Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Harry Potter i Zakon Feniksa

Electronic Arts zapowiada nowego Harry'ego Pottera

Przemysław Zamęcki, 23 kwietnia 2008, 07:13

Choć pani Rowling ponoć definitywnie rozstała się w siódmym tomie przygód Harry’ego Pottera z młodym czarodziejem, nie znaczy to, że inne produkty z nim związane nagle przestaną się ukazywać. Tym bardziej, że wciąż do kompletu brakuje dwóch filmów i oczywiście co najmniej tylu gier. W związku z tym faktem, koncern Electronic Arts właśnie oficjalnie zapowiedział „egranizację” szóstego tomu cyklu, zatytułowanego Harry Potter i Książę Półkrwi.

Electronic Arts wzbogaciło się o 229 milionów USD

Maciej Jałowiec, 2 sierpnia 2007, 12:15

Koncern Electronic Arts opublikował wczoraj informacje odnośnie swojej sytuacji finansowej po zakończeniu pierwszego kwartału jej roku fiskalnego 2008. Wyniki są co najmniej zadowalające – firma osiągnęła zysk brutto na poziomie blisko 230 milionów dolarów amerykańskich.

Gry na konsole Nintendo dominują w Niemczech

Maciej Jałowiec, 30 lipca 2007, 15:50

Serwis gamesindustry.biz podał Top 10 najlepiej sprzedających się gier w Niemczech. Co ciekawe, pierwsza piątka to produkcje przeznaczone na konsolę Nintendo DualScreen.

Demo najnowszego Harry’ego Pottera dostępne w ofercie Xbox Live Marketplace

Vercetti, 13 lipca 2007, 20:55

Choć ostatnia odsłona przygód czarodzieja z Hogwartu sprzedaje się doskonale, wielu klientów wstrzymuje się z zakupem tegoż produktu aż do chwili, gdy sami będą mogli sprawdzić go w akcji. To właśnie dla nich Electronic Arts przygotowało demo gry Harry Potter and the Order of the Phoenix, które dzisiejszego popołudnia zasiliło ofertę usługi Xbox Live Marketplace.

Harry Potter i Zakon Feniksa debiutuje w Ameryce

Vercetti, 27 czerwca 2007, 15:25

Przygody Harry’ego Pottera, najpopularniejszego czarodzieja świata, od lat obecne są nie tylko na kartach książek J.K. Rowling, ale także w filmach oraz grach komputerowych. Najdoskonalszym tego dowodem jest fakt, że dzisiaj w sklepach Ameryki Północnej zadebiutowała nowa produkcja Electronic Arts - Harry Potter and the Order of the Phoenix.

Gra Harry Potter i Zakon Feniksa trafi na telefony komórkowe

Metatron, 6 czerwca 2007, 12:33

Najnowsza część przygód najpopularniejszego na świecie nastoletniego czarodzieja ukaże się również w wersji na telefony komórkowe. Takie oświadczenie wydało wczoraj Electronic Arts. Poza grą dostępne będą różne możliwości personalizacji własnych komórek, a to za sprawą nawiązujących do filmu Harry Potter i Zakon Feniksa tapet oraz dzwonków.

Wii-mote jako magiczna różdżka w grze Harry Potter i Zakon Feniksa

Metatron, 16 kwietnia 2007, 13:45

Wii-mote, kontroler do konsoli Wii, świetnie nadaje się na magiczną różdżkę – tak pomyśleli ludzie z Electronic Arts pracujący nad przeznaczoną na tę platformę nową częścią gry o przygodach Harry’ego Pottera.

Harry Potter i Zakon Feniksa wcześniej niż zapowiadano

Vercetti, 3 kwietnia 2007, 17:58

Jak poinformowało dzisiaj Electronic Arts, zapowiedziana w listopadzie ubiegłego roku gra Harry Potter i Zakon Feniksa zadebiutuje na rynku o kilkanaście dni wcześniej niż się spodziewano. Światowa premiera tworzonej przez amerykańskiego giganta pozycji nastąpi bowiem już 28 czerwca.

Gra Harry Potter i Zakon Feniksa zapowiedziana

Metatron, 22 listopada 2006, 11:38

Electronic Arts i Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosiły, że trwają już prace nad grą akcji Harry Potter i Zakon Feniksa (Harry Potter and the Order of the Phoenix). Premiera przewidziana jest na lipiec przyszłego roku i pokryje się z wejściem do kin filmu pod tym samym tytułem.