Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hard West

Hard West otrzyma w tym tygodniu dodatek Scars of Freedom

luckie, 29 lutego 2016, 14:22

Hard West: Scars of Freedom to tytuł pierwszego fabularnego dodatku do polskiego odpowiednika XCOM na Dzikim Zachodzie. Motywem przewodnim rozszerzenia będą modyfikacje ciała, a główni bohaterowie zdobędą nadludzkie umiejętności dzięki wszczepom.

Hard West - polski western zadebiutuje dziś na PC-tach

Góral, 18 listopada 2015, 15:02

Dziś wieczorem w cyfrowej dystrybucji na komputerach PC ukaże się polska strategia taktyczna Hard West od studia CreativeForge Games. W produkcji trafimy na Dziki Zachód (a właściwie Dziwny Zachód) i wcielimy się w niejakiego Warrena, który stara się zemścić na swoich oprawcach.

Premiera Hard West opóźniona

Pirlond, 30 października 2015, 19:05

Gracze czekający na Hard West – strategię turową osadzoną na Dzikim Zachodzie – będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Produkcja warszawskiego studia CreativeForge Games zaliczyła poślizg. Na szczęście niewielki: gra ukaże się dwa tygodnie później niż pierwotnie zakładano – 18 listopada.

Demoniczny western Hard West ukaże się w listopadzie

Góral, 20 października 2015, 10:46

Poznaliśmy datę premiery turowej gry strategicznej Hard West od polskiego studia CreativeForge Games. Produkcja, w której western pomieszano z elementami fantastycznymi, ukaże się 4 listopada bieżącego roku na komputerach PC.

Hard West - polski western na nowym gameplayu

Góral, 6 sierpnia 2015, 13:42

Na targach gamescom nie zabrakło polskiej gry strategicznej Hard West od studia CreativeForge Games. Tytuł utrzymany w westernowych klimatach ukazać ma się jesienią, ale dziś możemy obejrzeć kilkunastominutowy fragment rozgrywki.

Hard West - zbiórka pieniędzy na polski western zakończona

Góral, 7 września 2014, 10:22

Zbiórka pieniędzy w serwisie Kickstarter na niecodzienny western od polskiego studia CreativeForge Games została zakończona. Twórcom udało się zebrać ponad 94 tys. dolarów kanadyjskich, w związku z czym doczekamy się m.in. dwóch dodatkowych scenariuszy i wersji na komputery Mac oraz system operacyjny Linux.

Hard West – polski taktyczny western ufundowany na Kickstarterze

Renox, 24 sierpnia 2014, 12:23

Dwa dni temu udało się ufundować na Kickstarterze taktyczny western polskiego studia CreativeForge – grę Hard West. Autorzy zebrali wymagane 70 tysięcy dolarów kanadyjskich, chociaż do końca zbiórki pozostały jeszcze niemal dwa tygodnie. Wszelkie „nadprogramowe” środki zostaną przeznaczone na kolejne usprawnienia i dodatki związane z omawianą produkcją.

Hard West – mix serii Desperados i Heroes od twórców Call of Juarez

Draug, 7 sierpnia 2014, 22:15

Polskie studio CreativeForge Games, składające się po części z ludzi pracujących kiedyś m.in. przy Call of Juarez, zapowiedziało grę Hard West. Będzie to turowa strategia taktyczna w realiach Dziwnego Zachodu (czyli połączy western z fantastyką). Twórcy umieścili projekt na Kickstarterze i chcą zebrać 70 tysięcy dolarów kanadyjskich, aby móc wypuścić tytuł w II kwartale 2015 roku w wersji PC.