Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry LEGO Jurassic World

To strona z ocenami gry LEGO Jurassic World. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE Switch X360 PS3 AND iOS WiiU PSV 3DS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS3
X360
PS4
XONE
PSV
WiiU
3DS
iOS
AND
Switch

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
07.05.2016 12:08
syrius200
👍
1
syrius200
5
Legionista

polecam tę grę

02.02.2019 10:17
uforzygi
😍
odpowiedz
uforzygi
25
Legionista
9.0

Klockowaty, zbudowany z małych bryłek "LEGO", świat, jest tak ujmujący, tak fantastyczny, a w tym przypadku wchodzący również w tematykę przygodowo-naukową - bardziej realną naszym czasom: adaptacja historii i różnych wątków z trylogii filmowej "Jurassic Park" i jej współczesnej kontynuacji, że nie da się wokół gry "Jurassic World", w wersji na Ps4, przejść obojętnie; nie da się zagrać w nią tylko raz, pozdobywać trochę klocków, ugryźć trochę fabuły, mając przed sobą śmiechołkowaty, przesączony niewinnością, gagami, takimi jak: Raptory zachowujące się jak ludzie, albo świnia z początku misji na sekwencji gry: "Jurassic World", gdzie ta mała świnka sprytnie uciekała przez cały etap pierwszego questa przed drapieżnikami Owena.

Plusem tej rozgrywki przeznaczonej na różne platformy obsługujące gry video, jest złożona, rozbudowana rzeczywistość "LEGO". Lecz co najistotniejsze, wszystko z czym gracz ma tu do czynienia, bez względu na lokalizacje przez niego wybrane, nie jest stworzone w całości z dostosowanych do płaszczyzny gry klocków "LEGO". Są przestrzenie w grze, jak np. fragmenty budowli, wizualizacji atmosfery, światła, kształtu podłoża i całej będącej znakiem rozpoznawczym gry, przyrody, na Isla Nublar i Isla Sorna, które wymodelowano tak, jakby odpowiadały one naszej rzeczywistości lub rzeczywistości jakiejś innej video gry, gdzie wszystko jest bardziej ludzkie niż "LEGO".

"LEGO: Jurassic World" ma cudowną oprawę muzyczną oraz wstawki tekstowe wypowiadane przez poszczególne postacie, które występowały w 4-ech filmach, i które są tu adaptowane i występują w grze. Takowe wstawki, które wydobywają się z tych małych filuternych legowatych figurek, odtwarzane są w trakcie animacji tudzież filmiku, będącego przerywnikiem fabularnym dla określonej części misji, rozdziału itp. Teksty, które mówią postacie są albo lekko zmienione, albo zachowane i wycięte z filmów w całości, i odtwarzane w stworzonej na potrzeby gry takiej samej scenerii, jak w filmie. Ma się wtedy wrażenie, jak i w takich etapach gry, które owe filmiki dopowiadające fabułę etapy te poprzedzają, że jest się z powrotem w kultowej, ikonicznej macierzy "Jurassic Park" i "Jurassic World"! Niesamowite!

Jeszcze sporo do odkrycia w każdej nawet najmniejszej zaimplementowanej przestrzeni tej gry przede mną. Skompletowałem 11 % całości rozgrywki, wliczając w to liczne znajdźki i najróżniejsze misje poboczne. Dlatego, jak na tak wczesny etap gry, na którym się znajduję, ocenię ją na: 9/10.

08.12.2019 17:24
😃
odpowiedz
kozi3000
108
Generał
10

Bardzo dobra gra! Polecam ją wszystkim !