Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat LEGO Jurassic World

LEGO Jurassic World wbiegło na rynek mobilny

Adrian Werner, 4 kwietnia 2016, 13:24

Do sprzedaży w usługach App Store i Google Play trafiła mobilna wersja LEGO JUrassic World, czyli popularnej przygodowej gry akcji studia Traveller's Tales, która stanowi adaptację czterech odsłon kinowej serii Park Jurajski.

Sprzedano po 5 milionów egzemplarzy Batman: Arkham Knight i Mortal Kombat X

Renox, 12 października 2015, 19:08

Serwis The Wall Street Journal ujawnił, że jak dotąd sprzedano na całym świecie po pięć milionów egzemplarzy gier Batman: Arkham Knight oraz Mortal Kombat X. Firma Warner Bros. pod koniec roku z całą pewnością nie będzie więc mogła narzekać na brak gotówki, tym bardziej że jej inna produkcja - LEGO Jurassic World - również cieszy się sporą popularnością.

Żaden tytuł nie da ci tego, co mogą ci dać dinozaury LEGO. Top 10 UK (16 - 22 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 24 sierpnia 2015, 13:48

LEGO Jurassic World bezapelacyjnie króluje (dinozaurzy?) na brytyjskiej liście największych bestsellerów handlu detalicznego. Sprawdź, jakie jeszcze tytuły załapały się do pierwszej dziesiątki ulubionych gier w krainie deszczowców.

LEGOzaury z Jurassic World kontratakują. Top 10 UK (9 - 15 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 17 sierpnia 2015, 13:09

LEGO Jurassic World powróciło na miejsce pierwsze najbardziej rozchwytywanych gier w sprzedaży detalicznej na terenie Zjednoczonego Królestwa. Sprawdź, jakie jeszcze tytuły cieszą się popularnością wśród wyspiarzy.

Raport NPD Group za lipiec - LEGO i Batman na czele, rośnie sprzedaż PlayStation 4 i Xboksa One

Entelarmer, 14 sierpnia 2015, 11:36

Firma NPD Group opublikowała raport poświęcony amerykańskiemu rynkowi gier wideo za miniony miesiąc. Zaznacza się rosnąca popularność konsol Xbox One i PlayStation 4, jak również spadająca sprzedaż urządzeń poprzedniej generacji.

LEGO Jurassic World ponownie liderem sprzedaży. Top 10 UK (26 lipca - 1 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 3 sierpnia 2015, 11:22

LEGO Jurassic World powróciło na "jedynkę", wygryzając z fotela lidera grę golfową zatytułowaną Rory McIlroy PGA Tour. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najchętniej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii. Notowanie powstaje na podstawie danych dotyczących sprzedaży detalicznej.

LEGO Jurassic World najpopularniejszą nową grą w Polsce. Top Empik - Tydzień 24 i 25

Przemysław Zamęcki, 24 czerwca 2015, 10:39

Choć Wiedźmin 3 nadal pozostaje liderem sprzedaży, to bardzo ładnie zadebiutowały klockowe dinozaury spod marki LEGO. Zapraszamy do zapoznania się z listą najchętniej kupowanych gier w dwustu placówkach sieci Empik w Polsce.

LEGO Jurassic World - dinozaury mają wzięcie. Top 10 UK (14 - 20 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 22 czerwca 2015, 13:10

LEGO Jurassic World udowadnia, że dinozaury cieszą się niesłabnącą popularnością, przypieczętowując tym samym sukces kinowego obrazu. Zapraszamy do zapoznania się z dziesięcioma najchętniej kupowanymi grami w Wielkiej Brytanii. Lista dotyczy pozycji dostępnych w tradycyjnej sprzedaży pudełkowej.

The Elder Scrolls Online zabiera konsole na wycieczkę po Tamriel. Top 10 UK (7 - 13 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 15 czerwca 2015, 11:45

The Elder Scrolls Online w edycji konsolowej okazuje się być największym hitem ubiegłego tygodnia w Zjednoczonym Królestwie, jeżeli chodzi o sprzedaż detaliczną, za pośrednictwem tradycyjnych sklepów. Wiedźmin 3 musiał ustąpić pola także klockowym dinozaurom.

LEGO Jurassic World na pierwszym gameplayu

luckie, 27 kwietnia 2015, 17:09

Opublikowano nagranie ukazujące rozgrywkę z gry LEGO Jurassic World. Po raz pierwszy w historii serii fani wirtualnych klocków LEGO będą mogli sterować dinozaurami, a także zaobserwować dynamicznie zmieniającą się pogodę.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (23-29 marca 2015 r.)

Adrian Werner, 30 marca 2015, 19:55

W minionym tygodniu na polskim rynku gier działo się sporo. Rodzimi deweloperzy zapowiedzieli nowe projekty i konwersje, poznaliśmy wyniki finansowe jednej z firm, a obiecujący horror zaliczył półtoramiesięczne opóźnienie.

LEGO Jurassic World - nowe informacje. Będzie można pokierować dinozaurem

Pirlond, 4 lutego 2015, 17:37

Firmy Warner Bros. wraz ze studiem Traveller’s Tales ujawniły pierwsze szczegóły zapowiedzianego niedawno LEGO Jurassic World – kolejnej gry z duńskimi klockami, tym razem opartej na popularnej filmowej sadze „Park Jurajski”. Wynika z nich, że w produkcji gracze będą mogli pokierować nie tylko ludźmi, ale i dinozaurami. Deweloperzy zaprezentowali też pierwszy zwiastun tytułu.

LEGO Jurassic World i LEGO Marvel's Avengers - dwie nowe gry z klockami

Pirlond, 29 stycznia 2015, 18:45

Studio Traveller’s Tales wraz z firmą Warner Bros. oficjalnie zapowiedziały dwie kolejne gry z klockami LEGO w roli głównej. Nowe produkcje oparte będą na popularnej serii „Park Jurajski” oraz dwóch częściach filmu „Avengers” z superbohaterami Marvela.

LEGO Batman 3: Poza Gotham - twórcy zwiastują grę Jurassic World LEGO Video Game?

Góral, 12 listopada 2014, 18:50

Podczas napisów końcowych gry LEGO Batman 3: Poza Gotham ukazana jest scenka, w której Batmanaowi i Robinowi towarzyszy przez chwilę tyranozaur. Niby nic, ale od jakiegoś czasu krążą plotki dotyczące kolejnej produkcji studia Traveller's Tales - Jurassic World LEGO Video Game, więc wnioski nasuwają się same.

Powstaje Jurassic World LEGO Video Game?

Góral, 3 września 2014, 10:32

W przyszłym roku w kinach zadebiutuje czwarta odsłona serii filmów Jurassic Park, zatytułowana Jurassic World. Według serwisu JurassicWorld.org to nie koniec atrakcji czekających na fanów dinozaurowego uniwersum, gdyż na podstawie obrazu kinowego powstanie także gra Jurassic World LEGO Video Game.