składająca się z trzech pierwszych odsłon serii sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy’egp.

Wieści ze świata (Super Meat Boy, Final Fantasy XIV, Homefront) 17/11/10

Jiker, 17 listopada 2010, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie debiutu pecetowego Super Meat Boy, dodatkach do Crackdown 2 i Worms 2: Armageddon, amerykańskiej wersji Prince of Persia Trilogy, a także zestawie gier z serii Splinter Cell. Zapraszamy do lektury.

Odświeżone trylogie Mortal Kombat i Prince of Persia coraz bardziej pewne?

Sarge, 28 września 2010, 10:30

Odświeżone wydania znanych gier robią się coraz bardziej popularne – szczególnie jeśli mamy do czynienia z przeniesieniem najbardziej cenionych serii i dostosowaniem ich do najnowszych standardów. Tym razem wygląda na to, że ciekawa oferta szykuje się dla fanów przygód Księcia Persji oraz cyklu Mortal Kombat.

Wieści ze świata (Killzone 3, Star Wars: The Old Republic, Ratchet & Clank) 09/08/10

Hed, 9 sierpnia 2010, 14:36

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Kolejny poniedziałek przynosi informacje o następnej grze z serii Ratchet & Clank, projekcie nawiązującym do Świata Mroku, potyczkach kosmicznych w Star Wars: The Old Republic oraz zbliżającej się wielkimi krokami becie Killzone 3.

Nowy Splinter Cell pod opieką Jade Raymond

Rock Alone, 25 maja 2010, 17:25

Jak ujawniła szefowa Ubisoft Toronto - Jade Raymond studio zajmuje się właśnie pracami nad nowym projektem związanym z marką Splinter Cell. Chociaż na temat samego tytułu trudno coś jeszcze powiedzieć, to trzeba przyznać że plany dotyczące studia robią naprawdę spore wrażenie.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki wzbogacona o 8 tytułów

Hed, 16 kwietnia 2010, 09:00

Firma Cenega Poland ujawniła wszystkie nowe tytuły, które dzisiaj trafią do sprzedaży w ramach Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Wśród produkcji pojawią się takie hity jak: Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific, Resident Evil 4, Far Cry, Tomb Raider: Anniversary, czy chociażby pakiet Splinter Cell Kolekcja. Każdą z gier będzie można kupić za sugerowaną cenę 29,99 złotych.

Nowe tytuły w pomarańczowej kolekcji Cenegi Poland

Hed, 8 kwietnia 2010, 11:12

Firma Cenega Poland ujawniła kolejne tytuły, które zostaną wydane w serii Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Wśród nich znajdują się: Splinter Cell Trylogia (trzy części serii w jednym zestawie), Chessmaster: Grandmaster Edition (czyli popularny symulator szachowy) oraz Tomb Raider: Anniversary (odświeżona wersja klasycznej gry o przygodach Lary Croft).

Ubisoft dołącza do Steama

Przemysław Zamęcki, 2 kwietnia 2008, 07:25

Firmy Ubisoft i Valve poinformowały, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy usługa Steam poszerzy się o znaczną ilość tytułów, których wydawcą jest francuski koncern.

Nadchodzi pierwszy trailer Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

eLKaeR, 10 maja 2007, 09:09

Nowy wizerunek Sama Fishera z gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction widzieliśmy już na obrazkach z fińskiego magazynu Pelaaja oraz na tapetach z serwisu GameWallpapers.com. Brakuje nam jeszcze przedstawienia tego bohatera w ruchu, ale o to zadba popularny amerykański kanał telewizyjny Spike TV.

Pierwsze obrazki wysokiej jakości z nowej odsłony cyklu Tom Clancy's Splinter Cell

Krystian Smoszna, 8 maja 2007, 07:37

Pierwsze, wysokiej jakości obrazki z wciąż niezapowiedzianej oficjalnie gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction, pojawiły się wczoraj w Internecie, a dokładniej na łamach serwisu GameWallpapers.

Twórcy gry Splinter Cell: Conviction nie wyrazili się negatywnie o konsoli PlayStation 3

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 08:36

Wczoraj zaprezentowaliśmy na łamach naszego serwisu zbiór nowych informacji dotyczących gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction, które zostały ujawnione przez fiński magazyn Pelaaja. Z naszego tekstu wynikało, że konsola PlayStation 3 jest zbyt słaba, aby udźwignąć produkt Ubisoftu w takiej samej postaci, jak na konkurencyjnym Xboksie 360. Dziś czas sprostować te rewelacje...

Co dokładnie napisano w magazynie Pelaaja o Splinter Cell: Conviction?

eLKaeR, 6 maja 2007, 08:08

On wygląda jak menel! - takie głosy można było odnotować wśród graczy, którzy zobaczyli nowy wizerunek Sama Fishera, ukazany w pierwszej zapowiedzi Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, opublikowanej przez fiński magazyn Pelaaja. Artykuł o nadchodzącej grze ze stajni Ubisoft Entertainment został już przetłumaczony z języka oryginalnego, więc możemy zaserwować Wam kilka ciekawych informacji.

Zobaczcie nowego Sama Fishera w akcji!

eLKaeR, 5 maja 2007, 14:32

Tworzoną właśnie przez pracowników korporacji Ubisoft Entertainment nową grę z cyklu Tom Clancy's Splinter Cell, noszącą podtytuł Conviction, zapowiedziano w najświeższym numerze fińskiego magazynu Pelaaja. Pisaliśmy na ten temat wczoraj i do naszej wiadomości dołączyliśmy trzy grafiki koncepcyjne, przedstawiające projekty lokacji. Dziś czas na ilustracje, ukazujące Sama Fishera w akcji.

Pierwsze wieści dotyczące gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Krystian Smoszna, 3 maja 2007, 08:46

W najnowszym numerze fińskiego magazynu Pelaaja ukazała się zapowiedź nowej gry z serii Tom Clancy’s Splinter Cell. Artykuł utrzymuje, że piąta odsłona popularnego cyklu będzie opublikowana na rynku pod nazwą Conviction. Tytuł ten nie powinien być niespodzianką dla fanów Sama Fishera, gdyż było o nim głośno już we wrześniu ubiegłego roku.

Nowe informacje na temat Splinter Cell 4

Jiker, 22 listopada 2005, 15:45

Były już dokumenty i niewyraźne filmy. Były rozmazane screenshoty. Dzisiaj mamy dla Was z kolei nowe, pewne i jeszcze gorące informacje na temat czwartej części popularnego cyklu Tom Clancy’s Splinter Cell przygotowywanej przez UbiSoft.

Więzienne zamieszki z udziałem Sama Fishera

eLKaeR, 17 listopada 2005, 07:55

Sam Fisher w czwartej części Tom Clancy’s Splinter Cell trafi do więzienia, co de facto stało się jasne w ubiegłym tygodniu przy okazji ujawnienia pierwszych obrazków, ukazujących wygląd nadchodzącej gry. Tymczasem internetowa witryna www.bewaresamfisher.com, o której regularnie piszemy od początku bieżącego miesiąca, wzbogaciła się o kilka nowych elementów.

Mamy screenshoty z czwartej części Splinter Cell!

eLKaeR, 11 listopada 2005, 11:44

Nasz wczorajszy news, dotyczący czwartej części popularnej serii Tom Clancy’s Splinter Cell, zawierał m.in. francuski paszport Sama Fishera, wystawiony na nazwisko Jean-Pierre Martin i zaczerpnięty z intrygującej witryny internetowej www.bewaresamfisher.com. Z ojczyzną Woltera wiąże się także niniejsza wiadomość nt. nowych przygód „Rybaka”, gdyż strona JeuxFrance.com pokazała pierwsze screenshoty!

Co nowego w sprawie czwartej części serii Tom Clancy's Splinter Cell?

eLKaeR, 10 listopada 2005, 11:11

Dokładnie po tygodniu od naszego newsa na temat strony internetowej www.bewaresamfisher.com pojawiły się na niej nowe elementy, zapowiadające czwartą część popularnej serii Tom Clancy’s Splinter Cell. Zapraszamy zatem Szanownych Czytelników do zapoznania się ze szczegółami i wyrażenia opinii w niniejszej kwestii.

Wyciekł scenariusz filmu Splinter Cell

maciek_ssi, 7 listopada 2005, 13:22

Informowaliśmy Was w sierpniu na temat zmiany obsady producentów filmu Sprinter Cell. Z projektu zrezygnowało Paramount Pictures, a filmem miało się zająć studio DreamWorks. Do obecnej chwili nie znamy poczynań nowego właściciela praw. Na szczęście pojawiły się informacje, które powinny nas najbardziej interesować. Ekipa internetowego magazynu filmowego Latino Review dotarła do fabuły filmu napisanej przez Stuarta Beattiego.

Strzeż się Sama Fishera

eLKaeR, 3 listopada 2005, 07:44

Sam Fisher wydalony z organizacji Third Echelon, dla której wykonywał misje w trzech dotychczasowych odsłonach serii Tom Clancy’s Splinter Cell – taki dość nieprawdopodobny scenariusz ziści się w czwartej części niniejszego cyklu, o czym dowiadujemy się ze specjalnej strony internetowej, założonej przez Ubisoft Entertainment i nazwanej Beware Sam Fisher (literalnie: Strzeż się Sama Fishera).

Czwarta odsłona cyklu Tom Clancy's Splinter Cell oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 5 października 2005, 09:07

Częściowo potwierdziły się rewelacje magazynu Electronic Gaming Monthly, który pod koniec sierpnia bieżącego roku opublikował pierwsze informacje na temat nowej odsłony cyklu Tom Clancy’s Splinter Cell. Wczoraj UbiSoft oficjalnie zapowiedział wydanie tego programu.

Tom Clancy's Splinter Cell 4 już na początku przyszłego roku?

Krystian Smoszna, 1 września 2005, 08:39

Znamy już przybliżone daty wydania czwartej odsłony popularnego cyklu Tom Clancy’s Splinter Cell, mimo iż nikt jej jeszcze oficjalnie nie zapowiedział. Ot, mała ciekawostka przyrodnicza, którą zawdzięczamy wydawanemu w Stanach Zjednoczonych magazynowi Electronic Gaming Monthly.

Nie będzie filmu na podstawie Splinter Cell od Paramount Pictures

Elrond, 12 sierpnia 2005, 15:18

Pierwszy raz na temat filmu z Samem Fisherem w roli głównej wspominaliśmy chyba pod koniec zeszłego roku (Sam Fisher na srebrnym ekranie). Od tej pory upłynęło już sporo wody w rzekach i nagle okazuje się, iż Paramount Pictures rezygnuje z tego projektu. Jednak nie oznacza to, iż zarzucono pomysł przeniesienia Splinter Cell na ekran kinowy.