Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat RollerCoaster Tycoon World

RollerCoaster Tycoon World zadebiutuje 30 marca, ale w usłudze wczesnego dostępu

Jakub Mirowski, 25 marca 2016, 17:39

RollerCoaster Tycoon World - gra, której premiera przekładana jest już od początku ubiegłego roku - ostatecznie trafi do graczy 30 marca... ale w usłudze wczesnego dostępu, o którym wcześniej nie było mowy.

RollerCoaster Tycoon World zadebiutuje dopiero w 2016; druga beta przesunięta

Entelarmer, 13 listopada 2015, 13:34

Studio Nvizzio Creations oraz firma Atari poinformowały o przesunięciu daty premiery gry RollerCoaster Tycoon World. Najnowsza odsłona słynnej serii strategii ekonomicznych zadebiutuje na początku 2016 roku, w grudniu zaś rozpoczną się kolejne beta-testy.

RollerCoaster Tycoon World ukaże się 10 grudnia

Maiman, 30 września 2015, 11:33

Pojawiła się możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego na grę RollerCoaster Tycoon World, której premiera będzie miała miejsce 10 grudnia bieżącego roku. Twórcy podzielili się też zawartością i ceną wszystkich pakietów dostępnych w przedsprzedaży.

RollerCoaster Tycoon World otrzyma lepszą oprawę graficzną

Adrian Werner, 22 marca 2015, 10:59

Po negatywnym przyjęciu zwiastuna RollerCoaster Tycoon World, twórcy (nowo powstałe studio Nvizzio Creations, które niedawno zastąpiło Area 52 Games) postanowili uspokoić zaniepokojonych fanów. W oparciu o uzyskane opinie twórcy zamierzają wprowadzić poważne zmiany w stylistyce oprawy graficznej.

Wieści ze świata (Pro Evolution Soccer 2015, Dark Souls, Total War: Arena) 16/12/2014

luckie, 16 grudnia 2014, 13:54

Dziś piszemy m.in. o nowej zawartości do Pro Evolution Soccer 2015, migracji Dark Souls na Steama oraz rozpoczęciu alfa-testów gry Total War: Arena. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

RollerCoaster Tycoon World - poznaliśmy kilka nowych szczegółów

Góral, 2 września 2014, 10:18

W serwisie PC Gamer ukazała się zapowiedź gry RollerCoaster Tycoon World, spisana na podstawie zabawy z nową odsłoną uznanej serii na targach PAX. Dzięki niej dowiedzieliśmy się kilku rzeczy na temat rozgrywki, wykorzystania technologii wirtualnej rzeczywistości i multiplayera.

Atari zapowiedziało Rollercoaster Tycoon World – nową odsłonę serii

Renox, 12 sierpnia 2014, 18:22

Atari zapowiedziało zupełnie nową odsłonę serii Rollercoaster Tycoon o podtytule World. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych w przyszłym roku i tak jak pozostałe części cyklu umożliwi wcielenie się w zarządcę parku rozrywki, który będzie musiał stworzyć wyjątkowo atrakcyjne miejsce zabawy dla swoich klientów.

RollerCoaster Tycoon 4 pojawi się na PC pod koniec roku

luckie, 15 kwietnia 2014, 11:26

Firma Atari zapowiedziała pojawienie się RollerCoaster Tycoon 4 na PC przed końcem 2014 roku. Pecetowa wersja „czwórki” ma skupiać się na aspekcie wieloosobowym oraz oferować szerokie opcje społecznościowe.

Wieści ze świata (Arma III, Rollercoaster Tycoon 4, Free to Play) 25/3/14

Sarge, 25 marca 2014, 12:17

Dziś piszemy m.in. o popularności filmu dokumentalnego Free to Play, konsolowych wersjach Arma III, pecetowej edycji gry Rollercoaster Tycoon 4, a także o frekwencji na imprezie Game Developers Conference 2014. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowy Rollercoaster Tycoon ukaże się w tym roku także na PC

Góral, 18 marca 2014, 14:12

Kilka dni temu informowaliśmy, że czwarta odsłona serii Rollercoaster Tycoon ukaże się tylko na urządzeniach mobilnych. Firma Atari poinformowała jednak na Twitterze, że szykuje także coś dla fanów marki będących użytkownikami komputerów PC. Niestety nie podzielono się szczegółami, ale wszystkie znaki na niebie sugerują nadejście gry sieciowej.

Rollercoaster Tycoon 4 Mobile - popularna seria zmierza na iOS

Adrian Werner, 17 marca 2014, 08:30

FIrma Atari ujawniła oficjalnie Rollercoaster Tycoon 4 Mobile, czyli kolejną odsłoną popularnej serii strategii ekonomicznych. Gra zmierza wyłącznie na urządzenia mobilne z systemem iOS i oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami.

RollerCoaster Tycoon 4 w drodze? Atari nakręca atmosferę

luckie, 13 marca 2014, 11:54

Firma Atari zasugerowała, że prawdopodobnie wkrótce doczekamy się zapowiedzi gry RollerCoaster Tycoon 4. Na możliwą kontynuację słynnego cyklu strategii ekonomicznych wskazuje umieszczony przez wydawcę na Twitterze i Facebooku wpis oraz towarzyszący mu GIF.