Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Slender: The Arrival

Wieści ze świata (Guild Wars 2, Resident Evil: Revelations 2, ToeJam & Earl) 27/2/15

Góral, 27 lutego 2015, 13:29

Dziś piszemy trybie FPP w Guild Wars 2, co-opie offline w PC-towej wersji Resident Evil: Revelations 2 czy też o Kickstarterze ToeJam & Earl. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Slender: The Arrival, Minecraft, GTA: San Andreas) 27/10/14

Sarge, 27 października 2014, 12:05

Dziś piszemy m.in. o grze Slender: The Arrival w wersji na nowe konsole, wynikach sprzedaży pecetowej wersji Minecrafta, a także o debiucie GTA: San Andreas na Xboksie 360. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Spacecom, Slender: The Arrival, Frozen Synapse Prime) 8/9/14

luckie, 8 września 2014, 16:02

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery pierwszej gry w katalogu wydawniczym polskiej firmy 11 bit launchpad, konsolowej wersji Slender: The Arrival oraz Frozen Synapse Prime. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Slender: The Arrival trafi na X360 i PS3 w pierwszym kwartale 2014 roku

Draug, 9 stycznia 2014, 08:38

Ujawniono, że konsole, na które trafi Slender: The Arrival, to Xbox 360 i PlayStation 3. Wersja przeznaczona na te platformy sprzętowe zadebiutuje w pierwszym kwartale bieżącego roku i będzie zawierała dwa dodatkowe poziomy, które zostaną później udostępnione również pecetowcom.

Slender: The Arrival na konsolach w przyszłym roku. Gra za kilka dni ukaże się na Steamie

Góral, 22 października 2013, 09:56

Firma Blue Isle Studios ujawniła, że gra Slender: The Arrival w przyszłym roku trafi na konsole. Poinformowano także, że PC-towa edycja, która była dostępna na oficjalnej stronie od marca bieżącego roku, jednak nie da się jej już tam kupić, ukaże się 28 października w sklepie Steam.

Slender: The Arrival od dziś zacznie przerażać graczy

Sarge, 26 marca 2013, 09:15

Jeśli lubicie się bać, to dzisiejsza premiera gry Slender: The Arrival powinna Was zainteresować. Komercyjny sequel darmowego przeboju z ubiegłego roku oficjalnie debiutuje w cyfrowej dystrybucji i jest gotowy do przestraszenia graczy.

Gameplay z bety Slender: The Arrival

luckie, 11 lutego 2013, 14:39

Od dziś można zamawiać Slender: The Arrival i, przy okazji, rozpocząć przygodę z betą gry. W związku z tym w sieci pojawiły się pierwsze fragmenty gameplaya z produkcji. Zobaczcie jak prezentuje się Slender w nowiutkim garniturze!

Ruszyła przedsprzedaż Slender: The Arrival z dostępem do bety

Hed, 11 lutego 2013, 08:35

Wystartowała przedsprzedaż gry Slender: The Arrival, czyli komercyjnego rozwinięcia popularnego darmowego horroru. W ramach promocji produkcję można kupić o połowę taniej niż w dniu premiery i zapewnić sobie dostęp do trwającej bety.

Pierwszy zwiastun z Slender: The Arrival

Adrian Werner, 24 grudnia 2012, 09:44

Mark Hadley wypuścił pierwszy zwiastun utrzymanej w klimatach horroru gry Slender: The Arrival, czyli komercyjnej kontynuacji jednej z najlepszych darmowych produkcji tego roku.

Wieści ze świata (Sir, You Are Being Hunted, Slender: The Arrival) 4/12/12

Sarge, 4 grudnia 2012, 12:00

Dziś piszemy m.in. o wsparciu dla grup w grze StarCraft II: Heart of the Swarm, sukcesie kickstartowej akcji Sir, You Are Being Hunted, terminie premiery drugiego sezonu sieciowego miniserialu Mortal Kombat: Legacy, a także scenarzystach survival horroru Slender: The Arrival. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zapowiedziano Slender: The Arrival, czyli oficjalną kontynuację popularnego horroru

Adrian Werner, 21 września 2012, 11:55

Mamy dobre wieści dla miłośników darmowego horroru Slender. Jego autor zapowiedział, że pracuje nad jego komercyjną kontynuacją zatytułowaną Slender: The Arrival. Wypuszczono już pierwsze screeny.