Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Deep Down

Deep Down nie zostało anulowane - mimo prawie 7 lat od zapowiedzi na PS4

Ender, 6 listopada 2019, 18:16

Producent Yoshinori Ono wyjaśnił w wywiadzie los zapowiedzianego w 2013 roku widowiskowego RPG akcji Deep Down. Chociaż jego zespół deweloperski, który pracował nad grą, został rozwiązany, Capcom nie zapomina o produkcji i wciąż rozważa jej przyszłość.

Wieści ze świata (Deep Down, Bethesda na E3, Watch Dogs 2, Darkside) 17/2/2017

Góral, 17 lutego 2017, 12:17

Dziś piszemy o nadchodzącej zapowiedzi nowej gry twórcy DayZ, konferencji firmy Bethesda Softworks na E3, odnowieniu marki Deep Down, dodatku Human Conditions do Watch Dogs 2 oraz skasowanej produkcji o tytule Darkside. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Deep Down cały czas w produkcji. Gra przeszła spore zmiany

Renox, 20 lutego 2015, 09:35

Główny producent ze studia Capcom, Yoshinori Ono, ujawnił podczas jednego z wywiadów, że zapowiedziane dwa lata temu Deep Down ciągle znajduje się w fazie produkcji i najprawdopodobniej nie ujrzy szybko światła dziennego. Gra przeszła do tej pory sporo istotnych zmian, a producenci weryfikują stare pomysły, wprowadzając niekiedy zupełnie nowe idee w kontekście rozgrywki.

Deep Down – możliwości silnika Panta Rhei na nowych nagraniach

Renox, 29 września 2014, 12:20

W sieci pojawiło się kilka krótkich materiałów wideo prezentujących możliwości technologiczne silnika Panta Rhei zaimplementowanego w nowym darmowym RPG akcji studia Capcom - Deep Down. Nagrania te pochodzą z tegorocznej sesji deweloperskiej CEDEC. W rozwinięciu tej wiadomości znajdziecie również kilka świeżych screenów z gry.

Deep Down - zobacz fragment rozgrywki z darmowego RPG akcji

Sarge, 29 sierpnia 2014, 10:18

Firma Capcom zaprezentowała kolejny fragment rozgrywki z darmowej gry Deep Down tworzonej z myślą o PlayStation 4. Tym razem możemy zobaczyć tryb kooperacji i pułapki czekające na graczy w lochach.

Deep Down wygląda na nowym zwiastunie jak efektowniejszy Dark Souls

qjin, 11 czerwca 2014, 12:07

Targi E3 w Los Angeles to znakomita okazja do ujawniania nowych gier i prezentowania tych zapowiedzianych. Nie mogło zatem zabraknąć planowanej na PlayStation 4 produkcji firmy Capcom – Deep Down. Na najnowszym zwiastunie RPG akcji wygląda na dynamiczniejszego i efektowniejszego odpowiednika Dark Souls.

Deep Down - nowy zwiastun zręcznościowego RPG firmy Capcom

Adrian Werner, 22 lutego 2014, 12:59

Z okazji japońskiej premiery PlayStation 4 firma Capcom opublikowała nowy zwiastun gry Deep Down, czyli zręcznościowego RPG, które powstaje wyłącznie z myślą o nowej konsoli Sony.

Deep Down - nowy zwiastun i screeny ze zręcznościowego RPG firmy Capcom

Adrian Werner, 28 grudnia 2013, 16:45

Firma Capcom wypuściła nowy zwiastun ze zmierzającego na PlayStation 4 kooperacyjnego RPG-a Deep Down. Towarzyszył mu zestaw świeżych screenów.

Deep Down – dwa nowe filmy z zapisem rozgrywki

Ender, 11 października 2013, 19:25

W sieci pojawiły się dwa nowe klipy wideo, w których możemy zobaczyć duże fragmenty rozgrywki w Deep Down, RPG akcji przygotowywanym z myślą o PlayStation 4. Prezentują one w akcji zabawę multiplayer oraz walkę i eksplorację losowo generowanych podziemi.

Deep Down to gra free-to-play. Otwarte beta testy rozpoczną się w przyszłym roku

Góral, 22 września 2013, 09:25

Na targach Tokyo Game Show ujawniono, że gra Deep Down, produkcja ekskluzywna dla konsoli PlayStation 4, będzie tytułem opartym na modelu biznesowym free-to-play.

Deep Down – pojawił się zapis rozgrywki z wersji próbnej oraz nowy oficjalny zwiastun

Draug, 19 września 2013, 20:10

Przy okazji targów Tokyo Game Show udostępniono grywalną wersję Deep Down, zawierającą krótki fragment z uzbrojonym we włócznię wojownikiem, który przemierza kamienne korytarze i walczy z potworami. W newsie znajdziecie jeden z zapisów tej rozgrywki, a także nowy oficjalny trailer.

Deep Down z akcją osadzoną w przyszłości i proceduralnie generowaną zawartością

luckie, 9 września 2013, 12:06

Ku zaskoczeniu graczy studio Capcom wyjawiło, że fabuła Deep Down zostanie osadzona w 2094 roku. Elementy fantasy i science fiction będą przeplatały się wokół motywu odgrywania wspomnień. Silnik gry umożliwi proceduralne generowanie zawartości, w tym lokacji i potworów.

Panta Rhei i Deep Down w szczegółach – Capcom o swoim nowym silniku

Hed, 31 lipca 2013, 10:50

Pamiętacie świetne demo Deep Down, które firma Capcom pokazała na prezentacji konsoli PlayStation 4? Wydawca zdradził szczegóły technologii napędzającej grę, czyli silnika Panta Rhei.

Capcom pokazał nowy silnik Panta Rhei i grę Deep Down na PlayStation 4

Hed, 21 lutego 2013, 11:21

Firma Capcom pokazała swoją nową technologię o kodowej nazwie Panta Rhei, której moc zobaczymy między innymi w produkcji o roboczym tytule Deep Down na PlayStation 4. Deweloper najwyraźniej szykuje grę akcji w klimatach fantasy, wzbogaconą o opcje społecznościowe.