Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 grudnia 2012, 09:44

Pierwszy zwiastun z Slender: The Arrival

Mark Hadley wypuścił pierwszy zwiastun utrzymanej w klimatach horroru gry Slender: The Arrival, czyli komercyjnej kontynuacji jednej z najlepszych darmowych produkcji tego roku.

Utrzymany w klimatach horroru Slender okazał się jednym największych darmowych przebojów tego roku. Dlatego z radością przywitaliśmy we wrześniu wieści, że autor gry, czyli Mark Hadley, pracuje nad komercyjną kontynuacją zatytułowaną Slender: The Arrival. Teraz twórca wypuścił pierwszy zwiastun projektu.

  1. Slender: The Arrival – strona oficjalna projektu

Slender: The Arrival powstaje wspólnymi siłami Marka Hadleya oraz studia Blue Isle. W porównaniu z darmowym pierwowzorem gra zaoferuje więcej poziomów, jak również rozbudowany wątek fabularny. Zmianom ulegną także mechanizmy zabawy i całość nie będzie już sprowadzała się jedynie do szukania kartek w ciemnym lesie.

Gra powstaje w oparciu o silnik Unity. Premiera zapowiadana jest na początek przyszłego roku, choć na razie autorzy nie są gotowi podać konkretnej daty. Obecnie planowana jest jedynie wersja na PC, choć twórcy nie wykluczają w przyszłości konwersji na inne platformy.