Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Heroes Over Europe

Premiery gier w Polsce (21-27 września)

Vercetti, 28 września 2009, 11:20

Miniony tydzień upłynął raczej pod znakiem reedycji niż wysypu nowych produktów, co nie znaczy jednak, że na polskim rynku nie mieliśmy do czynienia z ciekawymi premierami. Do sklepów trafiły m.in. Aion oraz Halo ODST.

Ubisoft nowym wydawcą symulatora Heroes Over Europe

Jiker, 3 lipca 2009, 07:15

Nowym wydawcą symulatora lotniczego Heroes Over Europe został francuski Ubisoft. Koncern przejął tym samym zadania należące do tej pory do firm Red Mile Entertainment oraz Atari, współfinansującej przez pewien czas deweloping dzieła studia Transmission. Poznaliśmy w ten sposób także oficjalną datę światowego debiutu gry. Mianowicie, trafi ona do sklepów we wrześniu bieżącego roku.

Prezes Red Mile Entertainment rezygnuje ze stanowiska

Jiker, 6 kwietnia 2009, 10:25

Firma Red Mile Entertainment ma kolejny orzech do zgryzienia. Po kłopotach finansowych przyszła pora na problemy kadrowe. Z pracy w firmie zrezygnował bowiem dotychczasowych prezes, Chester Aldridge.

Kłopoty wydawcy Sin City i Heroes over Europe

Maciej Śliwiński, 18 lutego 2009, 12:00

Problemy finansowe Red Mile Entertainment mogą znacznie opóźnić wydanie dwóch ciekawie zapowiadających się tytułów, nad którymi firma pracuje w ostatnim czasie. Premiery Sin City i Heroes Over Europe zostały znacznie przesunięte w czasie.

Heroes Over Europe zalicza opóźnienie

Jiker, 26 sierpnia 2008, 11:11

Zręcznościowe pozycje lotnicze nie cieszą się wielkim szacunkiem ze strony znawców gatunku. Dla przeciętnych graczy mogą być jednak interesującym przystankiem na drodze do poznania prawdziwych symulatorów. Na miano takiego ma szanse zasłużyć także Heroes Over Europe. Nie stanie się to jednak wcześniej niż na początku 2009 roku.