Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sniper Elite: Nazi Zombie Army

Zombie Army Trilogy - ujawniono trzecią część spin-offu serii Sniper Elite

Góral, 8 stycznia 2015, 14:41

Studio Rebellion zapowiedziało grę Zombie Army Trilogy, czyli zestaw dwóch pierwszych, odświeżonych odsłon serii Sniper Elite: Nazi Zombie Army, uzupełniony przez kolejną, trzecią kampanię. Produkcja ukaże się w najbliższym czasie na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC.

Seria Sniper Elite: Nazi Zombie Army ukaże się na konsolach, a jej sprzedaż przekroczyła pół miliona egzemplarzy

Góral, 1 marca 2014, 14:33

Deweloper serii Sniper Elite: Nazi Zombie Army, studio Rebellion, poinformował, że marka pojawi się na konsolach (nie ujawniono jakich). Pochwalono się także, że łączna sprzedaż dwóch odsłon przekroczyła granicę pół miliona egzemplarzy. Jednocześnie, z okazji rocznicy spin-offa, przeceniono obie produkcje w sklepie Steam i Rebellion Gamestore.

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 zapowiedziane. Gra ukaże się jeszcze w tym roku

Góral, 6 września 2013, 17:20

Studio Rebellion zapowiedziało grę Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2, czyli kontynuację spin-offa popularnej serii strzelanek. Tytuł trafi na komputery PC jeszcze w tym roku, a w planach jest także wersja na konsole nowej generacji.

Studio Rebellion zapowiedziało Sniper Elite: Nazi Zombie Army

Adrian Werner, 14 lutego 2013, 08:16

Studio Rebellion ujawniło wreszcie swój nowy projekt. Okazało się nim samodzielne rozszerzenie Sniper Elite: Nazi Zombie Army, w którym samotnie lub z trzema kompanami, zmierzymy się ożywionymi przez Hitlera trupami.