Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Batman Begins

Mroczna historia upadku gry o Mrocznym Rycerzu

Filip „fsm” Grabski, 16 stycznia 2009, 13:10

Wielu graczy wie, jak często fatalnym pomysłem bywa usilne dolepianie do odnoszącego sukcesy filmu opartej na nim gry komputerowej. Niektórzy jednak, jak np. Electronic Arts, o tym zapominają.

Pierwsze nieoficjalne szczegóły na temat nowego Batmana

Vercetti, 12 sierpnia 2008, 09:55

Podczas gdy polscy kinomani żyją wciąż głośną premierą Mrocznego rycerza, w siedzibie firmy Pandemic Studios powstaje już gra oparta na motywach najnowszych przygód Batmana. Serwis Kotaku dotarł do pierwszych, rzekomo sprawdzonych informacji na temat projektu, mając wciąż na uwadze, że tytuł z obrońcą Gotham City w roli głównej nie został jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziany.

Gary Oldman ujawnia nową grę o Batmanie

Filip „fsm” Grabski, 23 lipca 2008, 10:38

Najnowszy Batman zamiata filmowy światek zarabiając olbrzymie pieniądze i zdobywając wysokie oceny widzów i krytyków. Warto więc to wykorzystać. Jak? Oczywiście robiąc grę komputerową.

Pandemic Studios tworzy sequel Batman Begins?

eLKaeR, 18 maja 2007, 06:44

Mercenaries 2: World in Flames oraz Saboteur to tylko dwa spośród kilku przedsięwzięć, realizowanych obecnie przez utalentowanych developerów z Pandemic Studios. W zanadrzu chowają oni jeszcze tajemnicze projekty, oznaczone jako B, Q, Y i Z. Redakcja serwisu IGN.com twierdzi, że pod jednym z tych kryptonimów kryje się nowa gra, traktująca o przygodach Batmana.

Plotki na temat nowego filmu o przygodach Batmana

Krystian Smoszna, 21 czerwca 2005, 10:23

Film Batman Begins zbiera znakomite recenzje (ocena 8.5/10 według czytelników serwisu IMDb), gra wręcz przeciwnie (oceny na poziomie 65% według serwisu GameRankings trudno uznać za wysokie). Coraz częściej mówi się o produkcji kolejnego obrazu o przygodach Mrocznego Rycerza, a co za tym idzie – programu komputerowego.

Batman powraca na rynek elektronicznej rozrywki

Krystian Smoszna, 16 czerwca 2005, 07:07

Czy film Batman Begins z Christianem Balem w roli głównej ma szanse podreperować nadszarpniętą reputację cyklu? Przekonamy się o tym już wkrótce, kiedy w Internecie pojawią się pierwsze recenzje filmu. Nas jednak bardziej interesuje gra pod tym samym tytułem, która zadebiutowała wczoraj – równo z premierą obrazu Christophera Nolana, o czym poinformował koncern Electronic Arts.