Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Identity

Sokół Millennium, filmowi asasyni i inne najlepsze mobilne aktualizacje

Adrian Werner, 29 listopada 2016, 12:42

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Assassin's Creed Identity, Deus Ex GO, Super Phantom Cat, Star Wars: Galaxy of Heroes i Warhammer 40,000: Freeblade.

Assassin’s Creed: Identity trafiło na Androida

Adrian Werner, 19 maja 2016, 10:58

Do sprzedaży w usłudze Google Play trafiła androidowa wersja gry Assassin’s Creed: Identity, czyli najnowszej odsłony popularnej marki firmy Ubisoft.

Assassin's Creed: Identity trafi na Androida 18 maja

Adrian Werner, 7 maja 2016, 14:36

Firma Ubisoft poinformowała, że androidowa konwersja Assassin's Creed: Identity trafi do sprzedaży 18 maja. Trwają też prace nad dużym płatnym dodatkiem DLC z nowymi misjami.

Najlepsze mobilne gry lutego (m.in. Assassin's Creed: Identity, Final Fantasy IX, Space Grunts)

Adrian Werner, 4 marca 2016, 10:50

Omawiamy najlepsze gry mobilne lutego. Wśród polecanych pozycji znalazły się takie produkcje jak Adventures of Mana, Love You to Bits, Assassin's Creed: Identity, Final Fantasy IX, Space Grunts, Lonewolf i Ys Chronicles II.

Premiera Assassin's Creed: Identity

Adrian Werner, 25 lutego 2016, 13:01

Do dystrybucji w usłudze App Store trafiło RPG akcji Assassin's Creed: Identity, czyli najnowsza mobilna odsłona popularnej marki firmy Ubisoft.

Assassin's Creed: Identity zadebiutuje 25 lutego jako produkcja płatna

Adrian Werner, 2 lutego 2016, 11:55

Wreszcie poznaliśmy ostateczną datę premiery gry Assassin's Creed: Identity, czyli najnowszej mobilnej odsłony cyklu firmy Ubisoft. Produkcja ukaże się 25 lutego i wbrew wcześniejszym informacjom, nie będzie to tytuł free-to-play.

Assassin's Creed: Identity jednak nie zostało skasowane?

Adrian Werner, 28 stycznia 2016, 12:25

Pojawiły się nowe informacje związane z Assassin's Creed: Identity. Całkiem możliwe, że gra nie została jednak skasowana, ale za to rozpętało się spore zamieszanie w związku z potencjalną datą premiery tego tytułu.

Assassin's Creed: Identity – Ubisoft „zasasynował” mobilną odsłonę serii?

Adrian Werner, 26 stycznia 2016, 09:57

Firma Ubisoft usunęła grę Assassin's Creed: Identity z nowozelandzkiego App Store, gdzie była testowana od kilkunastu miesięcy. Nie rokuje to dobrze dla tego projektu i nie wiadomo, czy nie zostanie on skasowany.

Najbardziej wyczekiwane przez naszych czytelników gry mobilne

Adrian Werner, 19 maja 2015, 13:04

W kolejnym przeglądzie ciekawych gier mobilnych omawiamy trzy nadchodzące produkcje, które według statystyk cieszą się największym zainteresowaniem wśród Was – naszych czytelników.

Assassin's Creed: Identity – nadchodzi mobilne RPG akcji

Adrian Werner, 1 października 2014, 10:42

Bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi na australijski App Store trafiła gra Assassin's Creed: Identity. Jest to zręcznościowe RPG z proceduralnie generowanymi misjami i ze wszystkich mobilnych odsłon cyklu ta jest zdecydowanie najbliższa stylowi rozgrywki znanemu z konsol i pecetów.