Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hellraid

Hellraid wraca jako DLC do Dying Light

Entelarmer, 29 kwietnia 2020, 18:43

Firma Techland zapowiedziała nowe DLC do Dying Light. Dodatek skorzysta z dorobku gry Hellraid, czyli niewydanego slashera polskiego dewelopera.

Hellraid - prace mogą zostać wznowione jeszcze w tym roku

Adrian Werner, 2 czerwca 2015, 12:02

Studio Techland zapewniło, że nie ma zamiaru porzucać projektu Hellraid i prace nad nim mogą zostać wznowione jeszcze w tym roku. Ponadto autorzy mają ochotę na powrót do serii Call of Juarez.

Techland wstrzymuje prace nad Hellraidem. Gra wróciła do fazy koncepcyjnej

Pirlond, 21 maja 2015, 19:23

Nie dane nam będzie zagrać w Hellraida – a przynajmniej w jego dotychczasową formę. Odpowiedzialni za projekt deweloperzy z polskiego Techlandu oznajmili bowiem, że prace nad grą zostały zawieszone. Nie oznacza to jednak, że tytuł wylądował w koszu – twórcy postanowili na nowo przemyśleć podstawowe mechanizmy produkcji.

Pierwszy gameplay z Hellraid na silniku Chrome Engine 6

Draug, 19 września 2014, 10:58

Firma Techland opublikowała 20-minutowy zapis rozgrywki z nadchodzącego pierwszoosobowego slashera o tytule Hellraid. Jest to pierwszy oficjalny materiał wideo prezentujący grę w akcji po zmianie napędzającego ją silnika na Chrome Engine 6.

GRID: Autosport, Lords of the Fallen, Hellraid, Dying Light – nowe informacje o grach i relacja z CD-Action EXPO

Draug, 12 maja 2014, 14:24

W dniach 10-11 maja miało miejsce CD-Action EXPO – impreza zorganizowana na okazję 18-lecia czasopisma CD-Action. Zapraszam do lektury relacji, dzięki której nie tylko dowiecie się, co Was ominęło, ale także poznacie garść nowych informacji na temat gier GRID: Autosport, Lords of the Fallen, Hellraid i Dying Light, zaprezentowanych we Wrocławiu przez ich twórców.

Hellraid dopiero w 2015 roku, ale za to z wersjami na konsole nowej generacji

Adrian Werner, 30 kwietnia 2014, 17:06

Podczas zorganizowanej przez studio Techland prezentacji gry Hellraid dowiedzieliśmy się, że produkcja ukaże się nie tylko na pecety, ale również na konsole nowej generacji. Ponadto autorzy zmienili silnik graficzny, a premiera została przesunięta na przyszły rok. Twórcy wypuścili także nowy zwiastun i zestaw świeżych screenów.

Enemy Front i Hellraid na nowych zwiastunach

Góral, 27 marca 2014, 18:25

Doczekaliśmy się dwóch nowych zwiastunów polskich gier - Enemy Front od studia CI Games i Hellraid tworzonego przez deweloperów firmy Techland. Na obu nagraniach możemy obejrzeć fragmenty rozgrywki z produkcji zaplanowanych na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC, które ukażą się jeszcze w tym roku.

Hellraid – twórcy o systemie walki w najnowszej produkcji Techlandu

Adam Zechenter, 14 lutego 2014, 11:18

Hellraid będzie produkcją łączącą w sobie cechy gier typu FPP i hack&slash. Twórcy z polskiego studia Techland, znanego z serii Call of Juarez czy Dead Island, opublikowali właśnie nowy filmik prezentujący ich podejście do kwestii walki wręcz. Hellraid ukaże się w połowie roku na komputerach PC oraz konsolach X360 i PS3.

Hellraid – premiera przeniesiona na 2014 rok

Ender, 30 października 2013, 20:24

Twórcy Hellraid, pierwszoosobowego kooperacyjnego cRPG, ogłosili, że przenoszą premierę tytułu na przyszły rok, nie podając nawet przybliżonej daty debiutu gry. Powodem decyzji jest chęć dalszego dopracowania Hellraid oraz wprowadzenia nowych opcji i elementów rozgrywki.

Hellraid – wymagania sprzętowe wersji PC

qjin, 2 września 2013, 19:18

W serwisie Steam ujawniono wymagania sprzętowe pecetowej wersji Hellraid, nadchodzącej gry polskiego studia Techland. Czy posiadacze komputerów o słabszych podzespołach mają się czego obawiać?

Hellraid z systemem Mistrza Gry

luckie, 29 maja 2013, 10:41

Hellraid, pierwszoosobowa gra akcji z naciskiem na współpracę od studia Techland, będzie korzystała z autorskiego systemu Mistrza Gry. Ma on urozmaicić zabawę, m.in. zmieniając rozmieszczenie celów misji, liczbę i rodzaj przeciwników oraz stawiając przed graczami zróżnicowane wyzwania. Twórcy liczą, że dzięki temu wielokrotne odwiedzanie tych samych lokacji będzie niezmiennie ciekawe.

Hellraid – wszystko co wiemy na temat najnowszej produkcji Techlandu

moir, 8 maja 2013, 12:56

Wrocławskie studio Techland przygotowuje kolejną produkcję mającą realną szansę zdobyć uznanie branży. Będący miksem gier typu FPS oraz hack&slash Hellraid ma ukazać się jeszcze w ciągu tego roku. Z tej okazji zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie dotychczasowe informacje dotyczące tego tytułu.

Hellraid – oficjalny tytuł i nowe informacje o grze fantasy od studia Techland

Ender, 29 kwietnia 2013, 19:50

Polskie studio deweloperskie Techland oficjalnie zapowiedziało grę Hellraid, pierwszoosobową zręcznościową produkcję fantasy, zawierającą kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer. Tytuł, który był znany wcześniej pod kodową nazwą Project Hell, trafi jeszcze w tym roku na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Project Hell – zobacz nowe materiały z hack’n’slasha studia Techland

Aver, 3 października 2012, 10:35

Twórcy siekanki FPP o roboczym tytule Project Hell podzielili się z czytelnikami swojego bloga nagraniem z sesji motion capture dla postaci jednego z obecnych w grze przeciwników. Wcześniej zamieścili na stronie grafiki z jego trójwymiarowym modelem oraz wpis o projektowaniu podziemi.

Powstaje Project Hell - siekanka fantasy autorów Dead Island

Adrian Werner, 27 sierpnia 2012, 12:44

W studiu Techland powstał niewielki zespół, który pracuje nad grą Project Hell. Będzie to pierwszoosobowa gra akcji osadzona w realiach mrocznego fantasy. Wypuszczono już pierwsze screeny.