Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Soldier of Fortune 2: Double Helix

Kłopoty finansowe i zwolnienia w Threewave Software

Adrian Werner, 6 grudnia 2009, 10:00

W nieciekawej sytuacji znalazło się Threewave Software – ekipa, która uczyniła z Capture The Flag standard w sieciowych grach FPS. Firma znalazła się na skraju upadłości i jej przyszłość maluje się w czarnych barwach.

Soldier of Fortune Payback – znamy szczególy!

Elrond, 8 października 2007, 11:29

W końcu, bez żadnych niedomówień, poznaliśmy szczegóły fabuły najnowszej odsłony serii Soldier of Fortune, Payback, jak również różnego rodzaju „smaczki”, które zaoferuje nam wspomniana gra. Znamy również oficjalną datę wydania – to 13 listopada tego roku (oby trzynastka nie była pechowa). Potwierdziły się tym samym plotki sprzed kilku dni z serwisu Kotaku dotyczące premiery gry.

Soldier of Fortune 3 jednak w listopadzie?

Misiek, 3 października 2007, 11:38

Dużo już wody w Wiśle upłynęło od czasu ostatniej informacji o Soldier of Fortune: Pay Back. Od wielu miesięcy nie usłyszeliśmy nic nowego, więc wszyscy spodziewali się, iż zapowiadana na listopad premiera zostanie w najbliższych dniach przesunięta na późniejszy termin. Wygląda jednak na to, że trzecia część znanej gry FPP może się ukazać zgodnie z planem.

Soldier of Fortune: Pay Back produktem budżetowym

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2007, 06:39

Mamy dla Was dwie wiadomości, jedną bardzo dobrą, drugą już niekoniecznie. Zacznijmy od tej pierwszej: trzecia odsłona cyklu Soldier of Fortune, o której przedwczoraj plotkował serwis Worthplaying, faktycznie ujrzy światło dzienne! Trudno jednak cieszyć się z tej informacji, bowiem program zostanie opublikowany na rynku przez firmę Activison Value, zajmującą się dystrybucją tzw. gier budżetowych.

Trzecia odsłona cyklu Soldier of Fortune w produkcji?

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2007, 06:51

Po pięciu latach przerwy na rynek elektronicznej rozrywki powróci seria Soldier of Fortune – tak przynajmniej twierdzi internetowy serwis Worthplaying, który nieoczekiwanie obwieścił światu informację o pracach nad trzecią odsłoną cyklu pierwszoosobowych strzelanin.

International Crime Syndicate - mod do SoF 2

ComCo, 18 marca 2003, 13:32

Mody czy edytory poziomów to świetny sposób na wydłużenie żywotności każdego tytułu. Rozmaite dodatki tworzą głównie fani gry, jednak bardzo często okazuje się, że na bazie danego programu udało im się przygotować zupełnie nowe, pełnowartościowe dzieło (vide Half-Life i Counter-Strike). Tym razem mamy jednak do czynienia z "jedynie" ciekawą modyfikacją gry Soldier of Fortune 2, której wersja beta ujrzała właśnie światło dzienne.

Co ma Quake III: Arena do plastikowych klocków?

eLKaeR, 23 lutego 2003, 10:44

Osobnik, skrywający swoją tożsamość pod pseudonimem BerneyBoy, opracował właśnie zestaw dwóch trójwymiarowych map, przeznaczony dla sześciu popularnych gier z gatunku FPS. Owe plansze przypominają wyglądem konstrukcje z klocków Lego.

Soldier of Fortune II Gold już niebawem

Bryndek, 19 lutego 2003, 10:42

Niewiele dzieli nas od premiery wersji specjalnej (Gold), znakomitej gry akcji zatytułowanej Soldier of Fortune II. Twórcy gry, pracując nad wspomnianą przeze mnie wersją skupili się praktycznie tylko nad trybem rozgrywki wieloosobowej. Dlatego, pojawi się na przykład system PunkBuster, którego zadaniem jest wykrywanie wszelkiego rodzaju oszustw ze strony graczy.

Polskie Centrum „Soldier of Fortune”

Fajek, 24 stycznia 2003, 09:38

SOFPL.COM – to serwis poświęcony w całości serii Soldiers of Fortune. Znajdziecie na nim mnóstwo informacji na temat pierwszej jak i drugiej części SoF, oraz wszystkiemu co z nimi związane.

Pozłacany Żołnierz Fortuny

eLKaeR, 3 stycznia 2003, 12:17

Prosto z siedziby korporacji wydawniczej Activision nadeszła informacja, dotycząca pojawienia się w Internecie kolejnego patch’a dla gry z gatunku FPS pt. Soldier of Fortune II: Double Helix.

Łatanie Soldier of Fortune II po raz wtóry

eLKaeR, 20 września 2002, 08:10

Dzięki programistom z Raven Software w najbliższym czasie na fale Internetu wypłynie nowy patch dla gry z gatunku FPS, zatytułowanej Soldier of Fortune II: Double Helix. Gotowa „łata” zostanie oznaczona numerem 1.02, a jej instalacja wniesie do programu nie tylko szereg usprawnień, ale również kilka innowacji.

Poradnik: Soldier of Fortune 2 - Double Helix

Fajek, 8 lipca 2002, 11:26

Soldier of Fortune 2: Double Helix to sequel znanej gry akcji FPP Soldier of Fortune, gdzie mieliśmy okazję wcielić się w postać Johna Mullinsa i walczyć z grupą terrorystyczną dążącą do zdetonowania głowic nuklearnych. Gra zasłynęła m.in. bardzo szybką akcją i wieloma scenami przemocy.

Recenzja: Soldier of Fortune 2 - Double Helix

Fajek, 19 czerwca 2002, 11:42

John Mullins powrócił, teraz w drugiej części hitu sprzed 2 lat. Wraz z SOF2 w nasze ręce wpada ładniejsza grafika, ciekawsza fabuła, więcej broni i krwi. Czy w takim razie można powiedzieć, iż Double Helix okaże się jeszcze większym hitem niż „jedynka”?

Soldier of Fortune 2 - premiera!

Fajek, 12 czerwca 2002, 14:24

Gra Soldier of Fortune 2: Double Helix nareszcie trafiła do polskich sklepów. Ładniejsza, ciekawsza i z większą ilością krwi – oto co oferuje kontynuacja hitu sprzed kilku lat!

Soldier of Fortune 2 - demo singleplayer

Fajek, 24 maja 2002, 09:56

Premiera Soldier of Fortune 2 w naszym kraju dopiero za jakiś czas, dlatego też wszystkim tym, którzy nie mogą się doczekać na premierę proponujmy zagranie w wersję demo SoF 2.

Wygraj Soldier of Fortune II: Double Helix

Sznur, 15 maja 2002, 14:44

Europejska premiera gry Soldier of Fortune II: Double Helix zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy oficjalny pokaz gry odbędzie się 23 maja, na targach E3 w Los Angeles, a 31 maja znajdzie się w sklepach. Na polski rynek gra trafi niedługo później za sprawą wydawnictwa LEM. Tymczasem na oficjalnej stronie gry pojawił się konkurs, w którym główną nagrodą jest nowoczesny komputer.

Soldier of Fortune 2: Double Helix - GOLD

Łosiu, 14 maja 2002, 09:41

Soldier of Fortune 2: Double Helix, sequel znanej gry akcji FPP Soldier of Fortune został w końcu ukończony. Wydawca gry, firma Activision, poinformowała, że gotowa jest już płyta matka „Gold” i gra 21 maja trafi do sklepów.

Wkrótce multiplayer test Soldier of Fortune 2: Double Helix

Łosiu, 15 kwietnia 2002, 09:07

Firma Activision oficjalnie poinformowała, że pod koniec bieżącego tygodnia, tj. 18 kwietnia, wypuści „multiplayer test” długo oczekiwanej gry akcji Soldier of Fortune II: Double Helix.

Beta Test: Soldier of Fortune 2: Double Helix

Fajek, 9 kwietnia 2002, 11:43

Lubimy przemoc, krew i agresję. Dowodem tego może być popularność gier, w których najważniejsza jest liczba zabitych i sposób ich wyeliminowania. Taką właśnie grą był Soldier of Fortune – tytuł, żerujący na naszych prehistorycznych uwarunkowaniach, skłaniających nas do żądzy zabijania.

Multiplayer test Soldier of Fortune 2: Double Helix

Łosiu, 2 kwietnia 2002, 09:02

Na serwisie Evil Avatar pojawiła się obszerna zapowiedź multiplayerowego beta-testu nadchodzącej gry akcji/FPP Soldier of Fortune 2: Double Helix. Według nieoficjalnych źródeł test ma zostać wypuszczony już wkrótce.

Film z Soldier of Fortune 2: Double Helix

Fajek, 16 lutego 2002, 12:25

Wokół Soldier of Fortune 2: Double Helix panuje ostatnio całkiem spory szum informacyjny. I to nie ze względu na kontrowersyjność samej gry, ale na ciągłe przekładanie jej premiery. W dodatku nie do końca wiadomo na kiedy :-)

Soldier of Fortune 2 jednak opóźniony

Łosiu, 31 stycznia 2002, 09:12

Zamieszania z najnowszym tytułem zespołu Raven Software - Soldier of Fortune 2 - jest co nie miara. Najpierw ogłoszono, że termin wydania gry został przesunięty na koniec bieżącego roku. Później wydawca gry, firma Activision, zaprzeczyła tej informacji, a teraz ponownie podano, że Soldier of Fortune 2 zostanie wydany później niż planowano.

Soldier of Fortune 2 - opóźniony!

Fajek, 22 stycznia 2002, 11:32

Tak ładny dzień, a tak niedobra wiadomość... premiera sequela hitu sprzed 2 lat, Soldier of Fortune 2: Double Helix została przesunięta na rok finansowy 2003.

Soldier of Fortune 2: Double Helix już niebawem

Solnica, 7 stycznia 2002, 13:33

Pamiętacie „krwistego” i wzbudzającego wiele kontrowersji Soldier of Fortune? Już wkrótce dane nam będzie zapoznać się z jego sequelem - Soldier of Fortune 2: Double Helix.

Tryb multiplayer w Soldier of Fortune 2

Łosiu, 20 listopada 2001, 09:08

Firmy Activision i Raven Software oficjalnie zapowiedziały, że w Soldier of Fortune 2 pojawi się zaawansowany tryb multiplayer. Przypomnę, że jak do tej pory obie firmy przedstawiały grę jako rozbudowaną jednoosobową kampanię i zaawansowany generator misji, nie wspominając o trybie gry wieloosobowej.

Ciekawostki ze świata gier (15/11/01)

Sznur, 15 listopada 2001, 13:57

Najnowsze doniesienia z Activision potwierdzają przesunięcie premiery Soldier of Fortune 2 na przyszły rok. Dalszy ciąg przygód Johna Mullinsa, nad którym ciężko pracuje zespół Raven Software, zamiast na tegoroczną gwiazdkę trafi do sklepów dopiero w lutym 2002.

Zapowiedź Soldier of Fortune 2: Double Helix

Fajek, 13 września 2001, 10:24

Soldier of Fortune – tytuł ten zasłynął w zasadzie jednym, brutalnością bijącą z każdego elementu gry. Krew, wrzaski, możliwość rozczłonkowania przeciwników za pomocą sporego arsenału jaki mieliśmy do dyspozycji – wszystko to wpłynęło na określenie gry Soldier of Fortune jako jednaj z najbardziej krwawych w historii. Jak to zwykle bywa w tego rodzaju produkcjach – gra była również niesamowicie grywalna i osiągnęła ogromny sukces. Nie dziwi więc fakt, że już niebawem pojawi się jej kontynuacja – Soldier of Fortune 2: Double Helix.

QuakeCon - podsumowanie

Fajek, 14 sierpnia 2001, 10:33

Konferencja QuakeCon w Mesquite Convention Center w Teksasie dobiegła końca. Informacje na temat nowych gier podaliśmy już jakiś czas temu. Teraz kolej na małe, końcowe podsumowanie.

Soldier of Fortune 2 bez trybu multiplayer

Solnica, 26 maja 2001, 14:10

Czyżby następował odwrót od gier multiplayerowych? Na to raczej się nie zanosi, jednak osoby którym marzyła się kilkuosobowa przygoda w najnowszym dziele zespołu Raven Software – Soldier of Fortune 2, będą takiej możliwości początkowo pozbawieni.

Nowe gry z Activision na E3

Solnica, 7 maja 2001, 12:45

Firma Activision ujawniła nieco szczegółów na temat kolejnych trzech nowych gier jakie zaprezentuje na zbliżających się targach E3.