Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Batman: Arkham Origins Blackgate - The Deluxe Edition

Wieści ze świata (Killzone: Shadow Fall, Batman: Arkham Origins Blackgate) 2/4/14

Marcin Skierski, 2 kwietnia 2014, 12:35

Dziś piszemy m.in. o premierze gry Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition, dodatku DLC do strzelaniny Killzone Shadow Fall, a także o nowych promocjach na Steamie. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Batman: Arkham Origins Blackgate trafi na PC oraz konsole Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U

Michał Kułakowski, 20 lutego 2014, 19:46

Warner Bros. oficjalnie zapowiedział premierę poprawionej edycji gry Batman: Arkham Origins Blackgate, która w tamtym roku zadebiutowała na 3DS-ie oraz PS Vicie. Gra ukaże się na początku kwietnia na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U.

Wieści ze świata (Batman: Arkham Origins Blackgate, Dark Souls II) 11/2/14

Marcin Skierski, 11 lutego 2014, 14:05

Dziś piszemy m.in. o Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition w wersji na Xboksa 360, klasyfikacji wiekowej przyznanej grze Dark Souls II, zwiastunie filmu Heavenly Sword, a także o liczbie produkcji przygotowywanych z myślą o PlayStation 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Killing Floor 2, Batman: Arkham Origins Blackgate HD) 9/1/14

Marcin Skierski, 9 stycznia 2014, 11:50

Dziś piszemy m.in. o pojawieniu się gier Batman: Arkham Origins Blackgate HD oraz Killing Floor 2 w bazie danych Steama, zapowiedzi pecetowej wersji Double Dragon: Neon, a także o piątej rocznicy serwisu cyfrowej dystrybucji GOG.com. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Batman: Arkham Origins – opóźnienia pudełkowej wersji na PC oraz Wii U [UAKTUALNIENIE – nie dotyczy Polski]

Łukasz Szliselman, 18 października 2013, 17:38

Batman: Arkham Origins w edycji pudełkowej na PC oraz na Wii U trafi do Europy 8 listopada, czyli dwa tygodnie po premierze innych wydań. W tym samym terminie ukaże się również Batman: Arkham Origins Blackgate na konsolę 3DS.

Batman: Arkham Origins – zademonstrowano dodatkowe efekty graficzne wersji pecetowej

Adrian Werner, 8 września 2013, 21:59

Poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących pecetowego wydania gry Batman: Arkham Origins, a obiecywane dodatkowe efekty graficzne zostały zademonstrowane w formie video. Ponadto pojawiły się nowe informacje dotyczące starć z bossami w zmierzającym na konsole przenośne Batman: Arkham Origins Blackgate.

Batman: Arkham Origins Blackgate - poznaliśmy nowe szczegóły

Kamil Zwijacz, 1 września 2013, 09:29

Serwis Kotaku opublikował swoje wrażenia z prezentacji gry Batman: Arkham Origins Blackgate. Dowiedzieliśmy się między innymi tego, że w produkcji spotkamy takich wrogów jak Black Mask, Penguin i Joker. Tytuł zaoferuje także rożne zakończenia, zachęcające do wielokrotnego przechodzenia kampanii.

Batman: Arkham Origins po polsku na prawie wszystkich platformach sprzętowych

Kamil Zwijacz, 5 sierpnia 2013, 08:59

Polski dystrybutor gry Batman: Arkham Origins, firma Cenega, poinformował, że tytuł trafi 25 października do sklepów w rodzimej wersji językowej (napisy). Niestety edycja dedykowana handheldowi PS Vita - Batman: Arkham Origins Blackgate - nie zostanie spolszczona.

Batman: Arkham Origins i Batman: Arkham Origins Blackgate – więcej szczegółów

Marcin Pietruszewski, 10 kwietnia 2013, 12:40

Jeszcze w tym roku premierę będą miały dwie gry z Człowiekiem Nietoperzem w roli głównej. Będą to Batman: Arkham Origins na komputery PC oraz konsole Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U, a także Batman: Arkham Origins Blackgate na przenośne maszynki do grania PlayStation Vita oraz Nintendo 3DS. Twórcy zdradzili więcej szczegółów na temat nadchodzących produkcji.

Batman: Arkham Origins – pierwsze szczegóły, data premiery i zmiana dewelopera

Aleksander Kaczmarek, 9 kwietnia 2013, 18:25

Nie brytyjskie studio Rocksteady, ale kanadyjskie Warner Bros. Games Montreal odpowiada za przygotowanie gry Batman: Arkham Origins. Najnowsza część przygód Człowieka-Nietoperza ukaże się 25 października i będzie prequelem serii.